فرودگاه گرین در سونوما کوک در مسابقه برای هیئت ناظران

فرودگاه گرین فشرده است مزیت خود را با جمع آوری کمک های مردمی مسافت است که مراتب رشد کوک. او تا به حال جمع آوری شده $77,930 تا پایان ماه ژانویه است و اضافه شدن پنج کمکهای مالی از $1000 یا بیشتر از Jan. 31 آخرین مهلت تشکیل پرونده از جمله کمک های مالی از جف Kunde از Kunde کارخانه شراب سازی الیسا Stancil یک عضو هیئت مدیره با خلاق سونوما و شمال کالیفرنیا نجاران شورای منطقه ای.

طبخ مطرح شده $30,423 اما نزدیک به $25,000 از آمد که در قالب وام به انتخاباتی خود را. او گزارش کرده سه کمکهای مالی از $1000 یا بیشتر از ماه ژانویه.

کوک گفت: فلسفه سیاسی خود را نشات گرفته از خواسته های خود به شمار می رود. او متعهد به پیروی از رهبری در مسائل کلیدی است. او ساکت به تایید هر گونه رای گیری و اندازه گیری از جمله فروش هوشمند مالیاتی, فرمت و یا شهرستان را پیشنهاد نیم درصد آتش مالیاتی گفت: این نه نقش خود را به عنوان یک انتخاب رسمی. (تایید لیست برای هر دو اقدامات مملو از دفتر دارندگان.)

اما کوک گفت: حمایت رای گیری اقدامات به عنوان یک سیاستمدار بود که “شیب لغزنده.”

“من مراقب باشید با مقامات منتخب حمایت,” او گفت:.

مؤمن در اصطلاح محدودیت حتی برای مقامات محلی کوک گفت که فرودگاه گرین اجرا در هیئت ناظران شده است به اندازه کافی بلند.

همچنین او گفت: “من یک پسر خوب.”

فرودگاه گرین بوده و پیشگامی در هر یک از دو تخته طلوع در سانتا رزا اولین مترقی اکثر زمانی که او در سال 2009. این دلیل وجود دارد هیچ Walmart در سانتا رزا.

و در حالی که او در انتخابات به هیئت ناظران در سال 2012 تغییر جغرافیای سیاسی وزن از این منطقه به سانتا روزا کوک گفت که او مردد به استفاده از فرودگاه گرین ” سانتا رزا ریشه به عنوان یک چماق در کمپین بلیزرز.

“این یک شمشیر دو لبه” کوک گفت. “من نمی خواهم مردم را به فکر می کنم من نمی نمایندگی سانتا رزا.”

فرودگاه گرین گفت که اگر مجددا انتخاب او برای سومین دوره در هیئت مدیره خواهد بود اختصاص داده شده به ترغیب جدید مسکن, توسعه, حمایت از اقدام برای جلوگیری از بی خانمانی و تغییر آب و هوا و نمودار های آینده برای سونوما توسعه مرکز مالکیت تا حد زیادی خالی از دسامبر سال 2018 است.

فرودگاه گرین دارای پشتیبانی حفاظت از سایت را در فضای باز و گفت که او نیز به دنبال استفاده از 863 هکتار دولت پردیس برای مسکن مقرون به صرفه و احتمالا دائمی داخل سالن/فضای باز سرپناه بی خانمان.

کوک گفت: پشتیبانی از توسعه مسکن در سایت از جمله مقرون به صرفه واحد است. او همچنین می خواهد به توسعه خرده فروشی و پارک و خواهد بود مایل به نگاه به میزبانی خدمات بی خانمان.

کوک گفت او شروع به درگیر شدن با ترکیبات در سونوما توسعه مرکز در “روز 1” اگر او انتخاب شود.

سیزده ساکنان شهرستان شنود گذاشته بودند در ماه دسامبر منجر به یک پنل است که با ارائه توصیه هایی به مسئولان شهرستان برای سایت با برنامه ای برای دیدار با ماهانه.

فرودگاه گرین گفت که این نوع کمک رسانی و مشارکت جامعه او را پشتیبانی کل انتخاب حرفه ای. این که چرا او گفت: او قادر به دفعات مشاهده شده تا بسیاری از تاییدیه از همکار مقامات منتخب و رهبران مدنی.

“ما در یک بی قراری زمان” فرودگاه گرین گفت. “من تایید شده توسط تقریبا در هر انتخاب در سونوما کانتی در واشنگتن و ساکرامنتو زیرا آنها می دانند که در میان یک بحران من فرد است که به ارمغان می آورد مردم با هم است.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه تایلر Dawkins در 707-526-8667 و یا در [email protected] در توییتر @tylersilvy.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>