غول’ نواز چشم انداز باعث می شود در اوایل تصور

اسکاتسدیل, آریزونا — جوی بارت ممکن است یکی برای لیگ های بزرگ برای شروع این فصل اما حداقل غول’ top نواز چشم انداز را به یک نگاه طولانی در بهار آموزش.

بارت شماره 2 به طور کلی انتخاب در لیگ اصلی بیس بال برای اولین بار در سال بازیکن پیش نویس در سال 2018 در کمپ پس از موفقیت 2019 فصل در افراد زیر سن قانونی. او به یک ترکیب .278 بین کلاس سان خوزه و دو-یک ریچموند با 16 اجرا می شود خانه و 48 RBIs و .912 OPS در 22 بازی در ریچموند.

او فقط خوب با سه گانه-ساکرامنتو اگر که بارت باز می شود فصل. “من اعتقاد دارم آن زمانی که من وجود دارد,” او گفت:. “است که بسیار عالی خواهد من را دریافت نمی اشتباه است اما هدف من در این بهار آمده است در هر روز و خودم را در یک موقعیت عالی برای دریافت بهتر چون من یک مقدار زیادی از کار را به انجام.”

در چهارشنبه بارت — که محل باشگاه وانجمن غرفه فقط چند قدم از کهنه گیر شکن Posey — در زمان Giants’ اولین تمرین کامل برای خشکشویی و کوزه. او اغل گاو یا حشم جلسات و آمار چند مخالف-زمینه خانه اجرا می شود در عمل پنبه حلاجی شده.

“برداشت اول به تماشای او در این زمینه در نظر گرفتن زندگی تمرین پنبه حلاجی شده است که چگونه با صدای بلند توپ می آید خفاش خود را به خصوص به میدان مقابل” جدید غول مدیر گیب Kapler گفت. “برای بیرون آمدن روز اول و رانندگی توپ راه است که نشانه خوبی است.”

ساکرامنتو به نظر می رسد به احتمال زیاد مقصد به صورت بارت حتی پس از اخیر جراحی مفصل ران برای Aramis گارسیا که تا آن زمان دیده می شد به عنوان مدعی به عقب Posey. غول دیدن تایلر Heineman و غارت Brantly به عنوان گزینه های اصلی برای آن فهرستی از نقطه.

“ما دو گزینه های خوبی در Heineman و Brantly,” Kapler گفت. “این یک ضربه به از دست دادن گارسیا, و آن را نیز یک فرصت برای کسی به گام تا کنترل که پشتیبان موقعیت.”

بارت در برخورد با دو آسیب در 2019. او با یک زمین بر روی دست چپ خود را در ماه آوریل و از دست رفته یک ماه و نیم ارزش بازی. سپس در ماه اکتبر در آریزونا سقوط لیگ او را شکست خود انگشت شست راست پس از برخورد با زمین در طول یک بازی در پایان وقت خود را در ویترین های لیگ برتر لیگ برتر چشم انداز.

بارت واکنش نشان داد و با عصبانیت به آسیب دوم پس از در حال حاضر از طریق سرخوردگی از اول. او می دانست که حق دور انگشت شست خود را شکسته شد.

“هیچ چیز وجود دارد شما می توانید انجام دهید. فقط در جعبه به دنبال من زمین به آمار و سعی کنید به خارج شدن از راه” بارت گفت. “من قصد ندارم به شاد من شکست من انگشت شست پس از تندرست از سخت ترین آسیب من و ام تا به حال. کلمات من نیست خوشایند است و من برای آن عذرخواهی می کنیم. من فقط یک رقیب در پایان روز و آن را فقط به نوع در زمان بیش از.”

روز چهارشنبه او نگاه به عقب در قدرت کامل است. او گفت که او نمی خواهد به پوشیدن هر بالشتک اضافی هنگامی که به خفاش.

یادداشت

غول امضا جانباز right-hander ترور کاهیل به جزئی لیگ قرارداد پنج شنبه و کاهیل در روز تمرین. Cahill, 31, در هشتمین تیم در 12 لیگ برتر فصل. “اولین چیزی که ترور به ارمغان می آورد این است که تطبیق پذیری” Kapler گفت. “من او را ساخت شروع می شود برای ما و همچنین او را تبادل از قلم.” … Kapler در نظر گرفتن زمینه برای اولین بار در یک غول یکنواخت: “من احساس می کنم راحت ترین و در یک بازی بیس بال, کیر در یک ستاره شرق, و به طوری که احساس بسیار آسان است برای من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>