بازارهای جهانی اسلاید دوباره در پایدار نگرانی بیش از coronavirus

نیویورک >> و به پایین می رود بازار سهام ایالات متحده.

S&P 500 غرق بیش از 2 درصد در اوایل معاملات امروز به عنوان بازار چرخش به ترس در مورد اثرات سریع گسترش ویروس در آخرین yo-yo حرکت می کند. فقط یک روز قبل از آن این شاخص در حال افزایش یافت 4.2% در بخش, در امیدوار است که تهاجمی تر حرکت می کند توسط دولتها و بانکهای مرکزی در سراسر جهان می تواند شامل کمک اقتصادی خرید اینترنتی.

دریافت استفاده می شود به این نوع از نوسانات خواهد شد که به احتمال زیاد ادامه خواهد داد تا زمانی که تعدادی از عفونت های جدید همچنان به سرعت بخشیدن به بسیاری از تحلیلگران و سرمایه گذاران حرفه ای می گویند.

در چین که در آن تعدادی از عفونت های جدید شده است به شدت کاهش شانگهای-معامله سهام بسیج نزدیک به 12 درصد پس از ضربه پایین در فوریه. 3. آنها فقط 1.6% دور از پاک کردن گذشته از ضرر و زیان آنها پایدار از آنجا که ویروس جدید شروع به گسترش در اواخر سال گذشته.

کارخانه ها در چین به تدریج بازگشایی و بازگشت به حس زندگی عادی حتی ممکن است در افق زیر سریع و شدید اعمال شده توسط دولت به کررل ویروس.

اما در جاهای دیگر در جهان خلق و خوی بسیار تیره تر است. وجود دارد حدود 17 بار به عنوان بسیاری از عفونت های جدید در خارج از چین که در آن با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. گسترش شیوع بیماری در کره جنوبی و ایتالیا و ایران مسئول اکثر عفونت های جدید.

S&P 500 به پایین بود 2.2% به عنوان 9:39 a. m. به وقت شرق. میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافت و 650 امتیاز یا 2.4% به 26,440 و نزدک بود 1.9%.

ضرر و زیان گسترده بود و همه به جز چهار نفر از 500 شرکت در S&P 500 شاخص در حال پایین. مالی سهام تا به حال بیشترین ضرر و زیان و همه در 11 بخش در S&P 500 پس حداقل 1.7%.

بازارهای سهام آسیا امروز آغاز شده خاموش بالاتر سوار شدن بر موج خوش بینی و امید است که فرستاده آمریکا در بازار, بالاتر در روز چهارشنبه. آمریکا و رهبران کنگره درباره یک توافق دو حزبی $8.3 میلیارد دلار در هزینه های لایحه ای را برای مبارزه با شیوع کروناویروس و بانک مرکزی کانادا به دنبال فدرال رزرو تعجب کاهش نرخ بهره به روز قبل از آن. مراقبت های بهداشتی سهام رو به خصوص افزایش بزرگ پس از پیروزی توسط جو بایدن در دولت مقدماتی راه اندازی شد و او را به مدعی وضعیت برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری با برنی ساندرز. بسیاری از سرمایه گذاران ساندرز’ طرح بهداشت به عنوان آسیب رساندن به این صنعت سود.

در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن افزایش یافت 1.1% و کره جنوبی Kospi به دست آورد 1.3 درصد و سهام در شانگهای افزایش یافت 2 ٪ است.

اما بازارهای پایین تر تبدیل شده به تجارت غرب به اروپا است. این CAC 40 فرانسه سقوط کرد 2.4% کرد و شاخص DAX از دست 2.2 درصد و FTSE 100 لندن کاهش یافته است 2.1%.

چند اقدامات از ترس در بازار گره های سخت تر. سود اوراق قرضه کاهش یافت, با 10 سال عملکرد در حال سقوط به سمت دیگر کم سابقه بوده است. آن غرق به 0.93% از 0.99% اواخر روز چهارشنبه.

کوتاه مدت سود اوراق قرضه کاهش یافت و حتی بیشتر به شدت به عنوان معامله گران شرط افزایش بیشتر نرخ بهره توسط فدرال رزرو به سعی کنید به منظور محدود کردن آسیب های اقتصادی. دو سال عملکرد خزانه داری کاهش یافت و به 0.56% از 0.62%.

طلا نیز با صعود به عنوان سرمایه گذاران انباشته به سرمایه گذاری دیده می شود به عنوان امن است. آن افزایش یافت $16.30 و یا 1 ٪ کاهش به $1,659.30 در هر اونس رسید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im