غول’ Beede مدل سازی زمین پس از اتباع’ عشق

اسکاتسدیل, آریزونا — زمانی که اتباع واشنگتن استارت Stephen عشق رام Houston Astros در سال 2019 جهان سری سخت-پرتاب right-hander ساخته شده تصور غول پارچ تایلر Beede.

عشق است بالاتر از متوسط fastball سرعت اما او نمی با استفاده از چهار seamer به تسلط آستروس. به جای 10-سال کهنه تکیه به شدت بر دو از بهترین خاموش-سرعت رزین — خود موبایل و کامپیوتر و changeup — برای خنثی کردن یک قوی هوستون جرم.

نتیجه ؟ عشق برداشت دو جهان سری برنده و رهبری اتباع به یک پیروزی خیره کننده. این بهار عشق از فرمول ارائه خواهد شد یک طرح برای یک غول پارچ با یک جفت عالی-سرعت زمین.

“آن postseason اما (عشق) تنها پرتاب مانند 35% fastballs و سپس پرتاب curveballs و changeups از کسانی که به” Beede گفت. “من خودم تجسم افزایش استفاده از دو خاموش-سرعت رزین و کاهش استفاده از fastball به خصوص در دو اعتصاب می شمارد.”

در یک 2019 فصل است که در آن عشق led لیگ ملی با 209 نوبت تن به تن او انداخت درصد پایین تر از fastballs تر از او در هر سال در طول زندگی حرفه ای او. با تشکر از موبایل و کامپیوتر با یک چرخش رای که در میان صفوف بالا 15% در بیس بال و یک changeup که ناشی از whiffs در 44 درصد از نوسانات عشق بود قابل ملاحظه ای موثر و پنجم به پایان رسید و در لیگ ملی Cy جوان رای گیری.

برای Beede برای تبدیل شدن به جلو (front-end-of-the-چرخش نیروی غول پیش نویس او را به جلو و کارکنان مربیگری باور او می تواند در بهترین حالت خود را زمانی که او چوب با موبایل و کامپیوتر و changeup.

“یکی از تایلر طرح های است که به ماندن با خود خاموش-سرعت رزین حتی اگر او نمی باید زود احساس برای آنها” مدیر گیب Kapler گفت. “پس اگر او می اندازد changeup نیست که زمین را برای یک اعتصاب او را از رفتن به دور از آن. او رفتن به نگه داشتن آن است. همان چیزی که با خود موبایل و کامپیوتر.”

در بالا و پایین 2019 فصل Beede انداخت fastballs در 56 درصد از زمین در حالی که با استفاده از موبایل و کامپیوتر در کمتر از 14 درصد از رزین. پس از Kapler رئیس بیس بال عملیات Farhan زیدی و تبادل مربیان برایان Bannister و اندرو بیلی ملاقات با Beede این هفته پارچ متقاعد شد که او را در پیدا کردن موفقیت های بیشتر اگر او خود را کاهش می دهد fastball استفاده در حمایت از آنچه این سازمان نظر خود را “حق بیمه رزین.”

“اساسا آن پایین می آید به من چه هستند بهترین رزین?” Beede گفت. “شما نگاه کنید در آن از دیدگاه تحلیلی من حدود 50% نوسان-و-miss رای دادن است و دوم-بهترین ها در بیس بال پشت بلیک اسنل.”

Beede گفت: او همچنین فکر می کنم در مورد راه او پرتاب خود موبایل و کامپیوتر و changeup متفاوت این سال است. در گذشته او اقدام به گرفتن hitters خاموش نگهبان و یا سعی کنید برای وادار نوسانات بر روی زمین پرتاب عمد خارج از منطقه اعتصاب خود خاموش-سرعت ارائه شده اما غول باور Beede می تواند فقط به عنوان موثر اگر او فرمانده کسانی که زمین بیش از بشقاب.

“آنها ذکر شد ‘نگاه آنها تند و زننده رزین,'” Beede گفت. “”فقط تن آن را به عقب. شما لازم نیست به پرتاب رفتن curveballs و changeups هر زمان فقط پرتاب آنهایی که موثر در منطقه است.’ من فکر می کنم آن را کمک به من را از دیدگاه های مختلف در مورد چگونه من لازم نیست به پرتاب 0-2 curveball خارج از منطقه است.”

در Beede را rookie فصل hitters مخالف نوشته شده .557 انتظار ضربه زنی در صد در برابر خود fastball. شانزده از 22 خانه اجرا می شود Beede مجاز در آمد خود را fastball اما غول های انتظار تغییر در Beede رویکرد افزایش اثربخشی خود را با یک پیچ است که به احتمال زیاد باقی می ماند ابتدایی خود را ارائه.

Beede چهار seamer رتبه او در میان برترین سوم از لیگ کوزه در هر دو سرعت و چرخش رای که نشان می دهد وجود دارد بالقوه برای زمین به کمک او بیشتر اگر او فرمان آن را به خوبی. Beede معتقد است یکی از محصولات جانبی پرتاب کمتر fastballs در سال 2020 است که به سرعت بهبود خواهد یافت که نسبت به پایان سال 2019 فصل زمانی که او برای اولین بار بحث اختلاط در بیشتر کردن سرعت زمین با زیدی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>