غول’ Posey وارد بهار احساس سالم در آخرین

اسکاتسدیل, آریزونا — شکن Posey, گیر افتاد, یک جفت bullpens در روز 1 و بدن خود را بهبود زیبایی.

مطمئن شوید که به سختی خود را پر حجم کار و یا حتی نزدیک به قابل مقایسه با یک فصل به طور منظم از سفر و turnarounds سریع است.

اما Posey قطعا می توانید لذت بردن از چگونه اطمینان از آن است که در نهایت به احساس خودش را دوباره پس از یک زمستان بدون rehabbing. یک سال پیش زمانی که بهار آموزش شروع به سان فرانسیسکو جانباز جالب بود که هنوز دوره نقاهت بعد از جراحی مفصل ران راست.

او در حال حاضر می تواند حس یک تفاوت قابل توجهی در نوسان هر دو در قفس و در طول در میدان عمل پنبه حلاجی شده و او clobbered چندین توپ را در روز شنبه تحت صحرا خورشید در اسکاتسدیل آریزونا ورزشگاه که در سمت چپ تماشاگران حیرت و شگفتی.

“من می توانم بگویم آن شب و روز در حال حاضر از این زمان در سال گذشته” Posey گفت. “فقط قادر به انجام همه چیز را عادی برای من در این نقطه است. در حال اجرا بود یک مسئله سال گذشته است. اگر من به یک زمین که توقف سریع که من می خواهم که به موضوع بود. بنابراین هیچ یک از آن است. من فکر می کنم آن را فقط به زمان نیاز برخی از زمان به اجازه دهید آن چیزی که در درمان برخی از بافت اسکار احتمالا به صاف است. من با احتیاط خوش بینانه است که آن را می شود واقعا مفید است.”

غول امیدوار رهبر خود در حال بازگشت به قدرت است. Posey که به نوبه خود خواهد 33 در مارس 27, بزرگ و در عین حال بی ادعا حضور فقط بی سر و صدا رفتن در مورد کسب و کار خود را. او ارائه می دهد نرم-spoken “صبح به خیر” به هر یک از هم تیمی های خود را به عنوان او را از طریق عبور از درخشان جدید clubhouse در حالی که آماده شدن برای روز.

او هیپ هنوز هم او را م در فصل گذشته. در حال اجرا و در زمان حتی کوچکترین حرکات ممکن است او را ناشی از برخی از ناراحتی.

به اندازه کافی به طوری که “شما آن را می دانستند وجود دارد” Posey گفت.

“نگاه اصلی ترین چیزی که بیش از حد من در تلاش برای نگه داشتن در ذهن است که من گرفتار دو قلم دیروز. من شروع به قرار دادن در کار در پشت صفحه به طوری که قطعا تغییرات همه چیز” Posey گفت. “امیدوارم اگر ما این گفتگو در ماه ژوئن به من گفت: همان چیزی که” هی آن را احساس بزرگ.’ گرفتن در پشت بشقاب و ابتلا به یک بازی کامل و انجام است که چهار نفر از پنج روز است که متفاوت از آینده از چهار ماه فقط آموزش در offseason بدون ابتلا به.”

او در آغوش یک شروع جدید را به عنوان او قرار می دهد دو سال خسته کننده را پشت سر گذاشت. راست دست جانی کوتو و جف Samardzija می تواند مربوط به آنها پرداخته و خود را محدود به مسائل مربوط به سلامت در فصل های اخیر.

“بیایید صادق باشیم من فکر می کنم شکن رو از طریق بسیاری از سال گذشته تنها با قلب و عزم و فقط روده” Samardzija گفت. “من به یاد داشته باشید زمانی که آن را برای اولین بار اتفاق افتاده است گزارش شد و او نمی تواند آماده برای روز افتتاحیه بنابراین او واقعا دریافت اعتبار کافی برای در دسترس بودن در تمام طول سال از روز افتتاحیه در انجمنها پایان است.”

Posey تلاش برای پیدا کردن قدرت خود را از سکته مغزی. در این مرحله اولیه او در حال رانندگی توپ دوباره — و همه را به تماشای. دو یا سه نفر متوقف شد مدیر جدید گیب Kapler به او بگویید در مورد چند طولانی خانه اجرا می شود Posey ضربه زدن به درختان راه فراتر از خود نرده ها.

“این نه یک حادثه” Kapler گفت. “به این معنی که بدن او را احساس خوب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>