غول تعمق تاثیر از لیگ اصلی بیس بال تاخیر

انجام این کار اجازه می دهد تا غول به ذخایر عمق از یک بازیکن مانند ژاک سبز می تواند کار راه خود را به لیگ های بزرگ با یک شروع قوی به جزئی لیگ فصل در حالی که یک بازیکن مانند سانچز ممکن است انتخاب کردن برای تبدیل شدن به یک عامل رایگان به جای پذیرش جزئی لیگ انتساب.

چه اتفاقی می افتد به بازیکنان با opt-outs?

این سوال هیچ کس در بیس بال به نظر می رسد که برای جواب است.

این هم یک سوال که MLB نیاز به پاسخ به زودی به دلیل آن اثرات گسترده تعدادی از بازیکنان از جمله در بسیاری از غول های اردوگاه که اشاره شده در بالا.

زمانی که جانبازان موافقت جزئی لیگ قرارداد بیش از offseason آنها تقریبا همیشه مذاکره انتخاب کردن جملات است که قرار است برای پایان بهار آموزش. فصل گذشته خراردو Parra, Yangervis Solarte کامرون Maybin و رنه ریورا همه آمدند به اردوگاه با انتخاب کردن جملات در خود می پردازد و هنگامی که غول مطلع Maybin و ریورا آنها نخواهد بود در روز افتتاحیه فهرست بازیکنان هر دو تصمیم گرفتند و تصمیم گرفت به دنبال فرصت های دیگر.

در بهار امسال وضعیت متفاوت است اما این نمایشگاه به تعجب که آیا MLB و بازیکنان ارتباط خواهد گام و فشار انتخاب کردن تاریخ در قرارداد به طوری که آنها خط تا با به طور منظم فصل شروع تاریخ که هنوز به تعیین خواهد شد.

اگر نه غول ممکن است به ایجاد فهرستی از تصمیم گیری در بازیکنان مانند سانچز, همیلتون و کیهیل با یک تاریخ مانند روز شنبه, مارس 21 حتی اگر فصل نمی شود و برای چند هفته.

جدید تاریخ شروع بهره مند Sandoval, واتسون, Beede دیگران?

آن را احتمالا نمی تواند صدمه دیده است ،

به عنوان طولانی به عنوان MLB تیم مجاز به نگه داشتن درهای بسته تمرینات در هفته منتهی به روز باز, بازیکنان, مبارزه با آسیب ها باید با بهره مندی از تاخیر در شروع تاریخ.

قبل از فصل به طور منظم به تعویق افتاد Sandoval و واتسون رو طولانی تر شانس را به غول های اولیه فهرستی از آنجا که هر دو بازیکن در حال مبارزه از طریق آسیب است که باید آهسته آنها را از آنجا شروع شد.

Sandoval است که دوره نقاهت بعد از تامی جان عمل جراحی بود و شانس کمی برای بازی در این زمینه قبل از بهار آموزش به پایان رسید اما در حال حاضر که شروع فصل شده است تحت فشار قرار دادند آن را ممکن است Sandoval بازو آماده خواهد شد و به او یک شانس به این تیم به عنوان یک گوشه infielder.

واتسون مبارزه شانه تنگی که آهسته خود را شروع به بهار و در حالی که او هنوز هم نشده تن به تن در بازی او برای رفتن به یک شات مناسب و معقول از روز افتتاحیه فهرست. تا زمانی که او قادر به ادامه پرتاب غول در حال حاضر ممکن است کهنه مسکن در قدرت کامل است.

همانطور که برای Beede این غول ساخته نشده و یک اعلام رسمی در مورد چگونه پارچ ناتوانی از UCL به رگ شدن و حق فلکسور فشار است. شدت مصدومیت هنوز مشخص نیست اما محرومیت یک تاخیر قابل توجهی است که باعث MLB به شروع فصل در ماه ژوئن آن را هنوز هم بعید است Beede آماده است تا در هنگام بازی بیس بال, آیا رزومه.

چگونه جزئی leaguers و ورزشگاه کارگران پرداخت می شود?

این یکی از سخت ترین سوالات سازمان مقابله خواهد شد در هفته های آینده.

این راه حل با این حال به نظر می رسد نسبتا واضح است.

تاریخ شروع لیگ کوچک فصل را نیز به تاخیر می افتد اما MLB تیم (از جمله غول) می تواند گام و مطمئن شوید که جزئی leaguers اول خود را دریافت چک در تاریخ آنها در اصل برنامه ریزی شده به آن را دریافت. جزئی leaguers پرداخت نشده برای بهار آموزش و اولین بررسی است که یکی از مهم برای بسیاری از افراد به خصوص بازیکنان که نمی دریافت پاداش های بزرگ و زمانی که آنها در پیش نویس.

به سهولت بار در این, بازیکنان, تیم می تواند و باید به آنها پرداخت صرف نظر از زمانی که این فصل در نهایت آغاز می شود.

همانطور که برای کارگران ساعتی و پاره وقت کارکنان در Oracle پارک که بستگی به حقوق دریافت می کنند از کار غول اصلی بازی آن را به صاحبان خود را به انجام آنچه درست است. من می توانم تصور یک سناریو که در آن بازی ها یش بر روی پایان فصل و کارکنان هنوز هم قادر به کار 81 روز سال در Oracle اما اگر برخی از بازی ها در حال کاهش از برنامه غول باید نگاه به راه آنها می تواند کمک به کارکنان آنها بستگی دارد برای اطمینان از هر بازی یک عمل صاف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de