رژیم صهیونیستی. دیوید Ige گسترش اضطراری اعلام برای 2018 کائوآئی سیل

  • U.S. COAST GUARD VIA AP / APRIL 2018 Thisimage taken from video provided by the U.S. Coast Guard shows flooding along Kauai’s Hanalei Bay.

    U. S. COAST GUARD از طریق AP / مارس 2018

    Thisimage گرفته شده از ویدئو ارائه شده توسط گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا نشان می دهد جاری شدن سیل همراه کائوآئی را Hanalei بای.

رژیم صهیونیستی. دیوید Ige تمدید اورژانس امداد دوره برای 2018 کائوآئی سیل که تا coronavirus همه گیر شد کائوآئی بدترین فاجعه پس از طوفان Iniki.

آسیب به اموال عمومی تخمین زده می شد در ده ها میلیون نفر از اولیه جاری شدن سیل مارس 14-15, 2018 سیل تولید شده است که حدود 50 اینچ از بارش باران در یک دوره 24 ساعته. جاری شدن سیل تخریب شده و آسیب دیده و صدها خانه.

به جاری شدن سیل شدید ناشی از رانش زمین و سمت چپ Kuhio بزرگراه با برخی از 32 تعمیر اضطراری سایت. متعاقب آن roadwork بسته 2-کشش مایل کائوآئی را, north shore, فراتر از Waikoko از بقیه جزیره به nonlocal ترافیک و ضروری پرسنل برای بیش از یک سال است.

دولت حتی نمی بازگشایی که North Shore, کائوآئی کشش از Kuhio بزرگراه تا زمانی که در ماه ژوئن گذشته. از آنجا که پس از آن دیگر حوادث سیل را تشدید اولیه خسارت.

Ige امضا 14 تکمیلی اضطراری اعلام متصل به این رویداد در روز جمعه. آن را گسترش اورژانس دوره به 21 ژوئیه سال 2020 است.

اعلام گسترش اقتدار به صرف بودجه دولت به ارائه سیل امداد رسانی و حفاظت از بهداشت و ایمنی و رفاه کائوآئی ساکنان و بازدید کنندگان است. Ige اولین اضطراری اعلام در مورد 2018 کائوآئی سیل امضا شد مارس 15, 2018.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de