توپ گلف در هوا بار دیگر

Duffers هکرها و ابتدا handicappers شادی. گلف بازگشت به شهرستان سونوما.

Sonoma County Health افسر دکتر Sundari Mase به عنوان بخشی از مفصل تجدید نظر در این شهرستان اقامت در خانه منظور شده است اجازه می دهد گلف برای بازگشایی برای عموم (یا به اعضا در مورد باشگاه های خصوصی) به محض این که صبح روز دوشنبه. آنها تا به حال به طور رسمی ممنوع برای بیش از یک ماه است.

Mase با اشاره به این ورزش به عنوان یک فعالیت در فضای باز است که بیشتر متمایل بیشتر به کروناویروس دوران اجتماعی فاصله.

“دو نفر می توانند بازی گلف بر خلاف بسکتبال که در آن شما نیاز به بسیاری از مردم است,” او گفت:. “بنابراین این نوع از چیزهایی که ما را نگاه کرد. و ذاتا آن را فقط به نظر می رسید مانند آن را کمتر در معرض خطر فعالیت است.”

به عنوان در سایر نقاط کالیفرنیا گلف در شهرستان سونوما 16 دوره خواهد شد با یک لیست طولانی از شهرستان-محدودیت های تحمیل شده.

برای یکی از آنها باز تنها به Sonoma County ساکنان نمایش مناسب ID. بازیکنان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن پوشش صورت و حفظ 6 پا از راه دور در تمام زمانها. گلف بازان می توانم به اشتراک گذاشتن تجهیزات و باید سوار به تنهایی در چرخ دستی های. هیچ درس های خصوصی گروه آموزش و یا مسابقات-حوادث مجاز است. وجود خواهد داشت هیچ جامعه كم و یا ایستگاه های آب و یا یخ سینه یا پناهگاه با چنگک جمع کردن و یا توپ واشر. فنجان باید پر شود به عرض یک اینچ از سبز سطح و پرچم نمی تواند حذف شود.

هر دوره موظف به ارائه یک سایت خاص COVID-19 “سرپرست” برای به اجرا درآوردن قوانین و مقررات. کسب و کار باید پاکسازی سوار چرخ و گاری های دستی بعد از هر استفاده. گلف بازان باید با فاصله از هم در محدوده رانندگی.

یکی توجه داشته باشید که مطمئن است به لذت های محلی, هوسران ها: در حالی که همسایه Napa County است که اجازه می دهد تنها دو گلف بازان در هر گروه منطقه سونوما کانتی را قبول سنتی و شوهر چهارتایی, چهارتایی.

این همه آمد و به عنوان خبر خوش برای شهرستان دوره های آموزشی شده اند که بدون درآمد برای یک ماه.

“این هیجان انگیز” گفت: باب Borowicz مدیر گلف در Bennett Valley Golf Course. “من فکر می کنم آن را بسیار شدنی به عنوان دور به عنوان مورد نیاز است. آنها نه غیر واقعی آنها را بیش از حد محدود. من فکر می کنم این چیزی است که ما می توانیم همه اتفاق می افتد و رفتن به جلو است.”

بعد از ظهر جمعه Borowicz در حال حاضر مصرف سه بار در روز شروع و در ساعت 9:30 صبح هنگامی که او صحبت می کرد به مطبوعات حزب دموکرات در اواخر روز او رزرو از طریق ظهر.

اسکن لیست به روز شده مورد نیاز است که او تا به حال فقط چاپ شده در صفحه اصلی Borowicz گفت و کارکنان خود را در حال حاضر شده است در حال آماده شدن برای بسیاری از آنها است. این Bennett Valley نرم افزار فروشگاه پلاستیکی است صفحه نمایش به تقسیم صندوق داران و مشتریان و تنظیم شده است تا گلف بازان می توانید وارد کنید از طریق یک درب و ترک از طریق دیگری. Borowicz حذف هر غرفه در محدوده رانندگی برای اطمینان از مناسب فاصله.

برخی از شرایط جدید خواهد بود یک کار در حال پیشرفت است, حداقل برای چند روز. Borowicz شدن نشانه های جدید چاپ برای ایجاد قوانین روشن است. او چهره او نمی خواهد بود قادر به ارائه مواد غذایی حق دور (نشسته ناهار خوری ممنوع است) و او احتمالا مجبور به استخدام یک COVID سرپرست. همه در همه, هر چند بنت ولی مدیر آسوده به کسب و کار دوباره.

Borowicz است به خصوص احساس خشنودی توسط یک زن و شوهر هدیه باش. یکی استفاده از چرخ دستی گلف. اگر رد او می ترسید این دوره خواهد اجرا گرفتار قانون آمریکایی های معلول. مهم بود Mase نه اصرار بر آن دو-هر-گروه استاندارد که می تواند به طور موثر کاهش یک دوره سود در نیمه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de