رژیم صهیونیستی. دیوید Ige می پرسد مغلوب ساختن پیشی جستن برای استفاده از فدرال بازداشتگاه برای زندانیان

رژیم صهیونیستی. دیوید Ige امروز با ارسال نامه ای به رئیس جمهور تهمت اگر درخواست فدرال بازداشتگاه نزدیک Daniel K. Inouye فرودگاه بین المللی می تواند مورد استفاده قرار گیرد به طور موقت به خانه دولت زندانیان برای کاهش ازدحام وضعیت در دولت اصلاحات امکانات در چهره جدید شیوع کروناویروس.

“زندانیان ما به دنبال انتقال در درجه اول زندان زندانیان متهم یا محکوم به جنایت علیه افراد خشونت خانگی جرم یا نقض موقت محدود سفارشات و دستورات حفاظتی,” Ige نوشت. “انتقال خواهد البته به طور موقت و در یک فضای در دسترس بر اساس.”

دولت در حال حاضر ایستاده قرارداد به طور موقت در خانه زندانی در FDC. Ige اما گفت: “ما مطلع شدند که FDC پذیرش نیست اهل بیت نقل و انتقالات در زمان حاضر” با وجود بودن در ظرفیت.

دولت دفتر مدافع عمومی خواسته است هاوایی دادگاه عالی اجازه می دهد تا برخی از زندانیان در درجه اول در زندان های دولت به جای زندان منتشر خواهد شد. هیچ مورد گزارش شده بود در هاوایی تادیبی امکانات از یکشنبه اما مدافع جیمز محکمتر و اهل بیت طرفداران هشدار می دهند آن را فقط ممکن است موضوع از زمان. نه تنها می تواند این ویروس به سرعت گسترش در میان اهل بیت بلکه به اصلاحات افسران و کارکنان دیگر که پس از آن می تواند حمل COVID-19 به خانه های خود.

دادستان کل کلر E. Connors و سه نفر از دولت در چهار شهرستان دادستان را مطرح قوی نگرانی در مورد که می تواند منتشر شود و تحت چه شرایطی با استناد به نگرانی های ایمنی عمومی.

دادگاه روز پنجشنبه منصوب بازنشسته میانی دادگاه تجدید نظر قاضی دانیل فولی به طور مستقل کارشناسی ارشد ویژه خواهد شد که وزن استدلال و توصیه به قضات توسط چهار شنبه.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de