Gillon McLachlan می گوید: AFL را به هر آنچه که اقدامات لازم برای دریافت 2020 فصل به پایان رسید

Gil McLachlan says the AFL will get the 2020 season away, even if it means making radical changes.
آیکون دوربینگیل McLachlan می گوید: AFL را دریافت 2020 فصل دور, حتی اگر آن را به معنای ایجاد تغییرات رادیکال. اعتبار: AAPIMAGE

تاخیر در نهایی تا اکتبر و بازی فینال در جایی دیگر از سنتی میکروگرم در حال امکانات AFL می تواند ورزش برای تکمیل 2020 فصل در چهره جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

AFL رئیس Gillon McLachlan می گوید در حالی که سرنوشت آخر هفته باز خواهد بود تصمیم گرفت در 24 ساعت آینده و فصل خواهد شد به کاهش 17 خانه-و-دور دور بدون در نظر گرفتن.

“اگر یک بازیکن است یافت می شود (coronavirus) مثبت و سپس از آن خواهد شد 14-روز تنظیم مجدد” McLachlan گفت.

“اگر ما نیاز به زمان بیشتری ما را انجام دهد.

“ما باید 40 هفته به ما 17-هفته فصل (به علاوه نهایی) دور تا پایان سال 2020 و اگر ما نیاز به, ما به شما استفاده از هر یک از کسانی که در تعطیلات آخر هفته روز و یا هر آنچه در آن است.

“ما انجام خواهد داد هر چه ما نیاز داریم به ما نمی دانیم که آنچه در پیش روست ما نمی خواهد می دانم که چه اقدامات و محدودیت. همه من می دانم این است که ما باید انعطاف پذیری در حال حاضر با 17 در طول فصل و که اقدام به خرید ما بیشتر است.

“اگر آن را انجام پایان سپتامبر, افسانه, اما اگر ما نیاز به زمان بیشتری ما را انجام دهد. که تعهد ما به این صنعت است.”

ریچموند و کارلتون به دلیل لگد زدن به 2020 فصل در MCG در روز پنج شنبه شب اما به نظر می رسد که به دور از خاص در چه McLachlan به عنوان یک “مایع وضعیت”.

AFL و AFL زنان بازیکنان به اشتراک گذاری نظرات خود را امشب در حالی که جلسات دیگر برگزار خواهد شد به فردا.

چهار دور اول از fixturing همان خواهد ماند بدون توجه به آنچه اما بقیه تغییر خواهد کرد به مطمئن شوید که هر تیم نقش هر یک از دیگر در یک بار.

“ما ساخته شده است یک تصمیم نهایی به تعهد مردان و زنان در رقابت های این آخر هفته” McLachlan گفت.

“ما جلسات با, باشگاه, بازیکنان, صنعت و همکاران در 24 ساعت آینده.”

تکمیلی لیست بازی نیز به احتمال زیاد با بازیکن قادر به انتخاب از هر دولت-لیگ باشگاه از طریق یک مینی-پیش نویس جزئیات آن نهایی خواهد شد در هفته آینده.

McLachlan گفت: “هر کس باید برای سفت کردن کمربند خود را” از جمله باشگاه ها و بازیکنان را از طریق بار سخت مالی پیش رو است.

“فوتبال استرالیایی است که انعطاف پذیر فوتبال تا به حال بسیاری از چالش ها و با وجود اندازه این یکی فوتبال خواهد پیدا کردن یک راه را از طریق” او گفت:.

“ما یک بازی است اما ما نه اصلی بازی اصلی بازی این است که به دنبال پس از جامعه و نگه داشتن مردم در امن و پاک کردن اولویت برای همه در حال حاضر است.

“چیزی که ما می دانیم این است که ما یک فصل دور. این شرایط به این معنی است که ما متفاوت خواهد شد اما تعهد ما برای آن عادلانه باشد.

“واقعیت این است که ما لازم نیست که تمام پاسخ ها را در حال حاضر. وضعیت در حال تغییر لحظه به لحظه و ما نیاز به ماندن چالاک ما در تصمیم گیری است.”

McLachlan تایید WA لیگ فوتبال و دیگر امور خارجه-لیگ مسابقات و استعداد برنامه خواهد شد به تعویق افتاد تا مارس 31 با توجه به جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

این WAFL کلت رقابت شد و با توجه به در جریان این آخر هفته با لیگ برای ماه آوریل 3 و WAFLW ممکن است 2.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im