غول چرخش نامزد Beede تحت تامی جان عمل جراحی

2020 فصل قرار بود تایلر Beede برک آوت سال است.

در طول دو هفته Beede تشخیص داده شد با آرنج آسیب و MLB افتتاحیه روز عقب رانده شد به طور نامحدود.

غول هنوز برگزاری امیدوارم که آنها را در این زمینه در این سال, اما Beede دیگر نمی تواند همان را انجام دهید. بعد از اینکه تشخیص داده حق فلکسور فشار و UCL خوردگی در بهار آموزش right-hander را تحت تامی جان عمل جراحی در روز جمعه در تگزاس است.

غول جمهور بیس بال عملیات Farhan زیدی گفت: تیم مشورت با یک تعداد انگشت شماری از پزشکان در مورد Beede را قبل از آسیب به اجماع رسیده بود برای 26 ساله به انجام جراحی ترمیمی. دکتر کیت مایستر خواهد انجام عملیات.

“توانبخشی ادامه داد: به عنوان یک گزینه اما برای کسی در سن و سال او حتی اگر او قادر به ناتوانی موفقیت آن ممکن است تنها یک ماده از زمان قبل از او را به علائم دوباره” زیدی گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران در روز پنج شنبه.

Beede وارد بهار آموزش به عنوان پیشتاز به پیروزی پنجم استارت کار در یک چرخش که شامل جانبازان جانی کوتو, جف Samardzija کوین Gausman و جلب Smyly. پس از ارسال یک 5.08 عصر در اولین فصل کامل به عنوان یک استارت Beede اعتقاد یک طرح توسعه یافته توسط غول های مربیگری کارکنان که به نام او برای او به تاکید خود موبایل و کامپیوتر و changeup بیشتر خواهد بود و سرانجام این تیم را در سال 2014 در دور اول پیش نویس انتخاب به موفقیت پایدار.

در حال حاضر Beede است رهبری برای 12 تا 16 ماه نوتوانی روند و در آنجا کمی وضوح به عنوان به آنچه که می توان از او انتظار می رود هنگامی که او بازگشت به تپه.

نیز وجود دارد کمی وضوح در مورد زمانی که و اگر MLB فصل شروع خواهد شد. به عنوان گسترش این رمان coronavirus همچنان به انتقام ویران کردن در ورزش جهان و زندگی به عنوان ما می دانیم که این تیم در حال آماده سازی برای تمدید وقفه و حتی در خوش بینانه ترین اعضای بیس بال صنعت معتقدند که اواخر ماه مه یا اوایل ماه ژوئن روز افتتاحیه نشان دهنده بهترین سناریو.

عدم اطمینان در مورد شروع فصل به طور منظم متوقف نمی غول از ساخت دو فهرستی از حرکت روز پنج شنبه به عنوان زیدی گفت: تیم optioned است outfielder استیون Duggar و پارچ شان اندرسون به افراد زیر سن قانونی.

هر دو بازیکن تلاش در محدود کاکتوس لیگ فرصت ها و زیدی گفت: این سازمان برنامه ریزی شده به گزینه اواز یا موسیقی دو نفری زیرا آنها دیگر واقع بینانه احتمال ساخت این تیم روز افتتاحیه فهرست. غول نیست تنظیم یک هدف برای زمانی که تمرینات پیش فصل ممکن است, رزومه, اما زمانی که آنها انجام Duggar و اندرسون را در جزئی-لیگ جانبی.

Duggar تنظیم شده در صفحه بیش از offseason که به چپ دست hitter وظیفه باریک تر موضع و شانس بهتری برای رانندگی توپ در هوا در حالی که اندرسون صرف بهار کار بر روی به دست آوردن سازگاری با fastball مدتها.

تصمیم به گزینه Duggar برگ غول با هشت outfielders هنوز هم در کشاکش برای یک کار از جمله غیر-فهرست مدعوین بیلی همیلتون جوی ریکارد و جلب رابینسون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>