محصولات GM بان مجموعه ای به رفتن در جنوب استرالیا

تیم DorninAAP

A ban on genetically modified crops is set to be lifted in mainland South Australia.
آیکون دوربینممنوعیت محصولات کشاورزی اصلاح شده ژنتیکی است که به مجموعه برداشته شود در سرزمین اصلی استرالیا جنوبی.

قانون برای لغو ممنوعیت محصولات کشاورزی اصلاح شده ژنتیکی در جنوب استرالیا سرزمین اصلی تنظیم شده است به تصویب دولت و مجلس پس از مذاکرات بین دولت لیبرال و کار مخالف است.

اولیه صنایع وزیر تیم محک می گوید تحت اصلاحات پیشنهاد شده شوراهای محلی را شش ماه به درخواست باقی می ماند GM-هر چند تصمیم نهایی هنوز بقیه با وزیر.

جزیره کانگورو نیز باقی خواهد ماند GM-رایگان.

“این توافق یک نتیجه بزرگ برای جنوب استرالیا کشاورزان خواهد شد که باید از این فرصت به درو مزایای رشد جنرال موتورز که در آن است که بهترین راه حل برای کسب و کار خود را” آقای محک گفت.

SA جنرال موتورز مهلت قانونی برای اولین بار معرفی شد در سال 2003 با قبلی کار دولت و در قانون فعلی با توجه به در محل باقی می ماند تا سال 2025 است.

دولت لیبرال در سال گذشته انجام یک بررسی مستقل است که این ممنوعیت تا به حال هزینه های دولتی را دانه تولید کنندگان حداقل 33 میلیون دلار بیش قبلی 15 سال است.

در پاسخ دولت پیش نویس لایحه ای را برای لغو این ممنوعیت اما آن شکست خورده بود.

وزیر و سپس دو بار تنظیم اجازه می دهد تا محصولات GM, با اولین کسانی که اقدامات مجاز در رأی دیگری در دولت فوقانی خانه.

آقای محک سپس به معرفی یک دوم مجموعه ای از مقررات است که به اجرا در آمد در ماه ژانویه این سال, اما آنها تا به حال شده است انتظار می رود به مجاز و دوباره در مجلس در این هفته است.

او گفت: عبور از قانون را ارائه کشاورزان با اطمینان آنها نیاز به سرمایه گذاری در جنرال موتورز و بذر محصولات GM در زمان 2021 دانه فصل رشد.

“پس از 16 سال و میلیون ها دلار از دست داد و اقتصادی و فرصت های تحقیقاتی این یک روز تاریخی برای کشاورزان در این حالت است که می تواند به جلو نگاه به انتخاب در آنچه که آنها می خواهند به رشد است”.

“بلند کردن اجسام از دستور توقف سنگسار را نه تنها به ارائه مزایای اقتصادی برای کشاورزان ما اما آن را قرار داده در جنوب استرالیا در یک سطح میدان بازی با هر سرزمین اصلی دولت در استرالیا که تا به حال دسترسی به فن آوری جنرال موتورز برای حداقل یک دهه است.”

حامیان این ممنوعیت به مدت طولانی به آن استدلال می کنند کمک می کند SA تولید کنندگان به خصوص در بازارهای صادراتی با حفظ دولت پاک و سبز تصویر وقتی که می آید به تولید مواد غذایی.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>