غول گزارش اضافه سابق Diamondback فلرس

پس از 15 ماه به عنوان رئیس جمهور از عملیات بیس بال با San Francisco Giants, Farhan زیدی داده شده خود را برای اولین بار چند سال قرارداد.

به گزارش ESPN, غول ها در توافق بر سر یک قرارداد با همه کاره infielder Wilmer فلورس برای یک قرارداد است که در گذشته فراتر از 2020 فصل است.

در این مرحله جزئیات معامله باقی می ماند مشخص نیست اما واضح غول هدفمند فلورس برای توانایی های خود را به بازی در سراسر زمین زیر کشت و ضربه چپ دست تبادل. غول ساخته نشده معامله رسمی اما MLB Network را جان Heyman گزارش فلرس’ قرارداد اجرا می شود از طریق 2021 و او به شما کسب درآمد $6 میلیون.

Flores, 28, صرف شش فصل از لیگ حرفه ای با متس قبل از عذاب غول به عنوان یک عضو از دایاموند سال گذشته است. فلورس آمار حرفه ای-بالا .317 با .848 OPS در 89 بازی بود و در بهترین حالت در برابر چپی.

در 109 صفحه ظاهر در برابر southpaws سال گذشته فلرس آمار .337 با .982 OPS.

Flores, بازی های برگزار شده است و بین 135 و 158 بازی در هر چهار موقعیت در زمین زیر کشت در زندگی حرفه ای او, اما او صرف بیشتر وقت خود را در پایه دوم فصل گذشته. به عنوان یک عضو از غول فلورس به احتمال زیاد خواهد شد دریافت خواهید کرد بسیاری از فرصت ها در سمت راست از زمین زیر کشت به عنوان او می تواند به صورت یک جوخه با اولین baseman براندون کمربند.

فلورس ” بهترین بازی های حرفه ای آمده اند در برابر غول به عنوان هشتم-سال کهنه آمار .387 با 1.078 OPS در 37 بازی. ونزوئلا بومی نیز ثابت کرده است او می تواند ضربه در Oracle پارک به عنوان او یک حرفه ای .349 متوسط (15-برای-43) با .512 ضربه زنی در صد در سان فرانسیسکو.

خرید ایجاد خواهد شد پویا جالب غول زمین زیر کشت به عنوان مدیر گیب Kapler در حال حاضر نوظهور انعطاف پذیری و انواع راه هایی برای ساختار خود را ترکیب. بسته به نوع که تیم برای تعیین تکلیف به روشن 40-انسان نقطه فهرستی برای Flores, San Francisco خواهد شد که حداقل هفت و احتمالا هشت infielders در فهرست ورود بهار آموزش.

که با ویژگی های متنوع بازیکنان مانند Mauricio Dubón و داناون Solano, اما آن را شامل نمی شود minor league رایگان عوامل مانند پابلو Sandoval, Yolmer سانچز و دارین Ruf که همه دریافت دعوت نامه رسمی به لیگ برتر بهار آموزش. آن را نیز شامل نمی شود catchers شکن Posey و Aramis گارسیا و ابزار بازیکن Austin Slater, که همه تجربه در پایه اول است که موقعیت فلورس به نظر می رسد ،

آن را بعید است Sandoval سالم خواهد بود به اندازه کافی برای باز کردن بعد فهرستی پس از تحت تامی جان عمل جراحی در ماه سپتامبر اما غول های انتظار به رقابت سالم در زمین زیر کشت این بهار و اکتشاف می تواند ایده ایجاد جوخه های منظم در موقعیت های مختلف.

با فلورس در برابر Kapler در حال حاضر می تواند زمینه یک همه راست دست نداریم کسی را بزنیم زمین زیر کشت با فلورس در Dubón و سلنو تا وسط و اوان Longoria سوم. اگر سانچز یا چپ دست, ضربه زدن چشم پوشی سیم کسب کین وانگ باعث می شود روز افتتاحیه فهرستی غول همچنین می توانید سنگین با چپی در زمین زیر کشت به عنوان براندون کمربند می توانید بازی اول سانچز یا ونگ می توانید بازی دوم و کرافورد می توانید بازی کوتاه است.

غول همچنین انتظار می رود به Dubón کار در مرکز میدان در این بهار و Dubón در حال حاضر ارسال شده در یک فیلم کوتاه به رسانه های اجتماعی خود را خود کار این offseason.

علاوه بر این از Flores که نوشته شده حرفه ای-بهترین 0.8 جنگ در فصل گذشته قصد ندارم به طور چشمگیری دگرگون غول جرم, اما آن را به این تیم یک شانس برای پیدا کردن مطلوب تر ترکیب هیرو به صورت روزانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>