رژیم صهیونیستی. دیوید Ige آماده نیست به جابهجا idled کارکنان دولت در حقوق و دستمزد

یک نیاز حیاتی در هاوایی در حال رشد است برای ضعف سازمان های دولتی برای انجام وظایف اورژانس اما رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige آماده نیست را به حالت تعلیق چانه زنی جمعی و قوانین را تغییر بیکار کارگران در دستمزد بین ادارات.

لیندا چو Takayama Ige است رئیس ستاد گفت: یک دولت خاص سنا پنل جمعه که وزارت هاوایی دادستان کل است که تحقیق آن است که آیا ممکن است بلافاصله پس از نقل کارکنان دولت که گفته شده است به ماندن در خانه با پرداخت و کار نمی کند.

تاکایاما گفت: ویژه کمیته مجلس سنا در COVID-19 که Ige دولت در حال کار به عنوان سریع که ممکن است برای پوشش مهم دولت نیاز دارد که شامل چهار بخش درخواست اضطراری کارکنان کمک کند.

اما اعضای پانل بودند انتقادی از آنچه آنها را به عنوان عمل کند.

“ضرورت این اورژانس به نظر نمی رسد که احساس می شود توسط دولت گفت: دولت بهداشت ، شارون Moriwaki (D Kakaako – McCully-Moiliili).

به تاریخ درخواست توسط سازمان های دولتی برای کمک آمده اند از وزارت کار و روابط صنعتی, وزارت بهداشت, وزارت دفاع و وزارت کشاورزی با توجه به Ryker Wada مدیر گروه توسعه منابع انسانی.

DLIR یکی از مهمترین نیازهای فوری به دلیل آن است ناکافی کارکنان به موقع روند سیل بیکاری ادعا می کند حتی پس از انتقال کارگران از دیگر بخش های این سازمان است.

از آغاز ماه مارس 160,396 جدید ادعا می کند به استثنای تکراری واصل شده اند. بیکاری چک به طور معمول در حال تحویل سه هفته پس از تقاضای واصل شده است اما جدول زمانی در حال حاضر نمی تواند منطقی پیش بینی شده توسط DLIR.

دو دیگر سازمان های دولتی, وزارت زمین و منابع طبیعی و اداره کسب و کار, توسعه اقتصادی و گردشگری نیز باید ابراز نیاز برای کمک به با توجه به اعضای کمیته.

Wada که صحبت در جلسه کمیته جمعه گفت: سناتور که گروه او باید یک لیست آماده سهشنبه نشان میدهد که چگونه بسیاری از بیکار کارکنان دولت وجود دارد در هر بخش.

که اجازه می دهد ضعف بخش برای مطابقت با نیازهای خود را با کارگران بیکار داشتن سازگار مهارت.

با این حال, این هنوز مشخص نیست که هر redeployments می گیرد.

Wada گفت: آژانس به طور منظم در تماس با کارگر و اتحادیه های کارگری و Ige هنوز به تصمیم بگیرد که آیا به “effectuate” تعلیق چانه زنی جمعی و قوانین که او می تواند انجام تحت اضطراری اعلام او صادر 4 مارس.

یک درخواست به Ige رسانه های رابط به توضیح فرماندار موقعیت در مورد این مسئله پاسخ داده شد جمعه.

Wada به ذکر است که درخواست شده است برای غیر فعال کارکنان داوطلب برای کمک به DLIR که نمی خواهد نیاز به یک چانه زنی جمعی قوانین تعلیق.

سناتور در کمیته اما می خواستم ببینم اضطراری وزارت امور خارجه ملاقات نیاز سریع تر و موثر تر است.

Moriwaki به نام دولت نیروی کار است که در اطراف 73,000 قوی یک “نیروی عظیم” است که می تواند کمک به جامعه بهبود کار است که شامل کمک به کسب و کار امن کمک های مالی حفظ حمام عمومی که در آن کاغذ توالت است که به سرقت رفته و کارهای دیگر.

“من بسیار نا امید نیست اتفاق می افتد,” او گفت:. “این است که کسب و کار به عنوان معمول است.”

سناتور. داناون Dela Cruz, رئیس کمیته همچنین تحت فشار قرار دادند برای عمل بیشتر و اشاره کرد که پنل خواسته در اوایل مارس برای شکست چگونه بسیاری از پرداخت کارکنان دولت در حال ادامه کار عادی چگونه بسیاری از در حال کار از راه دور و چند کار نمی کند.

“این استراتژی به نظر نمی رسد به عنوان فعال به عنوان واکنشی گفت:” Dela Cruz (D Mililani Mauka-Wahiawa). “بسیاری از این است که واقعا فرماندار تماس بگیرید.”

تاکایاما که یک بار به ریاست DLIR گفت: دولت این است که عاقلانه گرفتن یک درک برای اولین بار است که در آن کارکنان بیکار هستند و چه موقعیت های مورد نیاز توسط غرق بخش است.

“ما در حال کار با تمام علت سرعت به انجام,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>