غول’ Smyly پیدا کردن شیار تا کنون در بهار

اسکاتسدیل, آریزونا — درو Smyly هیجان زده بود به زمین چندین برابر لس آنجلس فرشتگان ستاره ها در روز شنبه.

“این واقعا خوب صف. شما می خواهید به صورت آن بچه ها به طوری که شما می توانید بهتر بدون در نظر گرفتن نتیجه. دیدن آنها در صف, که کار با کیفیت خوب,” غول سان فرانسیسکو lefty گفت: پس از او تن به تن بدون گل دو نوبت.

پس از دادن یک خراش و ضربه به leadoff مرد David Fletcher, Smyly زده از مایک ماهی قزل آلا بازنشسته آنتونی رندن در پرواز توپ و دامن زده جاستین آپتون برای پایان دادن به اولین زمین باز یافته. او تن به تن یک 1-2-3 زمین باز یافته در دوم پرتاب 31 رزین, 19 برای حملات است.

روز شنبه پس از روی لئامت دادن تا بدون گل تفرج در روز دوشنبه در برابر آریزونا.

“من fastball خیلی خوب بود امروز. من می توانم بگویم که برخی از نوسانات” Smyly گفت. “من بسیار هیجان زده هستم که در آن من در حال حاضر است.”

هر دو strikeouts به نام شد و در 80-mph curveballs. ماهی قزل آلا را در یک پر تعداد.

“به نظر می رسد مثل من نهایت رو ماهی قزل آلا زیادی” گفت: Smyly که تا سال گذشته تن به تن کاملا در لیگ آمریکا. “بدون شک او بهترین hitter وظیفه در این بازی است.

“شما نگاه به جلو به کسانی که در میدان جنگ در جنگهای. او من مقدار زیادی از زمان” او گفت:.

در 18 حرفه ای در خفاش ها در برابر Smyly ماهی قزل آلا دارای پنج بازدید — دو خانه اجرا می شود و سه برابر.

پس از Smyly چپ فرشتگان teed برای هشت-اجرای سوم زمین باز یافته از جمله homers توسط جیسون کاسترو و مت Thaiss.

Smyly, 30, از دست رفته, همه 2017 و 2018 پس از تامی جان عمل جراحی است. او فصل گذشته با تگزاس بود اما 1-5 با 8.42 عصر در نه شروع می شود قبل از رنجرز منتشر شده او است. میلواکی, امضا, او, بلکه او اجازه دهید برود او پس از سه شروع می شود در افراد زیر سن قانونی.

او فرود آمد و با تبادل گرسنگی فیلیز و آنجا بود که Smyly شروع به کشف کردن برخی از چیزهایی که. او 3-2 با 4.45 عصر در 12 شروع می شود برای فیلادلفیا برش پیاده روی خود را در نه نوبت از شش در تگزاس به سه.

Smyly در حال تلاش برای بازگشت به پارچ او قبل از صدمات. در چهار فصل با Detroit Tigers و Tampa Bay Rays او 24-15 با 3.24 عصر. پس از سال 2016 دوران خود است 5.41.

در حال حاضر او می گوید که او را قادر به تمرکز بر روی فرشهای دوباره.

“بدن من احساس راه بهتر بازوی من احساس قوی تر” Smyly گفت. “سال گذشته من سالم بود اما من تا به حال تن به تن در دو سال پس وجود دارد بسیاری از گرفتاری به لرزش خاموش است.

“من آن را در زمان زمان طولانی برای دریافت فرمان من به عقب. من احساس می کنم راه قوی تر و شل تر من عمل بازو احساس می کند بهتر است. پس از آن بیشتر در مورد گرفتن که قوام با من خاموش-سرعت زمین در مقابل تلاش برای ساخت بازوی من قدرت است.”

مدیر با فیلیز گیب Kapler در حال حاضر در آن نقش با غول.

“درو از بازی با مقدار زیادی از اعتماد به نفس” Kapler گفت. “من قادر به دیدن او یک مقدار زیادی از شروع می شود. او تا به حال برخی از یو پی اس و فراز زندگی اما خود گذشته و با شروع فصل او مواجه اتباع. او قادر به وزوز از طریق آن صف (10 strikeouts و هیچ پیاده روی).

“ما دیده ایم این نوع درو Smyly قبل از. این بود که دقیقا آنچه شما انتظار می رود و من فکر می کنم آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر جلب انتظار است که بیرون از خود. آن را واقعا خوب برای دیدن آتش است که او به ارمغان می آورد در هر روز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>