غول’ Duggar امیدوار است در نهایت به دست گرفتن مرکز میدان کار

اسکاتسدیل, آریزونا — در بهار سال 2018 پس از غول های معامله برای سوم baseman اوان Longoria و outfielder اندرو McCutchen همه چشم ها در اسکاتسدیل آریزونا آموزش دیده بودند در یک بازیکن بود که در عین حال خود را به لیگ برتر آوردیم.

غول طرفداران به شدت می خواستم به دیدن جوان, چشم انداز استیون Duggar تصاحب شروع مرکز میدان کار است که فصل و با وجود محدود فرصت Duggar بازی راه خود را به این گفتگو.

با سختی اولیه برنامه شامل ترکیب هیرو با چند چپ دست استارت این باشگاه در نهایت انتخاب به ارسال Duggar به سه گانه-ساکرامنتو برای باز کردن سال است. در آن زمان مدیر بروس Bochy هنوز هم اعتقاد Duggar بود که حق رای دادن را در مرکز صحرا نورد-of-the-future.

“او یک استعداد مرکز fielder” Bochy گفت: در آن زمان. “ما می دانیم که. من فقط نمی خواهم او را نشسته در این مرحله در حرفه خود.”

دو سال بعد Duggar آغاز بهار آموزش آشنا موقعیت: او هنوز مبارزه برای یک کار. یک جفت شانه و صدمات کم بر پایه درصد و بالا strikeout رای در 114 بازی های لیگ مانع از چپ دست hitter وظیفه از ایجاد خود را به عنوان یک کار تمام وقت استارت.

Duggar سالم است و مشتاق برای اثبات این غول باید به عنوان اعتماد به نفس در آینده خود را به عنوان آنها دو سال پیش اما او به رسمیت می شناسد و نیاز به انطباق. غول عشق خود را در محدوده خود و سرعت خود را از چپ دست خمیر جعبه, اما آنها به او نیاز به رسیدن به پایه بالاتر, کلیپ اگر آنها قصد دارند بر او تکیه می کنند به طور منظم.

به همین دلیل Duggar اتحادش را تغییر موضع خود مجسم پا خود را و نگه داشتن دست خود را در یک محل است که اجازه می دهد تا به او اجازه دهید به زمین سفر نزدیک تر به صفحه قبل از او تصمیم به نوسان.

“من فکر می کنم آن را فقط در تلاش برای پیدا کردن اصولی ترین راه برای ضربه” Duggar گفت. “وجود دارد یک زن و شوهر از معایب که من رو به عنوان من آمده ام اما فقط در تلاش برای حفظ یک کمی وضعیت بهتر. آن را آسان تر برای من از یک باریک موقعیت.”

به عنوان یک تازه کار در 2018, Duggar زده در حدود 29 درصد از بشقاب خود ظاهر شد که بیش از 6% بالاتر از لیگ متوسط بوده است. در 2019, Duggar قطع strikeout رای توسط یک درصد است اما متوسط خود را غوطه ور و .278 بر پایه درصد بود و نزدیک به 50 امتیاز کمتر از لیگ متوسط بوده است.

برای Duggar از خسته کننده ترین عنصر از خود در تلاش بود که او قادر به شناسایی زمینهای اما زمان پرتاب شد به نقطه ای که او را نمی تواند جامد تماس بگیرید.

“آن را مانند من می دانم که این یک curveball, من آن را یک curveball, چرا نمی توانم کشیدن ماشه؟” Duggar گفت. “و یا این که یک changeup چرا من فقط آور در آن ، من زمین و آن را به چیزی برای انجام با تصاویری.”

در طول Duggar را offseason پنبه حلاجی تمرین در جنوب کالیفرنیا خصوصی با ضربه مربی کریگ Wallenbrock او تنگ موضع خود را در آموزش و شروع به ضربه زدن به توپ با هماهنگی بیشتر. که تنظیم و ترجمه شده به موفقیت زمانی که غول ضربه مربیان Heather Lind, Donnie ecker را و جاستین Viele شروع به کار با او در این بهار و Duggar گفت: او در حال حاضر احساس می کند مانند او بیشتر “آزادی” در صفحه.

در روز دوشنبه کاکتوس لیگ matchup با دایاموند بکس Duggar جلب پیاده روی در هر دو بشقاب خود را ظاهر و نیز به سرقت برده یک پایه. این دقیقا همان نوع از نمایش غول می خواهید برای دیدن از یک بازیکن است که با تمرکز بر بهبود پایگاه خود-مهارت های در حال اجرا.

“این یک فلسفه خودمان به تونل و به دنبال یک زمین در یک مکان خاص و به خصوص تهاجمی بر کسانی که زمین و منفعل در هر چیزی که در آن منطقه و یا در آن تونل” مدیر گیب Kapler گفت. “این چیزی است که ما هدف قرار دادن مربیان باید harped در چیزی که Duggar گرفته شده برای او را گرفته و آن را به بازی و آن را به دنبال خوب است.”

Duggar نیست که دور از روز هنگامی که غول بازدید او را به عنوان یکی از چشم انداز بالا و مهم آینده همکاران. و در 26 او هنوز هم مقدار زیادی از زمان برای رسیدن به پتانسیل کامل خود را در سطح لیگ.

بنابراین در حالی که دو جدی آسیب های شانه و عملکرد ناهماهنگ را از خط خارج خود پیشرفت Duggar است در اعتماد به نفس بیشتری بازیکن در این بهار. ابزار غول خیلی دوست داشتم دو سال پیش نیست و ناپدید شد و در حال حاضر Duggar معتقد است که او ساخته شده مکانیکی ترفند های مورد نیاز به او یک فرصت بهتر به رشد در برابر لیگ تبادل.

غول احاطه کرده اند Duggar با بازیکنان دیگر رقابت برای حق بازی در مرکز میدان به طور منظم, اما آنها همچنین به او این شانس را برای برنده شدن در این کار آنها به باور او در نهایت نگه دارید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>