غول’ 5th چرخش نقطه برای grabs

اسکاتسدیل, آریزونا — غول مدیر گیب Kapler می بیند خود را شروع چرخش شروع به شکل گرفتن است. شما تقریبا می توانید مداد در جانی کوتو, جف Samardzija درو Smyly و کوین Gausman به عنوان استارت از طریق یکی از چهار در یک جهت و یا یکی دیگر.

اما نبرد برای پنجمین نقطه است که به خوبی در جریان است. راست دست لوگان Webb و تایلر Beede هر یک از ساخته شده خود را دوم حضور بهار در 6-5 دست دادن به رنجرز اما تنها Webb تن به تن بیش از یک زمین باز یافته.

چرا که Beede شروع به احساس سفتی در آرنج خود را در حالی که پرتاب خود را در موبایل و کامپیوتر. مدیر گیب Kapler گفت: او را تحت اسکن سه شنبه شب پس از دریافت یک پیش آگهی.

وب به عنوان سان فرانسیسکو, بالا, تبادل, چشم انداز رو شروع nod و تن به تن به سوم زمین باز یافته. او خود را به اتمام تفرج توسط قابل توجه تگزاس چپ fielder ویلی Calhoun در changeup. Wandy پرالتا به پایان رسید باز یافته و Beede وارد begin چهارم. اما خواهد بود که تنها دور او انداخت و در روز سه شنبه.

Beede تلاش برای تعیین محل صدور a walk to Blake umer khan و سقوط در Adolis گارسیا. اما او تغذیه گارسیا یک رژیم غذایی مداوم 95-mph fastballs و سپس در یک 2-2 حساب کردم و او را به تعقیب و گریز در یک offspeed زمین در منطقه برای خود یک strikeout.

نهایی برای خطوط دو جبهه-دونده: Webb: 2⅓ نوبت 3 بازدید 1 اجرا (به دست آورده), 1 پیاده روی 1 strikeout; Beede: 1 inning, 1, آمار, 1 پیاده روی 1 strikeout

روزنامه گفت که او هنوز هم ممکن است دادن بهار وحشت اعتراف به کمی بیش از حد amped بر روی تپه و عجله خود را تحویل.

“من در تلاش بود به کار بر روی برخی از مسائل در نیمه پایین تر,” Webb گفت. “آنها نمی خواهند من فکر کردن در مورد بیش از حد وجود دارد. به طور کلی من احساس بسیار خوب در خارج وجود دارد.”

Webb یکی اجازه اجرا در آمد یک خانه اجرا شده توسط Isiah Kiner-Falefa که در زمان داخل fastball و قلاب آن را پایین راست-میدان خط.

غول تصمیم گرفتند به ارسال روزنامه به آریزونا سقوط لیگ پس از اتمام 2019 با هشت شروع می شود در سان فرانسیسکو. اما او خود را صرف offseason در آریزونا به هر حال.

روزنامه مشغول به کار از نزدیک با غول’ هماهنگ کننده تبادل علم مت Daniels به تعمیرات اساسی دو درز fastball و اضافه کردن یک برش به مجموعه خود. به عنوان بخشی از آن روزنامه مشغول به کار با وزن توپ بیسبال برای اضافه کردن سرعت.

“نامزد من در اینجا برای مدرسه, بنابراین من می خواستم به پایین در اینجا” Webb گفت. “و آن را دسترسی آسان به میدان روزمره مربیان روزمره است.”

وی با اشاره به یک زن و شوهر برش که او احساس او را به سمت چپ تا سرزنش آن را در عجله تحویل. اگر چه آن را به مجموعه خود اعتماد به نفس نیست خیلی این موضوع به عنوان به سادگی پالایش بشه.

تهاجمی در پایگاه های انتخابی در صفحه

Kapler ساخته شده است آن را هیچ راز این بهار است که او می خواهد به تاکید غول’ پایه در حال اجرا و از او پرسید: این تیم جانبازان به نقش رهبری را به.

اوان Longoria محصور دقیقا چه Kapler است که به دنبال زمانی که در برندن کمربند را flyball به مرکز زمین, او برچسب زده تا در اولین پایه و پیشرفته به دوم. بعدی بازی منفجر یاخوردکننده Posey ضربه تیز تک را از طریق میانه را به خانه Longoria.

“من فکر اوان Longoria پایه در حال اجرا از طریق بار دوم عالی بود” Kapler گفت. “بدیهی است که بزرگ برچسب-بازی اما بعد از آن واقعا خوب پرش در تک و تا وسط به نمره یک اجرای بزرگ برای ما است. یکی از تم هایی که ما دیده ایم در سراسر اردوگاه با کیفیت بالا و پایگاه در حال اجرا به ویژه از جانبازان ما که مجموعه تن برای همه ما جوان تاثیرپذیر بازیکنان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im