غول’ Sandoval ادویه نقش به عنوان مربی

اسکاتسدیل, آریزونا — پابلو Sandoval رسالت خود را به سان فرانسیسکو طرفداران در حالی که کمک به غول برنده سری جهانی عنوان در سال 2010 2012 و 2014.

او در ادامه به این تیم است.

Sandoval که در 33 عنوان به خود 13th, لیگ برتر فصل, هنوز هم به نظر می رسد بسیار بسیار شبیه به 22 ساله بچه که عرضه با غول در سال 2008. لبخند او همه جا حاضر است او میآید در مصاحبه با هم تیمی های در حال انجام در محل باشگاه وانجمن و از هیچ جا در طول روز پنجشنبه pregame تمرین در آغوش مدیر گیب Kapler. فقط به این دلیل.

اما انرژی و تجربه نیست همه عشق به نام کونگ فو پاندا پس از او rookie سال را فراهم می کند غول. او را در آغوش نقش مربی به بسیاری از جوانان غول که بخشی از این تیم را بازسازی روند.

“این بسیار مهم است برای یک برای رسیدن به محل کار شاد و سرگرم کننده است. بنابراین کل جهان می توانید ببینید که چگونه خوش شانس ما قادر به آماده کنید و بازی این بازی” Sandoval گفت در اسپانیایی. “برای من (کمک به بازیکنان جوان) بسیار مهم است چرا که آنها نه تنها آینده این سازمان آنها بازیکنان که در حال رفتن به پایان بازی در موقعیت های کلیدی. و من باید آنها را حمایت به عنوان یک بازیکن کهنه کار به طوری که آنها احساس تنظیم و راحت در اینجا و آنها می توانند به کار سخت با تعداد زیادی از شور و شوق است.”

Sandoval قلب در است سان فرانسیسکو, حتی اگر او سمت چپ غول برای Boston Red Sox برای 2½ سال های 2015 تا 2017. از بازگشت او به غول در جولای 2017 پس از Red Sox منتشر شده او و امضا جزئی لیگ معامله این offseason پس از حلاجی .268 با 14 خانه اجرا می شود و 41 RBIs در سال 2019.

“من در مورد مراقبت از این سازمان آنقدر به این دلیل که آنها امضا من وقتی که من 16” او گفت:. “خاطرات خوب افکار زیبا از قهرمانی و بسیاری از لحظات با این تیم که به من شانس من در لیگ های بزرگ.”

وجود دارد یک حس قطعیت به Sandoval زمان به عنوان یک غول آخر سپتامبر. 1 در Oracle پارک هنگامی که او آمد تا به عنوان یک hitter وظیفه خرج کردن برای یکی از آخرین در خفاش قبل از پایان فصل تامی جان عمل جراحی است.

Sandoval را دیرین مدیر بروس Bochy در آخرین روزهای تصدی خود نگاه از ستاره شرق آن روز.

اما Sandoval با او غول گرفتن در خفاش ها به عنوان hitter وظیفه تعیین شده در حالی که او rehabs راه بازگشت از عمل جراحی است. او نمی رود به آماده شدن برای روز افتتاحیه, اما با دوستان و هم تیمی های دیرین شکارچی پنس شکن Posey, Brandon کمربند و براندون کرافورد هنوز هم در اطراف طرفداران هنوز هم اتصال به غول بزرگ تیم از دهه گذشته است.

Sandoval بود DH روز پنج شنبه در برابر سرخپوستان کلیولند در سومین بهار آموزش بازی. به سلامتی برای او در اسکاتسدیل آریزونا ورزشگاه آغاز شد و حتی قبل از او پا به جعبه خمیر را برای اولین بار در-bat بازی.

“طرفداران بسیار مهم است برای هر تیم” Sandoval گفت. “و این مهم است که یک بازیکن به رشد و باید این نوع پشتیبانی که در آن بدون توجه به آنچه آنها همیشه با شما است.”

یادداشت

غول های افسانه اوراق قرضه Barry بود با این تیم پنج شنبه به عنوان مهمان مربی. … سابق پنج بار All-Star آدریان گونزالس متوقف شده توسط غول صبح روز پنج شنبه در محل باشگاه وانجمن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de