غول-A ‘پل خلیج سری’ در برزخ

غول و یک مجموعه بودند برای دو-بازی در خانه-و-خانه سری به دور خود بهار نمایشگاه تخته سنگ در یک زن و شوهر از هفته اما این برنامه در حال حاضر در خود نگه دارد.

سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد اعلام کرد که سراسر شهر بود بان کی مون چهارشنبه در گردهمایی های زیادی از بیش از 1 ، 000 مردم موثر برای دو هفته با توجه به گسترش coronavirus در این شهرستان است. قاب زمان که شامل Giants’ صفحه اصلی نمایشگاه بازی برنامه ریزی شده برای اوراکل پارک.

غول اذعان بان کی مون در بیانیه ای که منتشر شد در مدت کوتاهی پس از این شهر اعلام کرد و گفت آنها در حال کار با یک را برای تعیین گزینه های جایگزین:

“سلامت و ایمنی جامعه ما از اهمیت برای ما است. ما شده اند در هماهنگی نزدیک با لیگ اصلی بیس بال و ما بهداشت محلی و سازمان های دولتی برای نظارت و برنامه ریزی برای هر گونه بالقوه اثرات COVID-19. در نور این شهرستان و شهرستان از سان فرانسیسکو اعلام امروز به منع تجمعات عمومی از 1000 نفر برای دو هفته آینده, ما نمی خواهد در بازی های آینده ما March 24th, نمایشگاه بازی مقابل اوکلند در Oracle پارک در سان فرانسیسکو. ما هیچ بزرگ دیگر مجامع عمومی برنامه ریزی شده در اوراکل پارک در طول این دوره زمانی است. ما در حال کار با لیگ اصلی بیس بال و یک را برای نهایی کردن جایگزین ترتیبات. ما را که اطلاعات در دسترس به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

یک منبع گفت: “اخبار منطقه خلیج گروهی غول و یک احتمال ماندن در آریزونا و بازی خود را در نمایشگاه بازی در اصل برنامه ریزی شده برای منطقه خلیج مربوطه خود را در بهار آموزش استادیوم.

روز چهارشنبه بعد از ظهر سه گانه-A رودخانه ساکرامنتو گربه خود را اعلام کرد نمایشگاه به جای برنامه ریزی شده در یکشنبه 22 مارس در ساکرامنتو در برابر غول لغو خواهد شد.

به جای بازگشت به سان فرانسیسکو قبل از روز افتتاحیه خود matchup در برابر داجرز لس آنجلس در مارس 26, غول در حال حاضر با توجه به باقی مانده در آریزونا تا سهشنبه, مارس 24 قبل از سفر به جنوب کالیفرنیا.

با توجه به وجود هنوز 15 روز تا غول و برای اولین بار به طور منظم فصل بازی ها ممکن است حتی اقدامات شدید تر می شود و در روز افتتاحیه به عنوان MLB ممکن است کشف ایده تعویق انداختن شروع فصل به طور منظم.

وضعیت مایع باقی می ماند, اما این غول در حال حاضر به تعویق افتاد سالانه خود را “بازی توپ ناهار” بهره راهنمایی غول بنیاد در حالی که بازیکنان باید تنظیم راه آنها امضا و تعامل با رسانه ها است.

تمام 30 MLB تیم باید تنظیم روال زندگی روزانه خود را گرفته و جدید اقدامات پیشگیرانه با توجه به گسترش جدید کروناویروس. غول بازیکنان نامشخص باقی می ماند, چگونه خود را برای برنامه های آینده تحت تاثیر خواهد اما به اعتقاد لیگ به بهترین منافع خود را و بهترین منافع از طرفداران در ذهن است.

“برای من, شما باید اعتماد به قدرت بالاتر هستند که این تصمیمات هستند که آگاهانه تر از همه ما هستند” شکارچی شکن Posey گفت. “شما فقط رول با آن است. شما انجام آنچه شما انجام دهد و امیدوارم با قرار دادن اعتماد خود را در مردم هستند که تصمیم گیری خوب برای تمام.”

Posey گفت که او معتقد است MLB خواهد اولویت داشتن تیم در بازی جایگزین مکان های که در آن طرفداران مجاز خواهد بود را وارد کنید به جای بازی در خالی ballparks.

“این حدس و گمان من من نمی بینم ما شخصا در خالی ورزشگاه” Posey گفت. “ما می خواهیم بازی کسانی که بازی در جایی دیگر جایی که آنها بدانند آن را امن برای طرفداران برای رفتن به بازی. من فقط نمی دانم آنچه در آن می مانند.”

غول’ خانه بازکن برنامه ریزی شده است جمعه, آوریل 3 برابر داجرز در تاریخ است که پس از سقوط شهردار نژاد سراسر شهر بود بان کی مون از اجتماعات بزرگ به پایان می رسد. این شهرستان از سان فرانسیسکو می تواند به گسترش این ممنوعیت که نیروی غول به در نظر گرفتن جایگزین مکان خود را در اوایل فصل در بازی های خانگی است.

شهر اوکلند نشده تصویب هر سراسر شهر بود ممنوعیت است اما در هماهنگی با آالمدا کانتی برای کاهش این وضعیت است. شهرستان صادر توصیه و راهنمایی برای سازمان دهندگان این رویداد به تعویق انداختن “غیر ضروری تجمع جمعی و بزرگ و رویدادهای اجتماعی که در آن بزرگ مردم در طول بازو را از یک دیگر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>