غول’ پنس هیجان زده می شود در نارنجی و سیاه و سفید

اسکاتسدیل, آریزونا — شکارچی پنس hustled در را پنبه حلاجی تمرین نمایشگاه که آشنا انرژی به عنوان طرفداران را تشویق می کردند. او لبخند زد و خود را مطرح کلاه بالا در هوا.

این فقط شروع بهار, آموزش, و آن را روشن نکرده است جمعیت های مورد علاقه برای سان فرانسیسکو یک بار دیگر. و outfielder در عنصر خود را دوباره به عنوان او روش خود را 37 تولد. غول باز دروازه های خود را به طرفداران برای اولین بار کامل-تیم ملی تمرین و پنس بود که همیشه به عنوان محبوب پس از یک سال دور. “همه ما متوجه شده است که” مدیر جدید گیب Kapler گفت: از محرک او ابراز احساسات کردند.

“آن را” پنس گفت. “این بسیار هیجان انگیز برای من بود. آن را قطعا سرگرم کننده با بسیاری از چهره های جدید و بسیاری از کارکنان جدید. من فقط هیجان زده به پشت, هیجان زده برای دیدن طرفداران هر روز به انجام چیزی است که من دوست دارم به انجام این کار بسیار بدیهی است. به خصوص با چه چیزهایی رفت — آن را بخشی از بازی ها, طبیعت بازی — من واقعا درک هر بیت از آن هر چیزی که کمی. این شادی به بخشی از. آن را قطعا به ویژه به پوشیدن سیاه و سفید و نارنجی. من در اینجا بسیار طولانی است.”

او همیشه اعتقاد او می تواند دوباره با غول — آن را فقط در زمان یک فصل طولانی و مسیر انحرافی با رنجرز تگزاس برای این مراسم گرد هم می آیند. پنس ابداع نوسان را در طول سال 2018 با San Francisco, بازی توپ زمستان در جمهوری دومینیکن به بیشتر کامل آن batted .297 با 18 homers 17 دونفره و 59 RBIs بیش از 83 بازی با رنجرز.

وی در بخشی از غول’ 2012 ’14 سری جهانی قهرمان تیم و در حال حاضر می شود فرصت دیگری با جوان باشگاه در طول یک سال از عمده انتقال و تغییر است.

“من فکر کردم این امر می تواند در سال گذشته, اما, این, سال,” پنس گفت: از منطقه خلیج بازگشت.

او امضا 3 میلیون دلار قرارداد یک ساله در این ماه که شامل پتانسیل برای اضافی $2.5 میلیون در فهرست عملکرد و پاداش است.

پنس در حال حاضر ارائه یک کلید حضور جانباز در این زمینه و در محل باشگاه وانجمن به عنوان او آماده برای تاریخ 14 لیگ برتر فصل صرف برخی از زمان با پارچ جوان تایلر Beede روز پس از تمرین در اسکاتسدیل آریزونا ورزشگاه.

“من دوست دارم به اشتراک گذاری اما من هم دوست دارم یادگیری” پنس گفت. “بسیاری از اوقات بچه ها جوان زیادی به ما یاد می دهد چرا که آنها دیدگاه های جدید و نو مربیان که آنها آموخته ام از حال بسیار متفاوت از آنچه من با آن بزرگ شده. وجود دارد خیلی بیشتر اطلاعات وجود دارد. به نظر من این مورد رو با هم داشتن که رشد طرز فکر و فرهنگ از بازی با شور و شوق و بازی های هوشمند و گرفتن یک کمی بهتر است هر روز. اینها چیزهایی هستند که من نگاه به جلو به انجام است.”

Kapler احتمالا نمی تواند می گویند آن بسیار بهتر از خود. او است که به شمارش در بینش و صدای قوی از بازیکنان ثابت مانند پنس.

دو گفتگو در پشت پنبه حلاجی شده قفس در یک روز و مانند همه Kapler را دوست دارد و قدردانی پنس انرژی و شور و شوق. حتی فقط شور و شوق خود را در حال اجرا در پشت زمینه یا پنبه حلاجی شده قفس. یا پارچه سست بافت پرچمی در اولین روزی که خواسته به انجام این کار.

“او بسیار الهام بخش مرد” Kapler گفت. “من فکر می کنم او می ایستد و برای همه چیز به درستی. او بسیار راحت بودن کمی متفاوت است و من شخصا احترام زیادی برای آن. من فکر می کنم او یکی از رقبا در پنبه حلاجی شده قفس در یک روز واقعا پس از آن. ما او را دیدم برخی از درایو توپ بیسبال بود که واقعا دلگرم کننده است. اما از آن بود که طرز فکر است که رهبری به آن نتیجه است. آن را واقعا به خوبی شکارچی در اطراف به این دلیل است که چون او باعث می شود مردم بهتر است. که آنچه ما می خواهیم بازیکنان که در حال ساخت هم تیمی های خود را بهتر است.”

در ماه دسامبر پنس به عنوان بهترین مرد در تیمی پابلو Sandoval عروسی. قالبهای خود هستند side-by-side در حال حاضر در سان فرانسیسکو درخشان جدید بهار آموزش clubhouse به عنوان Sandoval بیش از حد شروع می شود دیگر روی لئامت دادن با این تیم پس از او در سال 2012 جهان سری MVP.

هر دو جانبازان و بازیکنان جوان تحقق بخشیدن به آنچه که خود را چهره های آشنا به معنی گروه است.

“این فقط می تواند به کمک” shortstop براندون کرافورد گفت. “فقط از تجربه. شما هرگز می دانم که شما رفتن به پلی آف در این سال با یک نسبتا جوان تیم و یک دسته از بچه ها که نشده است وجود دارد قبل از آن را به کمک بچه های با تجربه مثل ما. … که آیا آن را به کمک به آنها را با صحبت کردن به آنها در مورد آنچه انتظار می رود و یا فقط رفتن به یک فصل نه لزوما یک postseason یا شاید این رفتن را از طریق یک funk, فقط برای کمک به آنها در برخی از مرتب کردن بر اساس راه همیشه می تواند مفید برای بچه ها.”

دوباره اختراع خود را بخشی از این فرایند برای پنس برای طولانی تر کردن کار خود را به عنوان او امیدوار بود و او از ذهن نیست یک کمی سرمایه گذاری زیادی در آن است.

“این نه لزوما سخت آن را فقط در زمان تلاش و زمان” پنس گفت. “هنگامی که شما در حال انجام چیزی است که شما عشق را به انجام آن را مانند یک کار از عشق است که هیچ نیروی کار در همه. من با داشتن یک انفجار پس از آن بود که شادی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>