جنرال موتورز به قراضه هولدن نام تجاری در Aust و NZ

تیم DorninAAP

General Motors has decided to retire the Holden brand in both Australia and New Zealand.
آیکون دوربینجنرال موتورز تصمیم به بازنشسته برند هولدن در استرالیا و نیوزیلند.

جهانی خودرو غول پیکر جنرال موتورز تحویل مرگ ضربه نهایی را به هولدن با نام تجاری مترادف با استرالیا کامپیوتر را تعطیل 2021.

پس از بسته شدن این شرکت محلی عملیات تولید در سال 2017, GM را “بازنشسته” هولدن در استرالیا و نیوزیلند axing حدود 600 شغل.

این تصمیم خشمگین کرده است نخست وزیر اسکات موریسون که می گوید GM میلیاردها دلار از پول دولت تنها اجازه هولدن نام تجاری پژمرده.

هولدن دچار اخیر فاسد داخلی فروش جنرال موتورز همچنین اعلام کرد قصد دارد به تعطیل کارخانه خودرو در تایلند و برداشت شورلت با نام تجاری از بازار وجود دارد.

با هم دو خاموش شدن ناگهانی هزینه خواهد شد که ما چند ملیتی بیش از 1 میلیارد دلار.

جنرال موتورز متعهد به ارائه “عادلانه” افزونگی بسته برای کارکنان آن بیشتر خواهد شد در پایان ماه ژوئن است.

حدود 200 باقی می ماند به طور عمده پس از فروش نقش.

آن را نیز ارائه غرامت به آن 185 نمایندگی مجاز و فروش در استرالیا و 31 نمایندگی مجاز و فروش در نیوزلند به عنوان انتقال آنها به مارک های دیگر و یا نزدیک.

هولدن موقت رئیس و مدیر عامل Kristian Aquilina توصیف shutdown تصمیم “دردناک” است اما گفت که این شرکت تا به حال تعقیب کردن “هر تصور گزینه” برای حفظ نام تجاری شناور.

“هر استراتژی هر طرح ما تحت هر سنگ,” او گفت:.

“ما سعی کردم به پیدا کردن یک راه برای سرپیچی از جاذبه.

“اما حقیقت سخت بود وجود نداشت راه به آمده تا با یک برنامه است که پشتیبانی رقابتی و در حال رشد و شکوفایی هولدن و همچنین ارائه یک کافی بازگشت به سرمایه گذاران ما.

“من شخصا متقاعد شده جنرال موتورز سعی کردم همه چیز را به نگه داشتن هولدن رفتن.”

واکنش از دولت فدرال شد داغدار با وزیر صنعت کارن اندروز اعلام آن را غیر قابل قبول برای این شرکت را اعلام و بدون مشورت.

آقای موریسون گفت که او نا امید و عصبانی اما تعجب نیست.

“استرالیا مالیات دهندگان قرار داده و میلیون ها نفر به این به شرکت های چند ملیتی و به آنها اجازه دهید که نام تجاری فقط پژمرده خود به تماشای” آقای موریسون گفت.

اما استرالیا تولید اتحادیه کارگران گفت: دولت تا به حال موفق به بازگشت تولید خودرو میباشد.

“این است که به نقطه پایان ابوت و هاکی دولت goading هولدن به ترک در سال 2013” نماینده اتحادیه Donherra Walmsley روز دوشنبه گفت:.

“این دولت محافظه کار … همواره حاضر به حمایت از تولید استرالیا و ما شاهد نتیجه است که با بیش از 600 شغل از دست رفته در هولدن.”

GM عملیات بین المللی معاون ارشد جولیان Blissett گفت: این تصمیم به بستن هولدن عملیات مبتنی بود بر این شرکت جهانی در اولویت است.

“پس از ارزیابی جامع ما تاسف است که ما نمی تواند اولویت بندی سرمایه گذاری مورد نیاز برای هولدن به موفقیت برای مدت طولانی در استرالیا و نیوزیلند بر همه ملاحظات دیگر ما در سطح جهانی” او گفت:.

“این تصمیم بر اساس جهانی اولویت ها و منعکس نمی کند کار سخت و استعداد و حرفه ای از هولدن تیم است.”

هولدن در آن گفت: هنوز هم تا به حال هزاران نفر از اتومبیل های موجود برای فروش در سراسر کشور یا در “خط لوله” و ادامه خواهد داد به تجارت تا آخرین ماشین فروخته شد.

آن را نیز ارائه تمام آن زمان فروشندگان این فرصت را به ادامه به عنوان مجاز خدمات رسانه ها برای هولدن مشتریان با حدود 1.6 میلیون Holdens در حال حاضر در جاده ها است.

جنرال موتورز نیز افتخار تمام ضمانتها و ارائه خدمات و قطعات یدکی برای همه هولدن وسایل نقلیه برای حداقل 10 سال است.

در بازار استرالیا در سال گذشته هولدن فروش کاهش یافت و تقریبا 29 درصد فقط 43,176 وسایل نقلیه در مجموع بازار پایین فقط هشت درصد است.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>