غول چشم انداز روزنامه گسترش خود تبادل کارنامه

اسکاتسدیل, آریزونا — هنگامی که لوگان وب ساخته شده خود را در لیگ برتر اولین فصل گذشته از آن آسان بود برای دیدن تمام ابزار ساخته شده است که او این سازمان را بالا تبادل نظر چشم انداز.

در 22, وب نمایش اواسط-90s fastball او فرمان می تواند در هر دو طرف صفحه تیز شکستن توپ و جلا changeup که فریب امثال چپ دست sluggers کودی Bellinger Joc Pederson و اریک Hosmer.

روزنامه نمی کرایه را به عنوان به خوبی به عنوان او امیدوار است در سال گذشته اما او به ورود در این فصل با برخی از ابزارهای جدید در کمربند خود را. Right-hander tinkered با دو درز fastball و مخلوط را در یک برش به نگه داشتن hitters تعادل.

“من تا به حال گرفتن تغییر با دو درز به نوعی آن را بیشتر موثر” Webb گفت. “من همچنین اضافه شده یک برش این سال است.”

با کمک از مدیر جدید از تبادل برایان Bannister و غول’ هماهنگ کننده تبادل علم مت شت او اضافه شده به مجموعه خود را fastballs بیشتر موثر است. به جای پرتاب چهار درز و درز fastballs است که مشابه اقدام او در حال حاضر دارای سه سخت زمینهای که کار کردن از یکدیگر است.

هنگامی که یک راست دست خمیر مراحل به صفحه مقابل Webb این فصل آنها می توانید ببینید راست چهار درز fastball دو seamer اجرا می شود که در دست خود را و یا یک برش است که می شکند به سمت چپ دست خمیر را در جعبه.

“Bannister در آمد و گفت با من بازوی حافظه من کامل بازوی اسلات برای این نوع از دو درز و برش کار می کنند درست کردن که” Webb گفت. “بنابراین من شروع به messing اطراف با آن را بر روی تخت اساس و آن را واقعا خوب است.”

وب نیز یکی دیگر از قابل تنظیم در offseason. خود موبایل و کامپیوتر کاهش یافته و از toolbox به نفع یک سخت تر از شکستن توپ یک نوار لغزنده.

“با من curveball, شما بچه ها آن را به نام یک نوار لغزنده اما در حال حاضر آن را در واقع یک نوار لغزنده” Webb گفت: با خنده. “در آن واقع است به نام مثل یک رفتگر کشویی’ در حال حاضر. من مشغول به کار در آن برای مدتی در حال حاضر.”

در 39⅔ نوبت فصل گذشته Webb ثبت 37 strikeouts اما اغلب دچار فرمان به او اجازه 58 پایه دونده. آن را در زمان کمی برای Webb به حل و فصل در, اما در آخر خود را دو شروع می شود او اجازه ترکیب سه اجرا می شود بیش از 12 نوبت در برابر دو حذفی تیم بریوز و داجرز.

پس از به دست آوردن اعتماد به نفس در برابر برخی از این لیگ بهترین hitters Webb حتی بیشتر دلیل برای خوشبینی به دلیل تغییرات او در offseason. این معلوم نیست که آیا Webb است که انتظار می رود برای قرار دادن در یک نوبت محدود در سال 2020 خواهد بود یک عضو از روز باز چرخش و یا شروع فصل با سه گانه-ساکرامنتو, اما آن را نمی خواهد آمد به عنوان یک شگفتی اگر او به پایان رسید در این سال به عنوان یکی از غول’ بهترین سلاح است.

2014 پیش نویس دور چهارم انتخاب همواره پتانسیل موفقیت در لیگ های بزرگ. در حال حاضر او یک پیشرفته تر ترکیبی از رزین به کمک او رشد.

یادداشت

وجود دارد هیچ شکلات یا گل برای روز ولنتاین در بهار آموزش اما بازیکنان ارائه تن از زمینهای سریع و عمیق بازدید به منطقه چمن در اسکاتسدیل آریزونا ورزشگاه.

غول کوزه و خشکشویی خود را ادامه داد بهار, آموزش کار در روز جمعه با یک سری از فیلدینگ تمرینات برای کوزه و پرتاب تمرینات و تمرین پنبه حلاجی شده برای catchers.

تمرین شبیه تا غول’ تیم کامل گزارش روز دوشنبه. این تیم خود را برای اولین بار در بهار بازی در برابر لشکر رقیب لس آنجلس داجرز در 1:05 بعد از ظهر Feb. 22 در اسکاتسدیل آریزونا ورزشگاه.

این تیم دوباره دیدار خواهد کرد برای اولین بازی فصل به طور منظم در 1:10 بعد از ظهر 26 مارس در لوس آنجلس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>