غول’ Samardzija آماده به کار با Kapler این فصل

اسکاتسدیل, آریزونا — جف Samardzija تماس خود را به مدرسه و به نظر می رسد که نسبتا اتصالات با توجه به San Francisco Giants’ جانباز right-hander در حال حاضر 35 و ورود خود را 13th لیگ برتر فصل.

اما او برای تلفن های موبایل حاضر به پذیرش سبک جدید خود را مدیر گیب Kapler. در واقع این دو صرف برخی از زمان با هم در offseason در منطقه خلیج پس از Kapler استخدام شد در ماه نوامبر.

“او خوب است ، من هیجان زده برای بچه های جوان برای دریافت به اطراف او و او را برای رفتن به یک رابط برای آن دسته از بچه ها به کشف کردن آنچه در آن می گذرد را به موفقیت در اینجا” Samardzija گفت.

پس از چهار فصل با بروس Bochy که سبک مدیریتی در خط با Samardzija رویکرد بازی پارچ متوجه یک رژیم جدید لزوما چیز بدی نیست.

“من هیجان زده برای دیدن راه خود را,” او گفت:.

Samardzija لازم نیست زمان زیادی به فرایند تغییر در مدیران. او شده است در سراسر بازی به اندازه کافی بلند به می دانم که هیچ چیز همان باقی می ماند برای همیشه لطفا برای.

“این چیزی است که ما انجام,” او گفت:. “وجود گردش مالی در همه زمان ها در تمام جنبه های بازی بیس بال, به خصوص در حال حاضر. هم تیمی آمدن و رفتن مربیان آمدن و رفتن.”

خروج از مدیسون Bumgarner آغاز شده که پنج فصل افتتاحیه برای غول های قبل از امضای قرارداد با آریزونا دایاموند در ماه دسامبر به معنی کسی که جدید می شود توپ مارس 26 زمانی که غول های باز در جاده ها در لس آنجلس در ورزشگاه طفره زن.

Samardzija, 11-12 در 32 شروع می شود با یک 3.52 دوران بیش از 181⅓ نوبت در فصل گذشته آمار و ارقام به شدت در نظر گرفته شده به عنوان یک عضو از چرخش. Right-hander جانی کوتو نیز نامزد شده است.

کوتو ساخته شده و چهار شروع می شود در سپتامبر گذشته پس از بازگشت از 2018 تامی جان عمل جراحی است.

“کسی را بیش از همه این که هیبت” Samardzija kidded در مورد تبدیل شدن به جدید Bumgarner.

“این همیشه یک افتخار است و این همیشه چیزی است که شما در تلاش برای به عنوان یک پارچ به نگاه در آن حس. با که گفت: من بسیار با اعتماد به نفس است که من و یا جانی می توانید زمین در هر بازی از هر بازی بزرگ است.”

“من همیشه دوست دارم به پوشیدن این کلاه در روز افتتاحیه و در انجام این کار, اما دوباره, آن را در نهایت از اولویت های” Samardzija اضافه شده است.

استارت در روز افتتاحیه یا نه Samardzija است که قطعا در حال شمارش به یک رهبر در محل باشگاه وانجمن و کمک راهنمای Giants’ جوانتر کوزه و آنها را همراه.

او اذعان کرد که این تیم در یک “اندکی بازسازی” و احساس می کند اعتماد به نفس او خواهد بود یک غول تمام سال به عنوان مخالف بودن معامله به یک رقیب تیم در خط میانی.

“بسیاری از آنچه اتفاق می افتد در آینده مشخص خواهد شد برای اولین بار دو یا وجود ماه از فصل” Samardzija گفت. “اگر ما همه با این بچه های جوان و جانبازان ما در اینجا بر این باورند در رویای گرفتن در پلی آف و پس از اجرا است که پس از آن همه چیز تغییر کند.”

Kapler گفت: او را تماشا Samardzija در نظر گرفتن نقش رهبری به عنوان دور برگشت به عنوان وسط این زمستان گذشته با تمرینات خود را.

“هر دوی ما ساخته شده یک تلاش هماهنگ برای شروع به ساخت یک رابطه” Kapler گفت. “من قصد دارم به آن بستگی دارد Samardzjia به یک رهبر در چرخش و او به من بستگی دارد و کارکنان ما برای حمایت.”

یادداشت

Kapler گفت: همه بازیکنان موقعیت را گزارش کرده اند به بهار آموزش. Physicals صورت گرفت پنج شنبه و برای اولین بار تیم کامل تمرین برای شنبه.

کوتو انداخت اغل گاو یا حشم جلسه یکشنبه ایستاده است که برای Kapler. “سست و آرام اما هنوز هم مواد منفجره و به ویژه مواد منفجره در پایان با توپ بیرون آمدن دست خود را واقعا خوب” Kapler گفت. “سرعت واقعا قوی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>