طلا درخشش رشد می کند به عنوان سرمایه گذاران پرچین در زمان نامشخص

وال استریت است که در تلاطم یک عجله طلا به عنوان سرمایه گذاران درایو قیمت این فلز گرانبها به ارتفاعات جدید.

طلا بهترین سرمایه گذاری از سال تا کنون است. قیمت این فلز گرانبها به صعود نزدیک به 27 درصد در سال جاری بیش از سه گانه بازگشت از ایالات متحده بزرگترین باند بودجه و قوی بیش از تقریبا 1% بازگشت از سهام ایالات متحده.

پس از شکوه 1800 دلار در هر اونس در سال 2011 آن را گرفته نزدیک به یک دهه برای طلا به پیش افتادن از آن سطح است. طلا امروز بسته در یک رکورد $1,931 هر اونس پس از به طور خلاصه صعود به $1,941.90 دلار در هر اونس. تحلیلگران در BofA تحقیقات جهانی می گویند طلا می تواند به 3000 $در هر اونس.

عوامل متعددی در حال هل دادن طلا بالاتر: سرمایه گذاران نگران هستند در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس نهایی تاثیر بر اقتصاد نگران بیش از سودای تنش بین آمریکا و چین و ترس از تورم فراری به عنوان هزینه به کوسن اقتصادی خرید اینترنتی متورم فدرال با کسری بودجه.

عدم اطمینان بیش از نتیجه انتخابات در ماه نوامبر نیز ممکن است به دلیل سرمایه گذاران به پرچین شرط خود را با طلا.

در ضمن بازار تیز دوباره بجای اول برگشتن از آن پایین در ماه مارس است سهام نگاه گران قیمت نسبت به درآمد. بر اساس به جلو 12 ماه درآمد S&P 500 در معامله 50 درصد حق بیمه را به آن 20 سال به طور متوسط. که به احتمال زیاد ساخت یک دارایی مانند طلا جذاب تر و حتی به عنوان سهام همچنان به تجمع گفت: سام Stovall رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در CFRA.

“وجود دارد بسیاری از آجر در این دیوار از نگرانی” Stovall گفت.

در اینجا نگاهی دقیقتر دلایل اصلی طلا را اجرا کنید به یک رکورد:

همه گیر

بزرگترین دلیل برای افزایش ترس در اطراف همه گیر. هیچ کس می داند که چگونه بسیاری از مردم به این ویروس جدید در نهایت کشتن یا چقدر از دنیای اقتصاد آن را از بین ببرد. که نفوذی سرمایه گذاران به سمت فلزی که در نظر گرفته شده است یک پناهگاه امن برای ثروت در زمان آشفته. تجدید حیات از تایید موارد coronavirus قرار داده دمپر در وال استریت را امیدوار به صورت نسبتا سریع اقتصادی به عنوان برخی از کشورهای محدود کردن برنامه ای برای بازگشایی کسب و کار. خوشبینی برای بهبود اقتصادی در حال حاضر استوار تقریبا به طور کامل در توسعه موفقیت آمیز واکسن و درمانی برای درمان بیماران مبتلا به COVID-19.

ایالات متحده-چین تنش

نگرانی بیش از ایالات متحده-چین تنش نیز کشیده شده سرمایه گذاران به طلا. واشنگتن و پکن رسیده بود اولین مرحله موافقتنامه تجارت آزاد در ماه ژانویه اما تنش بین دو کشور افزایش یافته گرم دوباره اضافه کردن جدید نگرانی در مورد پتانسیل برای جهان دو اقتصاد به اعمال تعرفه های هر یک از دیگران’ کالا.

دلار

بسیاری از سرمایه گذاران طلا را به عنوان یک راه برای محافظت در برابر سقوط دلار آمریکا و دلار آمریکا در پایین ترین سطح خود در برابر فرانک سوئیس در بیش از پنج سال است. شاخص دلار آمریکا که اقدامات ارزش خود را در برابر فرانک سوئیس و پنج سایر ارزهای اصلی است که در پایین ترین سطح خود در بیش از دو سال است. ضعف دلار نیز باعث می شود طلا ارزان تر برای سرمایه گذاران به خرید در ارزهای دیگر به دلیل آن را در قیمت دلار.

نرخ بهره پایین

برای عصبی سرمایه گذاران امن ترین مکان برای قرار دادن پول خود را در حال اوراق قرضه خزانه داری و طلا. اما Treasurys پرداخت نزدیک به پایین ترین میزان بهره در تاریخ 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید بازده فقط 0.58%. پس از در نظر گرفتن تورم به حساب سرمایه گذاران احتمالا از دست دادن قدرت خرید با برگزاری یک خزانه که طولانی است. که باعث می شود طلا جذاب تر در مقایسه با.

کسری

دولت فدرال کسری بودجه hit $864 میلیارد دلار در ماه ژوئن بزرگترین ماهانه کسر بودجه در تاریخ است. کسری ballooned است به عنوان هزینه های برنامه های مبارزه با کروناویروس رکود منفجر شد و در حالی که میلیون ها نفر از ضرر و زیان قطع کرده و به درآمدهای مالیاتی است. یک کنگره فدرال کسری بودجه افزایش مییابد خطر تورم و ممکن است کمک به سرمایه گذاران اشتها برای طلا. سرمایه گذاران را در طول تاریخ دیده می شود طلا به عنوان یک راه برای محافظت در برابر تورم است.

“تورم نیست سنبله آخرین زمان ما آب گرفتگی اقتصاد با پول نقد, اما آن را به طوری که در دوره های قبلی در تاریخ” Stovall گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>