گلن الن ‘سه بانوی سازان’

گلن الن است که پس از یک تاکستان و یک زن — الن مری استوارت یکی از دره سونوما اولیه سازان. در اصل از شمال ایالت نیویورک او پیوست شوهرش چارلز در سن فرانسیسکو در طول عجله طلا آوردن سه فرزند خود را در سفر. در اوایل 1860s چارلز خرید ملک در سونوما دره کاشته “گلن الن تاکستان” و شروع به ساخت یک خانه در این نزدیکی هست.

توسط 1870 این Stuarts زندگی می کردند وجود دارد با خانواده خود را. دو سال بعد محلی شهروندان درخواست برای یک پست ، اولین پیشنهاد لبنان رد شد چرا که وجود دارد بیش از حد بسیاری از مکان ها که با نام (و هیچ کدام تا به حال یک کد پستی). وقتی کسی پیشنهاد “گلن الن” نام گیر کرده است.

در سال 1880 فقط قبل از برداشت چارلز درگذشت. در سمت چپ خود الن تقریبا دو برابر سال گذشته, شراب خروجی. با همسایه کیت Warfield و الیزا هود در نزدیکی الن شناخته شد به عنوان یکی از “سه بانوی سازان.” برنده بسیاری از مسابقات معتبر محصولات در نظر گرفته شد برابر اروپایی شراب. سان فرانسیسکو تاجر مشاهده شده است که “خانم ها هستند نه یک ذره پشت اعیان … در موفقیت خود را به عنوان viticulturists.”

ده درصد از گلن الن تاکستان شد و متعلق به اداره شده توسط زنان در آن زمان. فراتر از چالش های آب و هوا شته و بازاریابی آنها نیز تا به حال به رقابت با یک سیستم حقوقی است که نمی به طور خودکار به رسمیت شناختن حق خود را برای اجرای یک کسب و کار است. استوارت Warfield و هود همه تا به حال به درخواست دادگاه برای عمل به عنوان “تنها معامله گران است.”

در اواخر 1880 هود یکی از بزرگترین تولید کنندگان شراب در کالیفرنیا, بسته بندی مایعات جایگزین از 140 ، 000 گالن در سال است. در یک ایالت مسابقه سونوما کانتی موفق به کسب مقام اول شراب جایزه “تا حد زیادی از طریق تلاش های کیت Warfield.” متاسفانه این دستاوردهای آمد فقط به عنوان کرم ویرانگر بود محلی تاکستان و هر سه نفر به زودی از کسب و کار.

در سال های پس از بسیاری از برجسته زنان را به نام گلن الن خانه. آزادی جنگنده بازرگان و برده های سابق مری الن دلپذیر قدرتمند و بحث شکل متعلق به Beltane در مرتع پرورش احشام در 1890s. معاصر اظهار داشت که “اگر او می خواهم سفید و یک مرد او شده اند, رئیس جمهور.” او نوشته روی سنگ قبر نوشته شده: “از جان براون.”

Ninetta Eames سردبیر زمینی ماهانه برای اولین بار منتشر جک لندن و زد گلن الن ویک رابین تسلیم. لندن و Charmian Kitteridge استقبال وجود دارد و به زودی به خرید ملک در این نزدیکی هست. اخیر بورس نشان می دهد که Charmian محبوب نویسنده در حق خود او نوشت: برخی از معابر در لندن شناخته شده کتاب.

برجسته مواد غذایی نویسنده MFK فیشر یکی دیگر از نویسنده “گلن.” اولین بار, پرفروش, چگونه به طبخ یک گرگ نوشته شد و در طول کمبود مواد غذایی از جنگ جهانی دوم است. “من نمی دانم که از هر کسی در ایالات متحده آمریکا می نویسد که بهتر نثر” نوشته شاعر W. H. Auden. “جشن زندگی خوب خوردن” بود و او را اصل راهنما.

در حدود سال 1900 الن مری استوارت ویران تاک جایگزین شد با یک باغ. وقتی که بیش از حد کاهش یافته و در نهایت آن را کاشته با انگور که یک بار دیگر در حال مدیریت یک زن است. تا جاده مری الن لذت بخش میراث همچنان در Beltane در مرتع پرورش احشام است که هنوز مالکیت و اجرا عمدتا توسط زنان است. به همین ترتیب گلن الن هنوز هم دارای چند به طور گسترده ای منتشر شده زنان نویسندگان امروز است.

به نظر می رسد شایسته است که یک محل به نام برای یک زن باید تعداد بسیاری از استثنایی زنان در میان گذشته و حال شهروندان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>