رژیم صهیونیستی. دیوید Ige به قدم به عقب از پتو تعلیق باز جلسات قانون

دولت وکلای مدافع در حال کار بر روی زبان است که بازگرداندن حداقل برخی از بخش هایی از آفتاب قانون است که نیاز به جلسات دولت به عمومی یک قانون است که به حالت تعلیق در آمد به عنوان بخشی از اورژانس بیانیه صادر شده توسط رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige در اواسط ماه مارس به کاهش گسترش جدید کروناویروس.

کریشنا Jayaram یک سخنگوی دادستان کل کلر Connors گفت: پنج شنبه که کارکنان در حال کار بر روی یک تجدید نظر منظور که بازگرداندن حداقل بخشی از قانون است.

هیچ جدول زمانی برای صدور زبان جدید Jayaram گفت. “به ما گفته شده است به کار بر روی آن را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است, بنابراین ما در حال کار بر روی آن را به عنوان ما صحبت می کنند,” او گفت:.

Ige اصلی سفارش گفت: یک کمیسیون و یا هیئت مدیره خواهد بود و مجاز به برگزاری جلسات که رد مشارکت عمومی است. آن می رود به دولت که تخته باید “در نظر گرفتن اقدامات مناسب” اجازه مشارکت, اما همچنین می گوید: “هیچ هیئت مدیره شور و مشورت یا عمل باید نامعتبر است و اگر چنین اقداماتی گرفته است.”

یک ائتلاف باز دولتی و عمومی-دسترسی طرفداران به رهبری مشترک باعث هاوایی به شدت انتقاد Ige برای اعمال محدودیت با این استدلال که تعلیق آفتاب قانون محو دور دهه شفافیت دولت.

یک وکیل برای Oahu Publications Inc. ناشر Honolulu Star-Advertiser, در روز پنج شنبه با ارسال نامه ای به Connors خواستار دولت معکوس بخشی از این نظم است که به حالت تعلیق در آفتاب قانون مورد نیاز است.

وکیل جفری Khazaal گفت: روزنامه آماده است به دولت به دادگاه بیش از این نیست که اگر تصمیم به تعلیق آفتاب قانون است نه معکوس.

در این اعلامیه نه تنها نقض عمومی قانون اساسی حق دسترسی عمومی دولتی رسیدگی “تعدادی از دولتی تخته استفاده کرده اند فرماندار اعلام به برگزاری جلسات مخفی و انکار دسترسی عمومی در دسترس نباشد به طور سنتی عمومی مجموعه مقالات” Khazaal نوشت.

روز چهارشنبه پلیس هونولولو کمیسیون برگزار شد به طور منظم برنامه ریزی شده جلسه در پشت درهای بسته و بدون فرصت برای عموم به شرکت در یا حتی رعایت نشست. رئیس کمیسیون شانون Alivado گفت: Star-Advertiser پس از این نشست که او و کمیسیون شده اند بررسی راه هایی برای livestream جلسات.

این کمیسیون در جلسه روز چهارشنبه خواهد بود, پخش زنده بر روی یک مانیتور به تنظیم شود تا در حیاط هونولولو اداره پلیس Alapai ایستگاه به طوری که قادر خواهد بود به آن را مشاهده و در حالی که تمرین مناسب اجتماعی فاصله, Alivado گفت. این کمیسیون به طور معمول در دیدار در یک کنفرانس اتاق تنها فراتر از ساختمان ورودی اصلی.

Jayaram از Connors کارکنان گفت: بعد از ظهر پنجشنبه که Ige است که انتظار می رود برای روشن کردن موضع خود را در جلسات قانون جدید در ا …

“دولت اصلی تعلیق آفتاب قانون انجام شد و در صورت قریب الوقوع بهداشت عمومی فاجعه” Jayaram گفت. اجتماعی فاصله است انتظار می رود به هنجار برای آینده قابل پیش بینی است. “فرماندار ساخته شده برای ما روشن است که او می خواست برای اطمینان از تعلیق شد بازبینی برای اطمینان از که با توجه به شرایط فعلی وجود دارد مناسب دسترسی عمومی به جلسات هیئت مدیره.”

Jayaram کاهش یافته است به ارائه جزئیات از آنچه تغییرات در نظر گرفته شده است. اما پرسید که آیا یک سازمان و یا کمیسیون می تواند به طور کامل خاموش به مانند چهار پلیس جلسه کمیسیون گفت: “ما می دانیم که مردم باید حداقل, اجازه داده می شود به شنیدن آنچه که اتفاق می افتد.”

علت شایع مدیر اجرایی شنی کارشناسی ارشد و R. برایان سیاه از عمران ضرب و شتم مرکز قانون برای منافع عمومی گفت: آنها کار کرده ام با Connors دفتر برای چند هفته به لغو تعلیق آفتاب قانون است. هر دو نیز کاهش یافته است به ارائه جزئیات در مورد آنچه که در حال مذاکره است.

کارشناسی ارشد گفت: او خوشحالم که Ige در حال حرکت کردن خود را در موقعیت اصلی در این موضوع است. “این فقط پشیمان که از آن گرفته شده و کمی زمان,” او گفت:.

سیاه, رئيس جمهور و مدیر اجرایی عمران ضرب و شتم مرکز قانون گفت: هیچ دولت دیگر است “سوخته” باز خود را در جلسات عمومی و-سوابق قوانین به عنوان هاوایی انجام داده است.

“من فکر می کنم این مهم است برای دسترسی به قوانین احترام گذاشته شود و در طول زمان از بحران” سیاه گفت.

دولت از شیوه های اطلاعات است که وظیفه ارائه تفسیر, مشاوره و آموزش عمومی-دسترسی به قوانین سازمان های تخته و تفسیر کرده است Ige بر آفتاب قانون اولیه, اعلام شیوه ای “نیست که خدمت به مردم گفت:” سیاه و سفید.

Khazaal گفت: حرکت به سهولت تعلیق عمومی-جلسات قانون “می آید شش هفته بیش از حد دیر است.”

Khazaal گفت: متمم اول قانون اساسی طرفداران از سراسر کشور “شوکه شده بودند زمانی که آنها را دیدم میزان (Ige) در سفارش اساسا قابل توجه پایین (آفتاب قانون) و ساخت آن کاملا بی ربط است. آن راه بیش گسترده ای احتمالا خلاف قانون اساسی و در حال حاضر به اذعان شش تا هشت هفته بعد … است که آن را بیش از حد گسترده و یا بیش از حد بیش از حد کوچک و بیش از حد دیر است. هرگز وجود هر گونه نیاز به آن جنبه اجرایی شود.”

روزنامه ها و دیگران نمی شی به این مفهوم است که جلسات نمی تواند برگزار شد و در طول همه گیر است. “اما نه به در محل … ساده فن آوری اجازه می دهد تا مردم را به شرکت یا تصویری و یا حداقل با تلفن بود جدی قضاوت در بخشی از فرماندار و کارکنان خود را” Khazaal گفت.

نهادهای دولتی در این شهرستان و شهرستان هونولولو علاوه بر پلیس کمیسیون تلاش کرده اند به حرکت Ige را تعلیق آفتاب قانون در اشکال مختلف.

در شورای شهر را منطقه بندی جلسه کمیته در آوریل 23, عمومی اجازه داده نمی شد در داخل شورای اتاق اما می تواند مشاهده و آن را از رواق خارج. بر خلاف پلیس کمیسیون جلسات شورای در حال پخش زنده در ” Olelo عمومی-دسترسی به ایستگاه کانال 54 یا آنلاین در olelo.org.

در آوریل 16 شهرستان و دستمزد کمیسیون برگزار شد جلسه نهایی از سال و در همان شورای اتاق. آن را مجاز به حضور در این جلسه اما اجازه نمی دهد دهان و شهادت. حقوق و دستمزد در جلسات کمیسیون نیز پخش.

علت شایع مطرح اعتراض به هر دو جلسات اشاره کرد که قادر به ارائه شهادت در مورد مسائل که در پست شده در دستور کار است که کسانی که پانل ممکن است انتخاب کنید برای بحث و تصمیم گیری در.

امروز اعضای هونولولو اخلاق کمیسیون برگزاری یک جلسه از راه دور و جسمی جدا از یکدیگر از طریق WebEx گره خورده. این کمیسیون دستور کار توضیح می دهد که چگونه مردم می توانند به تماشای دادرسی و فراهم می کند دسترسی به کد و رمز عبور برای جلسه. کسانی که علاقه مند خواهد نیاز به در دسترس و یا دانلود این نرم افزار WebEx. مردم همچنین می توانید گوش دادن از طریق تلفن در تعداد ارائه شده در دستور کار است.

“اعضای عمومی را تشویق به صحبت می کنند و/یا ارسال نوشته شهادت در هر برنامه آیتم” دستور کار گفت.

20200430 نامه به AG RE هکتار… توسط Honolulu Star-Advertiser در Scribd

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net