غول قرار دادن صفر — کشباف

اسکاتسدیل, آریزونا — غول سان فرانسیسکو در حال قرار دادن صفر.

آنها باور دارند که آنها ممکن است انجام کاری به ندرت دیده می شود: با استفاده از یکنواخت اعداد 0 و 00 در همان سال است.

زمانی که سن فرانسیسکو اضافه شده سریع outfielder بیلی همیلتون با یک جزئی لیگ معامله در اوایل این ماه, تجهیزات, مدیر براد Grems به نام لیگ را به مطمئن شوید که وجود دارد یک تفاوت بین این دو به دلیل جدید پایه اول مربی Antoan ریچاردسون aleady بود که ادعا کرد 00.

“او را به خوبی با مسائل مانند این که” shortstop براندون کرافورد گفت: از Grems’ علت سعی و کوشش.

با توجه به این غول 11 بازنشسته شماره خود لیست طولانی از سالن Famers و 13 مربیان و یک جفت اغل گاو یا حشم فو در تحت مدیر جدید گیب Kapler Hamilton دیگر انتخاب شد 96 یا 98. سان فرانسیسکو 72 بازیکن در کمپ.

در حال حاضر با داشتن تاریخ ساخته شده با استخدام بیس بال اولین مربی زن در یک لیگ بزرگ کارکنان — الهام Nakken پوشیدن شماره 92 — دیرین مدیر تجهیزات و در حال حاضر مشاور ارشد مایک مورفی نمی تواند به یاد داشته باشید یک زمان با هر دو “0” اعداد و نه می تواند Grems به عنوان او خود را آغاز می شود 21 فصل بیس بال و ششم با سان فرانسیسکو.

Grems به نام MLB “برای دیدن اگر وجود دارد یک تفاوت بین صفر و دو-صفر است. NBA آن را ندارد.”

“این سرگرم کننده چیز در مورد بهار, آموزش, شما باید بسیاری از بچه ها در می آیند و آن را فقط به نوع هیجان انگیز را ببینید که چه کسی را برای رفتن به مرحله و کسانی که قصد کمک به تیم را در دراز مدت” سان فرانسیسکو اول baseman براندون کمربند گفت. “این نوع از خنک چیزی که ما بسیاری از مردم در اینجا و ما به دنبال تعداد بیشتری از آنجا که شما واقعا نمی دانید دقیقا چه شما در حال رفتن به از همه است.”

سابق غول چپ fielder جفری لئونارد عینک 00 شماره در سال 1987-88 تغییر از اصل 26. در آن زمان مورفی تا به حال به آن را اجرا کنید پس از آن مدیر کل تنظیمات ریچاردسون.

در واقع ریچاردسون به نام لئونارد پس از تیم فن جشنواره آخر هفته گذشته به برکت و رحمت خود را به پوشیدن “00.” ریچاردسون great-grandmother, کدبانو Albertha ایساکس متولد شد و در سال 1900 در زادگاه خود در باهاما. او مشهور, معلم, تنیس, بازیکن و فعال حقوق زنان.

“من قطعا باید به ذکر “PacMan” جفری لئونارد او را به خاطر اصلی دو صفر پس از گرفتن برکت و رحمت خود را واقعا مهم بود به این فرایند” ریچاردسون گفت. “بسیار خدا را شکر برای او. به همین دلیل من 00 ساده است من بزرگ مادر بزرگ متولد شد و در سال 1900 و من فکر می کنم آن را برای رفتن به یک افتخار بزرگ برای ادای احترام به او و فقط سفر من در زندگی است. بنابراین این چیزی است که من ساخته شده را انتخاب کنید دو-صفر است.”

Outfielder برنان Boesch داده شد 00 توسط فرشتگان در بهار آموزش در سال 2014 و عینک آن را برای یک زمان. در همه 20 لیگ بازیکنان را فرسوده دو-صفر — با بابی اوراق قرضه همین بیلور و خوزه Canseco که در لیست — و 21 داشته اند No. 0.

همیلتون و ریچاردسون هیجان زده هستند متصل می شود با شماره منحصر به فرد خود را پس از آنها پس از بازی توپ زمستان در Puerto Rico, نه به ذکر است خوشخو بحث در که سریع یک. “او سریع تر برای مطمئن” همیلتون گفت.

“این واقعا سرد است. من صفر و او را دو – صفر” همیلتون گفت: قبل از غول اول کامل-تیم ملی تمرین. “او من کار با هر روز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>