غول های افزایش پرداخت به صورت جزئی leaguers

اسکاتسدیل, آریزونا — ساخت به پایان می رسد دیدار در minor league baseball مالی قابل توجهی مبارزه برای بسیاری از چشم انداز اما غول سان فرانسیسکو در حال تلاش برای کاهش بار این سال است.

غول جمهور بیس بال عملیات Farhan زیدی تایید سازمان منتخب را به جزئی leaguers در تقریبا هر سطح از سیستم پرداخت را افزایش می دهد برای سال 2020 فصل است. سان فرانسیسکو کرونیکل اولین گزارش حقوق و دستمزد در سه گانه-A خواهد شد تا از $502 یک هفته به $750 در حالی که بازیکنان نیز دریافت خواهد کرد $500 در هر ماه کمک هزینه مسکن.

“این یک جمعی سازمانی تصمیم” زیدی گفت. “وجود دارد مقدار زیادی از شتاب بسیاری از حمایت از مالکیت از سمت کسب و کار, پس از آن واقعا یک اجماع است که تا به حال ساخته شده است.”

بازیکنان در دو ریچموند را دریافت هفتگی حقوق 600 $از $350 در حالی که چشم انداز در بالا یک سان خوزه و کم-یک آگوستا را دریافت کنید قابل توجهی افزایش هفتگی خود را پرداخت خواهد, دست انداز از $290 $500. بازیکنان در دو را نیز دریافت مسکن دستمزد اما سن خوزه غول بازیکنان را همسان با خانواده های میزبان در این منطقه در حالی که غول را رایگان ارائه مسکن برای آگوستا Greenjackets بازیکنان.

“من همیشه علاقه مند به حمایت از جزئی بازیکنان لیگ بیشتر به طور موثر” مدیر گیب Kapler گفت. “من می تواند به شما به عنوان یک بازیکن شما متوجه است که شرایط همیشه می تواند بهبود یافته است.”

پرداخت را افزایش می دهد این غول در حال دادن به بازیکنان در تمام سطوح زیر سه گانه-A خواهد بود و لازم الاجرا توسط لیگ اصلی بیس بال در سال 2021 اما زیدی گفت: او را دیدم هیچ دلیلی برای صبر کنید یک سال است.

“من بسیار هیجان زده هستم که ما قادر به آن را انجام دهد چرا که من فکر می کنم آن را تا حد زیادی خوب برای سازمان و ما فکر می کنم آن را درست انجام دهید” زیدی گفت.

غول به نظر می رسد دومین MLB حق رای به افزایش پرداخت هزینه های جزئی بازیکنان لیگ برتر به عنوان آنها به دنبال Toronto Blue Jays که تصمیم به پیاده سازی را افزایش می دهد آخرین offseason.

این تغییر است که انتظار می رود هزینه غول کمتر از $1 میلیون نفر در طول سال 2020 فصل و begs سوال که چرا فرانشیز را پرداخت نمی خود را جزئی بازیکنان لیگ بهتر دستمزد. جزئی بازیکنان لیگ ندارد یک اتحادیه در مجموع مقرون به صرفه از طرف آنها اما لیگ مدیران باید درک است که آن را حس می کند کمی به ایجاد موانع دور از میدان خواهد کرد که جلوگیری از بازیکنان را از رسیدن به پتانسیل کامل خود را.

“من نمی دانم که این تنظیم را برای سال 2020 است و یک نقطه پایان” زیدی گفت. “من فکر می کنم ما همچنان به آن را ارزیابی و به ما در مورد صحبت ما در حال رفتن به دنبال دریافت بازخورد از بازیکنان در مورد چگونه آن را کمک می کند و چه آن را اجازه می دهد آنها را به انجام.”

زمان بیشتری به چشم انداز اختصاص به جستجو برای مقرون به صرفه مسکن و تمیز کاری قفسه در فروشگاه مواد غذایی برای مواد غذایی ارزان تر به آنها زمان کمتری را صرف اختصاص داده شده به هنر و صنعت خود را. هر نوع افزایش خواهد بود استقبال جزئی بازیکنان لیگ برتر که هیچ بگو در آنچه کسب کردند اما حدس می زنم در اینجا این است که چند عاقلانه مدیران در نهایت تلاش برای کاهش هر نوع از مشکلات مالی برای بازیکنان و پرداخت حقوق آنها است که کاهش بیشتر نگرانی های پولی.

چشم انداز انتخاب شده در پیش نویس مانند 2018 اولین انتخاب دور جوی بارت دریافت گنده امضای پاداش که آنها را استطاعت تجملات بیشتر از متوسط جزئی اتحادیه اما غول بهره مند شده اند از طریق سال از کمک های ارائه شده توسط اواخر دور پیش نویس میدارد مانند برایان ویلسون (24th دور) سرجیو Romo (28th دور) و راب Nen (32 دور).

کسانی که سابق آرام همه دریافت ریز پاداش است که به احتمال زیاد پرداخت می شود برای یک تعویض روغن یا دو اما بازیکنان پیش نویس زیر 10 دور به طور سنتی به خراش و پنجه راه خود را به لیگ های بزرگ و در offseason شغل های عجیب و غریب است که قطع به ارزش زمان آموزش.

جزئی leaguers پرداخت نشده در offseason یا بهار آموزش بسیاری از تلاش برای ایجاد حقوق آنها کسب درآمد در طول فصل گذشته از طریق یک تقویم سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>