غول گزارش به بهار آموزش

اسکاتسدیل, آریزونا — Gabe Kapler را روشن و کفش های نارنجی ایستاده بود در یک اتاق تزئین شده با تخته سیاه سیاه و سفید ایستاده و میز کار که در آن نشسته تاریک لپ تاپ و بلندگو, خاکستری, داخلی, دیوار, رنگ, مبلمان سیاه و تیره و صفحه نمایش بزرگ.

Kapler مدیر دفتر در بهار آموزش برخی از زمان را به عادت کرده اند همانطور که با همه چیز را برای سال اول کاپیتان غول سان فرانسیسکو. اما آنقدر در روز غول گزارش بهار, آموزش جدید در اطراف این مرکز در روز سه شنبه.

Kapler در زمان بیش از سه بار برنده سری جهانی بروس Bochy و غول خود را باز جدید سه داستان بهار مرکز آموزش در اسکاتسدیل آریزونا ورزشگاه دیرین خود بهار در خانه است. در حالی که زمین بازی و مناطق صندلی باقی می ماند تا حد زیادی بدون تغییر ساختمان پشت اول-پایه صندلی شامل جدید باشگاه وانجمن مربیان دفاتر یک اتاق تفریح و سرگرمی, وزن, اتاق, بالکن با منظره عمل و زمینه های اصلی به علاوه یک رویداد بزرگ در فضا.

“ما سعی در ایجاد فضاهای منحصر به فرد است که نه بیس بال فضاهای است که بازیکنان را به یا مربیان را به به جلسات” گفت: Jon Knorpp این غول ارشد مدیر عامل که پیشگام نوسازی.

کارگران ساختمانی شد و هنوز هم قرار دادن برخی از نکات تکمیلی در این پروژه که هزینه شهر اسکاتسدیل $50.6 میلیون غول همچنین پرداخت بخشی از هزینه.

“وجود دارد مقدار زیادی از نگرانی است که ما نمی خواهد از طریق خط پایان برسد اما ما بود. ساختمان به نظر می رسد بزرگ و به عنوان یک نتیجه, مردم در حال قدم زدن در اینجا هیجان زده و خندان” Kapler گفت.

این نگاه جدید متناسب با چگونه Kapler می خواهد برای مدیریت با همکاری از کارکنان مقدار زیادی از مکالمات از یک سیاست درهای باز برای دفتر بزرگ نشست و فضاهای جمعی احساس می کنید.

“ما مربیان اتاق پزشکی و قدرت و تهویه در اتاق قفل بنابراین همه با هم” Kapler گفت. “ما در واقع فاصله کمدهای به طوری که ما شروع به همکاری و باید بیشتر بحث باز به جای داشتن یک داخلی بحث در اینجا یک قدرت و تهویه بحث در اینجا و مربیگری بحث در اینجا. ما در واقع با داشتن این گفتگوها هم به دلیل همه آنها تاثیر یکدیگر است.”

یک بسته درب دفتر به معنی Kapler است صحبت کردن با یک بازیکن و یا نیاز به یک گفتگوی خصوصی.

“همه چیز خواهد شد بیشتر در هم تنیده است که با طراحی” Kapler گفت. “ما می خواهیم به بخش با هم و ما می خواهیم برای حل مشکلات جمعی. و پس از آن ما می توانید با استفاده از یک گروه متنوع از متفکران.”

همانطور که برای فهرستی Kapler تشویق رقابت برای برخی از نقاط در بهار آموزش.

“ما می خواهیم به هر کسی که در محل باشگاه وانجمن این فرصت را به یک تصور” او گفت:.

شروع پارچ جف Samardzija قفل شده است و به عنوان یکی از اعضای غول’ چرخش است. او صرف زمان با Kapler در offseason و گفت: Kapler او را دعوت به کار کردن در offseason.

سپس Samardzija در حال حاضر آموخته است که Kapler است بیش از فقط یک علاقه مندان تناسب اندام — او یک بازی رایانه قهرمان.

“من با احترام با رد هر زمان” Samardzija با لبخند گفت:. “او شدید اما نه بیش از حد شدید که در آن طاقت فرسا به جایی که شما می خواهید برای جلوگیری از این فرد است. او فقط می آید از یک نقطه از تمایل این بازیکن را به مانند او می شود و بازیکنان manager.

“همه از آن با شدت و انرژی به من فقط می آید در سراسر به عنوان رفتن در مسیر درست دلایل حق” Samardzija اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>