غول را در تبادل پروژه ها با دو غذای جدید

اسکاتسدیل, آریزونا — با باز کردن لکه های برای پر کردن در چرخش این فصل Giants’ مقابل دفتر تضمین شده در ترکیب 13 میلیون دلار برای یک جفت از کوزه که قطع شد سال گذشته است.

کمتر از شش ماه پس از آتلانتا بریوز تعیین شده Kevin Gausman برای انتساب غول پرداخت رایگان-عامل right-hander 9 میلیون دلار برای پیوستن به کارکنان که از دست آس مدیسون Bumgarner این offseason. کوتاه در دست چپ گزینه های غول نیز به 4 میلیون دلار به southpaw جلب Smyly که منتشر شد توسط رنجرز در ماه ژوئن.

به عنوان Smyly (دوشنبه) و Gausman (سه شنبه) آماده شدن برای زمستان آموزش آغاز بکار آن را شایان ذکر خود را خریداری نیست این نوع است که یک تیم با سند چشم انداز از رقیب برای یک سری جهانی را. آنها به جای محاسبه قمار بازی که رئیس جمهور از بیس بال عملیات Farhan زیدی می بیند به عنوان نسبتا کم خطر و به طور بالقوه بالا-پاداش فرصت برای یک باشگاه “در گذر.”

قرارداد Gausman و Smyly امضا منقضی خواهد شد در پایان سال, تا غول های قفل نشده و به تعهدات دراز مدت با هر دو پارچ. یک سال و معاملات آنها امضا شده همچنین اجازه می دهد تا تیم به سرمایه گذاری قوی در نیمه اول عملکرد به عنوان هر دو می تواند معامله اگر غول سقوط از مشاجره با وسط سال است.

نه پارچ است در یک محل که در آن آنها می خواهند برای شروع تفکر در مورد آینده و در عین حال از آنجا که هر دو دارای مقدار زیادی برای کار بر روی در حال حاضر.

غول بر این باورند که Smyly مقدار زیادی از اتاق را برای رشد او به عنوان فاصله خود را از یک سال 2017 تامی جان عمل جراحی است که او را مجبور به دست دو تمام فصول. با Gausman, این سازمان احساس می کند حق دارد دستور العمل برای کمک به یک پارچ بود که پیش نویس کلی چهارم در سال 2012 تبدیل به پارچ بسیاری از پیشاهنگان یک بار پیش بینی شده به عنوان نخبگان استارت.

“من می توانم شنیدن هیجان و همه آنها گفت: ما باید برخی از چیزهایی که واقعا به شما کمک کند بازی کردن و رسیدن به پتانسیل کامل خود” Gausman گفت: به عنوان او به یاد می آورد این تیم زمین در آژانس رایگان.

در 29, Gausman در حال آمدن است خاموش بدترین فصل های خود را هفت سال لیگ حرفه ای. او نوشته شده 6.19 عصر در 16 شروع می شود برای بریوز و مبارزه آسیب قبل از این تیم داد تا او را در ماه اوت است.

پس از قرمز اضافه right-hander در یک چشم پوشی از ادعای Gausman سرعت علامت و او چندین گام های مهم در حالی که انتقال به یک امداد نقش. غول ممکن است پایان دادن Gausman و Smyly را به خود جلب کرد Pomeranz درمان و ارسال آنها را به اغل گاو یا حشم در نقاط, این سال, اما یکی از دلایل Gausman شد به فکر جذب امضای در سان فرانسیسکو بود و این فرصت را به باقی می ماند یک استارت.

“اگر من یک سال خوب به عنوان یک مسکن و آمار رایگان آژانس به عنوان یک مسکن و سپس همه چیز را من انجام داده ام شروع عاقلانه رزومه من, متوالی شروع می شود ساخته شده است و آن نوع از چیزهایی که آنها نوع از همه برو از پنجره به بیرون” Gausman گفت.

طی مصاحبه ای در san francisco giants این offseason زیدی ذکر این ایده که Gausman در نهایت می تواند مشخصات به عنوان یک نزدیک تر اما غول مشتاق به دیدن برخی از تنظیمات مکانیکی او ساخته شده نشان می دهد تا در شروع می شود. سابق LSU Tigers پارچ و زمان باتون روژ ساکن می گوید او را برداشت تا هدف خود را پیش از آن در خوف و استفاده کمتر از نیمی از بدن خود را بسیار بیشتر است که با توجه به fastball و شکاف بیشتر در زندگی است.

زیدی نیست تنها غول های اجرایی که شیفته چه جدید مربیگری کارکنان و تازه شروع پیشنهاد می Gausman. سال اول مدیر کل اسکات هریس آمد تا از طریق توله سازمان و گفت پارچ در مورد شیکاگو تلاش های اخیر برای به دست آوردن او را.

“غول واقعا به من علاقه مند و آن را به عقب می رود به اسکات او با توله” Gausman گفت. “صحبت کردن با او و پس از آنها امضا من, من می توانم شنیدن صدای او چگونه هیجان زده آنها به من. توله سعی کرده بود به تجارت برای من فقط در مورد در هر سال و او به ارمغان آورد که تا زمانی که شما که شما واقعا احساس خوبی در مورد آن.”

غول هم مهم کسی که آشنا با Smyly اخیر کار. زمانی که چپ قطع شد توسط تگزاس پس از ارسال 8.42 عصر در 13 بازی او در نهایت فرود آمد با گیب Kapler را فیلیز که در آن او پیچیده شده تا 12-شروع از روی لئامت دادن با 4.45 عصر و 101 عصر+ (100 لیگ به طور متوسط).

غول’ زمستان نگاه بسیار متفاوت از آن را چهار سال پیش زمانی که تیم صرف نزدیک به یک چهارم از یک میلیارد دلار به ثبت نام جانی کوتو و جف Samardzija اما حق رای دادن است که در مراتب متفاوت تر از بسیاری از پیش بینی آن خواهد بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>