غول یک را نادر تجارت

تجارت روز شنبه بین یک و غول را به سختی حکم یک اشاره — برچ اسمیت ، — به جز این که این تیم باید در برخورد با یکدیگر به طوری که به ندرت در 52 سال آنها به اشتراک گذاشته اند منطقه خلیج است.

به هر دلیل — پل خلیج عوارض? — معامله روز شنبه اعلام کرد که تنها در ششم بین تیم پس از یک نقل مکان کرد به اوکلند در سال 1968. اخیر, در سال 2004 درگیر تنها پول نقد و یک نام چند پس از آن می دانستند و یا در حال حاضر (آدم Pettyjohn).

در حال حاضر شما ممکن است شنیده ام از برچ اسمیت اما او یک بازیکن لیگ اصلی و منطقه خلیج تیم ساخته نشده و تجاری مربوط به یک بازیکن بزرگ لیگ از سال 1990 زمانی که یک فرستاده outfielder دارن لوئیس به غول برای infielder ارنست Riles. (این را باید به امید این کار بهتر است.)

اسمیت 29 تن به تن در 10 بازی فصل گذشته برای غول های, همه در امداد. با 8⅓ نوبت آمار نیست به ذکر جز (شاید) برای 0.2 جنگ. این یک خواهد بود پنجم تیم زیر Padres, رویالز و حذفی.

اسمیت آمار حرفه ای: 65 بازی, 13 شروع می شود 2-10 رکورد 6.57 دوران 135⅔ نوبت 143 strikeouts (hmm) و یک -2.0 جنگ.

نقد شرایط اعلام نشده اما وجود دارد هیچ دلیلی برای فکر می کنم یک را به غول های بسیار. بدون هیچ دلیل در همه — به جز کج تاریخ تجارت بین این تیم ها:

مارس 15, 1978

یک تجارت ویدا آبی به غول 300 دلار پول نقد, Alan Wirth دیو Heaverlo گری الکساندر گری Thomasson جان هنری Johnson, فیل هافمن و یک بازیکن به نام بعد (ماریو Guerrero).

آبی به نظر می رسد در 118 بازی برای Giants — است که بیش از یک رو از پنج نفر از هفت بازیکن آنها به دست آورد. بدون بازیکن به نام (Guerrero) آنها می خواهم که بدست تقریبا هیچ چیز. گرررو بود یک شروع shortstop برای 295 بازی بیش از سه فصل است. Heaverlo ساخته شده 131 امداد ظاهر و ذخیره شده 19 بازی برای یک است.

آبی بود روی لئامت دادن دوم با غول که او در آن 61 تن به تن, بازی بیش از دو فصل رفتن 18-18. او رکورد کلی با غول بود 72-58.

مارس 12, 1987

غول تجارت برایان هارپر به یک را برای پول نقد.

هارپر منتشر شد توسط یک را پس از گذراندن تمام اما 11 بازی در افراد زیر سن قانونی. (او پیوست دوقلوها مینه سوتا برای آنها او شش فصل — عمدتا به عنوان شروع جالب — و برنده سری جهانی در سال 1991.)

مارس 23, 1988

یک تجارت راد بک به غول برای چارلی Corbell.

بک ذخیره 199 بازی برای غول های, دوم, در, تیم, تاریخچه به تنها Robb Nen (206). Corbell هرگز آن را برای لیگ های عمده ای از بازنشستگی در سال 1989 پس از هفت فصل در افراد زیر سن قانونی.

Dec. 4, 1990

یک تجارت دارن لوئیس و یک بازیکن به نام بعد (پدرو پنا) به غول برای ارنست Riles.

لوئیس شد و دستکش طلا, مرکز fielder برای غول. Riles batted .214 در یک فصل برای یک است.

پنا نگه داشته و آن را از بیشتر کج هرگز از ساخت آن گذشته تنها یک غول.

17 جولای 2004

غول تجارت آدم Pettyjohn به یک را برای پول نقد.

Pettyjohn هرگز از آن ساخته شده از سه گانه-A برای یک یا غول ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>