گلف عبور اولیه آزمون با مثبت coronavirus نتایج

FORT WORTH, Texas >> PGA Tour است که به سادگی چیدن تا جایی که آن را ترک کردن.

بسیار کمی در مورد چارلز شواب چالش در استعمار شبیه دور باز از بازیکنان قهرمانی در مارس 12, آخرین گلف حرفه ای قبل از COVID-19 همه گیر تعطیل گلف و بیشتر از هر چیز دیگری.

بازیکنان بازگشت به مجموعه ای جدید از قوانین با شروع آزمون اجباری برای coronavirus زمانی که آنها برای اولین بار وارد و داشتن درجه حرارت گرفته شده قبل از آنها می تواند رسیدن به پارکینگ.

تور گفت: همه 487 تست از بازیکنان ویلچرهای و ضروری پرسنل منفی بودند.

در این دوره بازیکنان به هر تلاش به عمل اجتماعی فاصله و “نشان می دهد بهترین شیوه برای بازی گلف به ما طرفداران تماشای برنامه تلویزیونی.”

چیز خوب در چهار شنبه فعالیت نبود در تلویزیون نشان داده شده.

بازیکنان و ویلچرهای رد و بدل باشگاه (بازیکنان قرار است برای رسیدگی به باشگاه های خود). ویلچرهای نمی شد پاک کردن flagsticks یا پناهگاه با چنگک جمع کردن و پس از استفاده. اجتماعی فاصله احساس بیشتر شبیه به یک راهنما.

آن را درست مثل حالت عادی بازگشت که قرار است به چیزی جز آن.

“آن را می شود بسیار آسان به سقوط به عادات قدیمی به دلیل آن را فقط به آنچه که ما انجام داده ایم” Rory McIlroy گفت. “من می خواهم بگویم برای مشاهده عمومی فقط به بازیکنان و ویلچرهای کمی از انحراف و اگر آنها چیزی در تلویزیون نیست که کاملا درست است. ما نیاز به کشف کردن آن را به عنوان ما به همراه, به عنوان به خوبی.”

برابر با نگرانی چیزی است که آنها فراموش کردن گلف حتی با یک تعیین شده هتل. برخی از ماندن در خانه است. جاستین توماس Rickie فاولر و جیسون Dufner خود را آشپز.

واضح ترین تفاوت این است که هیچ تماشاگران در این دوره ساخت استعماری نگاه مانند آن را برای اعضا به جز طناب پوشش fairway به چرخ دستی و چمن و برخی از راهنمایی در مورد که در آن به رانندگی کنید.

یکی دیگر از تفاوت این است که به احتمال زیاد تعداد زیادی از مردم از خانه.

گلف تنها عمده دوم, ورزشی برای بازگشت در ایالات متحده آمریکا (موتور ورزشی هستند پشت در عمل) و زمینه های McIlroy, توماس, Dustin Johnson, Jon رحم و بروکس Koepka جذاب است.

نیز وجود دارد که در این زمینه مسئولیت را به نشان می دهد که بازگشت در این زمان بود که سمت راست حرکت می کند و این که گلف زندگی می کنند تا شهرت خود را به عنوان یکی از امن ورزشی.

“من فکر می کنم این هفته بسیار مهم است زیرا گلف خواهد بود که مرکز جهان ورزش که معمولا چند هفته از یک سال است” McIlroy گفت. “اما برای مردم به چیزی برای تماشا در تلویزیون جایی که آنها در واقع نمی دانم نتیجه من فکر می کنم در حال رفتن به می تواند به خوبی برای آنها است. بنابراین من فکر می کنم که می تواند یک چیز خوب است.”

“و من فکر می کنم آن را مهم هفته به دلیل گلف می تواند نشان دهد که ما می توانیم در یک, اجتماعی دور, شیوه,” او گفت:. “ما می توانیم انجام مسابقات و پایبند به تمام پروتکل های ایمنی که شده اند در محل قرار داده.”

Koepka ساخته شده بدون عذر خواهی برای کار با caddie ریکی الیوت راه او همیشه می کند عمدتا به دلیل خود caddie ماندن با او در این هفته و در هر دو آزمایش شده اند.

“شما نگاه کنید در هر ورزش دیگر. من کاملا مطمئنم که LeBron James رفتن نیست به نگرانی در مورد تنظیم انتخاب کنید. فوتبال شما نمی خواهید به نگرانی در مورد مقابله با یک مرد به دلیل اجتماعی فاصله,” Koepka گفت.

اما او به رسمیت شناخته شده و اهمیت گرفتن از طریق این هفته بدون حادثه به طوری که گلف را می توانید در ادامه تا زمانی که فقط از کریسمس.

“من فکر می کنم این مهم است که مطمئن شوید که ما رفتن را از طریق تمام این چیزها چون من می خواهم به بازی” Koepka گفت. “من می دانم که همه از اینجا می خواهد به بازی من می دانم که طرفداران می خواهم برای دیدن ما به طوری که ما باید به تمام کسانی که از پروتکل های جدی اگر ما واقعا می خواهید به اینجا برای بقیه سال.”

و پس از آن وجود دارد این موضوع از birdies و bogeys.

McIlroy و توماس در میان کسانی که هرگز استعماری. رحم دارای یک ریاضی احتمال جایگزینی McIlroy در شماره 1 در جهان است. Koepka نشده است همان از مصدومیت زانو در اواخر سال گذشته و او معتقد است که شکست او ، Jordan Spieth تنها می تواند امید همان صادق است برای او.

همه مشتاق به بازگشت حتی در سکوت.

ریکی فاولر آمار یک گوه به 4 پا در هفتم سوراخ در طول یک عمل دور و یک رهگذر به نام: “شات خوب. خواهد شد که میزان انتقادات و پیشنهادات برای هفته.”

بازیکنان نخبه به ندرت به این طولانی بدون رقابت جدی به جز زمانی که مجروح شده و در حالی که بسیاری از آنها شده است بازی در خانه در فلوریدا یا تگزاس یا آریزونا آن را نزدیک به غیر ممکن است به تکرار چیزی که واقعی است.

از آن خواهد شد در روز شنبه حتی بدون طرفداران, حتی اگر آن را به نظر نمی آید درست مثل آن را در ماه مارس است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>