غول پیشنمایش: چهره های جدید و برخی از آنهایی که قدیمی, مجموعه ای برای فصل تغییر

سان فرانسیسکو — Gabe Kapler می دانستند حق دور زمانی که او را استخدام کرد تا به عنوان سان فرانسیسکو مدیر در ماه نوامبر در مورد فشار او را احساس می کنم مصرف بیش به عنوان رهبر یک حق رای دادن است که تا به حال بسیاری از آنهایی که خوب در حافظه اخیر است. شک شدید بودند و او انکار نمی کند که.

او متعهد است برای بدست آوردن اعتماد مردم و آغاز شده است با ایجاد روابط عمیق با مربیان و ادامه می دهند که بیشتر با بازیکنان در یک بار همه با هم در بهار آموزش در آریزونا. Kapler حفظ دیرین غول مربی ران Wotus به مربی پایه سوم وام برخی از ثبات در این گروه با نگه داشتن کسی که در اطراف برای چند دهه بوده.

“قبل از اینکه من واقعا بدست می دانیم که بازیکنان بسیار خوب کارکنان واقعا برای من مهم برای ایجاد روابط با. قصد من این است که برای ساخت حتی روابط عمیق تر و مربیان ما ایجاد روابط عمیق تر چرا که پس از آن زمانی که بازیکنان در آمده, آنها در حال رفتن برای دیدن که ارتباط” Kapler گفت.

44 سال Kapler — که قبلا با غول جمهور بیس بال عملیات Farhan زیدی با داجرز — شرح زیر است سه نفر از محبوب جانباز مدیران در گرد و خاکی بیکر که استخدام شد در هفته گذشته به بیش از Houston Astros, فلیپ Alou و بازنشسته بروس Bochy.

از آن خواهد شد یک چالش بزرگ پس از غول به نظر می رسد هنوز هم در بازسازی حالت. سان فرانسیسکو رفت و 77-85 در 2019, Bochy نهایی سال است. غول از دست رفته برگشتی در هر یک از سه سال گذشته پس از از دست دادن چهار بازی NL بخش سری به توله در سال 2016.

Kapler رو مدیریت کار حق دور پس از شلیک توسط فیلیز در Oct. 10 بعد از رفتن 161-163 بیش از دو فصل است. با مشت برایس هارپر خود فیلمهای کسب فیلیز به پایان رسید 81-81 سال گذشته برای اولین بار غیر از دست دادن فصل از سال 2012.

نگاه جدید

درو Smyly مناسب می تواند به چرخش به عنوان یک کلید چپ دست پس از خروج از سابق lefty آس مدیسون Bumgarner به NL غرب-رقیب آریزونا دایاموند. اغل گاو یا حشم مقدار زیادی از چهره های جدید و راست دست کوین Gausman و تایسون راس همه کاره به اندازه کافی برای شروع و یا بیرون آمدن از اغل گاو یا حشم. چپی تایلر اندرسون و جری Blevins همچنین یک فرصت برای به دست آوردن نقاط هر چند اندرسون در پشت خواهد بود که او همچنان به کار بازگشت از عمل جراحی زانو.

Rookies به تماشای

غول های ساخته شده تاریخ لیگ هنگامی که الهام Nakken شد اولین زن مربی در لیگ, کارکنان, نام دستیار مربی تحت Kapler. سابق standout و سافتبال بازیکن در ساکرامنتو ایالت از 2009-2012, Nakken پیوست و این باشگاه در سال 2014 به عنوان یک کارآموز در بیس بال ،

“احساس مسئولیت بزرگترین احساس گفت:” 29 ساله Nakken خواهد شد که در مدرسه و نه در ستاره شرق در طول بازی. او را در قفس به کمک بازیکنان آماده کند.

آنها مجموعه

دستکش طلا shortstop براندون کرافورد قابل اعتماد است قطعه در وسط زمین زیر کشت است که از غول های ساخت در اطراف هر فصل. چرخش به نظر می رسد که رهبران آن آماده حتی با Bumgarner خروج.

همچنین جانی خواهد کوتو بازگشت در قدرت کامل پس از او آمد در ماه سپتامبر به چهار شروع می شود پس از 13 ماه عدم وجود دوره نقاهت بعد از تامی جان عمل جراحی در تبادل آرنج? او رفت 1-2 با 5.06 عصر.

“او 100% بیرون آمدن از فصل گذشته” زیدی گفت.

آنها

پرسش ها در بیرون از محیط باقی می ماند و آن موقعیت هنوز هم می تواند مشخص در طول زمستان هر چند غول در حال بازگرداندن فن های مورد علاقه شکارچی پنس. این تیم روز جمعه اعلام کرد یک سال قرارداد با این بازیکن که صرف 2019 با رنجرز تگزاس.

زیدی گفت: او هنوز هم به دنبال اضافه کردن قطعات به ارائه تطبیق پذیری در اطراف دیو و غول مشغول به کار بودند برای نهایی کردن یک توافق با infielder Wilmer فلرس.

در عرشه

پابلو Sandoval با یک شانس برای تیم, چیزی که بسیاری از احتمالا نمی بینم آمدن پاییز گذشته زمانی که او گفت: احساسی خداحافظی همراه با Bochy سوم baseman فصل برش های کوتاه توسط یک آرنج راست آسیب هایی که مورد نیاز تامی جان عمل جراحی است. یک سوئیچ-hitter وظیفه خود وضعیت مشخص تر خواهد شد در اوایل بهار آموزش زیر فیزیکی توسط کادر پزشکی, اما او آغاز شده است پرتاب و ممکن است آماده برای به دست آوردن برخی در خفاش ها در بهار.

زیدی انتظار آن می تواند یک ماه به فصل به طور منظم قبل از Sandoval پر بروید.

غول باز کردن فصل در جاده ها در برابر رقیب داجرز در مارس 26.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>