غول تسلا باتری پیشنهادی برای اوآهو قدرت

هاوایی الکتریکی پیشنهاد به پلاگین اوآهو قدرت شبکه به یک بسته باتری.

این طرح مربوط به اندازه کافی باتری های تسلا برای پر کردن خشن معادل 244 حمل و نقل ظروف هزینه حدود $200 میلیون دلار به 300 میلیون دلار و جای بیشتری تولید انرژی تجدید پذیر در سراسر جزیره است.

اگر این طرح متوجه بانک ها از مایع سرد می شود باتری های لیتیوم یون در 244 23-پا-طولانی قالبهای می تواند تبدیل به اولین و بزرگترین stand-alone ابزار در مقیاس انرژی باتری سیستم به شبکه هاوایی بزرگترین ابزار.

هاوایی الکتریکی پیشنهاد توسعه این پروژه در سال آینده در 6 هکتار در کنار آن Kahe نیروگاه در Nanakuli.

این شرکت همچنین پیشنهاد چهار کوچکتر ذخیره سازی انرژی و امکانات در اوآهو, مائوئی و جزیره هاوایی.

پنج سیستم های ذخیره سازی را به عنوان یک مناقصه رقابتی برنامه که در آن هاوایی برقی بود آغازگر است اما همچنین یک رقیب و یک اولیه تصمیم ساز.

شارون Higa, یک هاوایی برقی سخنگوی شرکت گفت: مقامات درگیر با انتخاب برنده مناقصه ممنوع است از تبادل اطلاعات با همکاران درگیر در این شرکت در مناقصه.

دولت خدمات عمومی کمیسیون نیز ناظران مستقل و ویژگی های یک مشاور برای نظارت بر روند و پیشنهادات.

هاوایی برقی در ماه اوت بینی مناقصه تجدید پذیر برای تولید انرژی و سیستم های ذخیره سازی در مجموع حدود 900 مگاوات در اوآهو, مائوئی و جزیره هاوایی — بزرگترین و بلند پروازانه ترین فشار برای انرژی های تجدید پذیر تا کنون در هاوایی است.

بیشتر از این ظرفیت های جدید حدود 600 مگاوات است که میله میله برای اوآهو و می توان با یا بدون متصل باتری سازی.

Higa گفت: هاوایی الکتریک معتقد است که می تواند تولید مستقل ذخیره سازی در یک cost چرا که این شرکت می تواند ساخت باتری امکانات در زمین صاحب آن در کنار پستهای که کاهش زیرساخت های ارتباط هزینه های.

“ما می توانیم صرفه جویی در هزینه ها برای مشتریان” Higa گفت. “آن را بسیار کارآمد تر است.”

هاوایی برقی طرح به طور آزمایشی انتخاب برنده مناقصه ممکن است 8. در نهایت PUC تعیین خواهد کرد که پروژه های مورد تایید در یک فرایند است که شامل جلسات عمومی است.

جف Mikulina مدیر اجرایی سیاره آبی بنیاد گفت: این هیجان انگیز برای دیدن چنین مقیاس بزرگ سازی سیستم برنامه ریزی است که مکمل کوچکتر سیستم های ذخیره سازی در ارتباط با آینده تجدید پذیر تولید برق, پروژه ها و پشت بام خورشیدی که در آن ذخیره سازی شده است تبدیل شدن به امری عادی است.

“همه ما می دانیم که ذخیره سازی است که بخشی جدایی ناپذیر از دستیابی ما 100% انرژی های تجدید پذیر در آینده,” او گفت:.

ذخیره سازی کلیدی است زیرا باتری مورد نیاز خواهد بود را به انرژی تولید شده در طول آفتابی و باد می وزد بار در طول روز هنگامی که برق با استفاده از است که انتظار می رود به تاخیر آینده تجدید نسل است. ذخیره سازی نیز می تواند نقش مهمی در توزیع قدرت که نسل آهسته است با فقدان نور خورشید و یا باد.

این عوامل بیشتر مهم است که دولت شیفت به انرژی های تجدید پذیر با متغیر نسل. هاوایی الکتریکی متکی بر منابع تجدید پذیر برای حدود 25 درصد از تولید انرژی در حال حاضر است. دولت قانون مقرر رشد این به 40 درصد تا سال 2030 70 درصد توسط 2040 و 100% توسط 2045.

هاوایی الکتریک در نظر دارد نزدیک به 180 مگاواتی زغال AES هاوایی نیروگاه در کمپبل پارک صنعتی در سپتامبر 2022. این کارخانه بزرگترین واحد تولید کننده قدرت در اوآهو و می تواند در دیدار با 16 ٪ از اوج تقاضا.

AES گیاه در نظر گرفته شده است به جای پروژه های انرژی تجدیدپذیر از جمله آنهایی که انتخاب شده ممکن است 8.

پیشنهاد Kahe باتری تسهیلات با 135 مگاواتی ظرفیت می تواند به جای خیلی از این انرژی های تجدید پذیر تولید و عرضه حدود 12 درصد از اوآهو به نوعی اوج مصرف برق اجرا می شود که از 5 تا 9 بعد از ظهر با استفاده از دو سوم از مجموع آن ظرفیت باتری.

هاوایی الکتریکی نیز پیشنهاد 65 مگاواتی سیستم باتری در کمپبل پارک صنعتی 40 مگاواتی سیستم باتری در مائوئی و دو سیستم در جزیره هاوایی با یک ترکیب 18 مگاواتی ظرفیت.

این شرکت پیش بینی می کند که قادر به آوردن آن برنامه ریزی شده Kahe تسهیلات ذخیره سازی آنلاین در ژوئن 2022 اگر پیشنهاد خود را موفق است و توسعه بدون درآمد حاصل پیش بینی نشده به تاخیر می اندازد.

تحت انتخاب رقابتی فرآیند مناقصه از جمله هاوایی الکتریکی مورد نیاز برای برگزاری جلسات عمومی. به دلیل coronavirus همه گیر جلسات مجازی برگزار خواهد شد.

اطلاعات مربوط به هر پروژه همراه با دستورالعمل برای شرکت در جلسات از طریق اینترنت تلویزیون و تلفن در بیت.ly/2UtZSfB.

به اوآهو سازی پروژه جلسه برنامه ریزی شده است برای 6 بعد از ظهر مارس 14 از طریق WebEx آنلاین.

چون Kahe پروژه نیاز به یک مدیریت ویژه منطقه اجازه پیش نویس ارزیابی زیست محیطی تولید شده است و چیزی است که مردم می توانند نظر خود را از طریق وزارت امور خارجه از محیط زیست کنترل کیفیت.

یک جلسه برای مائوئی است که برای برنامه ریزی 5:30 p. m. 8 آوریل و برگزار خواهد شد از طریق Akaku جامعه تلویزیون کانال 54.

هاوایی, جزیره, جلسه, برنامه ریزی برای 5 p. m. 15 آوریل از طریق Na لئو تلویزیون طیف کانال 53 یا نه لئو برنامه تلویزیون تلفن همراه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>