غول’ Sandoval, کوتو به بهار آغاز بکار این هفته

گلندیل, آریزونا — فوریه نیست یک ماه است که در آن چشمگیر پیاده روی-آف تسلط قرقره برجسته اما غول و جوراب سفید ارائه برخی از اواخر فتنه به هر حال در روز سه شنبه.

با این بازی گره خورده 3-3 در پایین نهم White Sox خمیر Seby Zavala حفر یک تا وسط به مرکز fielder Heliot راموس. غول’ شماره 2 چشم انداز جمع آوری توپ و uncorked قوی پرتاب به صفحه اما آن رسیده گیر تایلر Heineman دستکش یک دوم تقسیم بیش از حد دیر است.

سادگی اجرا اسلاید از White Sox outfielder آدم انگل led شیکاگو به 4-3 برنده کاهش یافته است و این غول به 2-2 در لیگ کاکتوس بازی اما تیم مهم تر از همه چیز به نگرانی در مورد از پخش در صفحه در این نقطه در سال است.

مدیر گیب Kapler گفت: بعد از بازی که infielder پابلو Sandoval خود را در بهار اولین بار در شب جمعه در اسکاتسدیل آریزونا ورزشگاه به عنوان یک غول تقسیم-تیم ملی وارد زمین میزبان رشته کوه های راکی. او برای اولین بار در خفاش خواهد آمد کمتر از هفت ماه پس از تحت فصل پایان تامی جان عمل جراحی و در حالی که غول مطمئن نیستند که Sandoval آماده خواهد شد به نظر می رسد در این زمینه او در حال حاضر به بازی گرفتن و جلوتر از برنامه در روند بهبود.

سوئیچ-ضربه Sandoval سالم است به اندازه کافی برای ضربه زدن از هر دو طرف از صفحه بازی خواهد کرد صرف نظر از این که شروع می شود بر روی تپه برای کلرادو در روز جمعه. غول ارسال خواهد شد یک بازیکن دیگر برای نوشتن یک تامی جان باز گشت به تپه مقابل رشته کوه های راکی به عنوان Kapler تایید جانی کوتو شروع خواهد شد در اسکاتسدیل آریزونا ورزشگاه.

جانباز جف Samardzija به انتظارنشسته بودند تا به زمین چهارشنبه در خانه در مقابل تخمیر در حالی که تایلر Beede و لوگان Webb خواهد هر دو زمین در روز پنج شنبه در پئوریا برابر دریانوردان.

غول آغاز خواهد شد و دوچرخه سواری از طریق چرخش دوباره در روز جمعه به عنوان درک رودریگز و اندرو سوارز روبرو خواهد شد سلطنتی در یک بعد از ظهر تقسیم تیم ملی در تعجب.

Kapler گفت: غول لازم نیست که یک تاریخ هدف تعیین شده برای زمانی که کهنه رایگان-عامل signee شکارچی پنس ظاهر خواهد شد در اولین بازی او اما نشان میدهد که این تیم به دنبال پیدا کردن یک محل برای پنس در یک صف در اوایل هفته آینده.

Gausman انشعابات White Sox

این بازیکن با قرارداد ثروتمندترین Farhan زیدی داده شده به یک غول بازیکن خود ساخته کاکتوس لیگ اولین بازی در روز سه شنبه در Camelback در مرتع پرورش احشام.

نویسنده کوین Gausman که امضا یک سال 9 میلیون دلار معامله در طول زمستان جلسات کار دو قوی نوبت در برابر White Sox صف های منظم از جمله shortstop Tim Anderson, خود phenom الی Jimenez و اولین baseman جثه آبرو. Gausman به طور مداوم ضربه 94 کیلومتر در ساعت با fastball لمس 96 در رادار تفنگ و مخلوط در استفاده سنگین از شکاف است که حق-hander اولیه ثانویه بشه.

“این که آیا آن 92 چند روز یا 96-97 آن فقط بستگی دارد به صداقت” Gausman گفت. “اما بیش از هر چیزی احساس می کنم خوب من از خواب بیدار فردا و احساس خوب است و آن را یک پیشرفت در بهار آموزش.”

با وجود تلاش کمی با فرمان او از شکاف Gausman برخی از زشت نوسانات در زمین که به او انداخت 41 درصد از زمان فصل گذشته.

Gausman استفاده می شود به پرتاب یک نوار لغزنده همراه با چهار seamer و شکاف اما Statcast داده ها نشان داد او عملا رها شده روی زمین در طول یک روی لئامت دادن در Cincinnati Reds’ اغل گاو یا حشم. با راهنمایی از تبادل مربی اندرو بیلی Gausman گفت: او پرتاب خود را کشویی دوباره و معتقد است که می توان آن را موثر ارائه برای او در این سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im