Geyserville مرد محکوم به سال در زندان شهرستان برای DUI حادثه در سپتامبر

یک Geyserville مرد محکوم شد هفته گذشته به سه سال آزادی مشروط و با یک سال در زندان شهرستان دستگیر و در ماه سپتامبر برای رانندگی تحت تاثیر مواد مخدر است.

اریک Vangelder, 56 محکوم شد Feb. 14 توسط Sonoma County Superior Court Judge علامت Urioste پس از شفاعت هیچ مسابقه در ماه ژانویه به اتهام تخطی از قانون رانندگی تحت تاثیر مواد مخدر و جرم اتهام بی پروا فرار از اجرای قانون با توجه به انتشار اخبار از دفتر دادستان منطقه.

اتهامات بنیادی از حادثه سپتامبر. 15 وقتی Vangelder نزدیک به برخورد با یک CHP موتور سیکلت افسر در Geyserville در حالی که رانندگی را از طریق یک جاده بسته شدن در سرعت بالا نادیده گرفتن چندین ارسال شده نشانه های توقف. یک افسر دیگر نشانه برای Vangelder به جلو و بیش از, اما او شتاب دور انتشار اخبار گفت. او ادامه داد: رانندگی در جنوب در بزرگراه 101 نادیده گرفتن چندین اجرای قانون وسایل نقلیه که تا به حال خود را اضطراری چراغ ها و آژیر فعال می شود. او در صدر 110 مایل در ساعت در طول تعقیب و گریز.

تعقیب به طول انجامید تا Vangelder رسیده خروج در فرودگاه بلوار که در آن Sonoma County sheriff نمایندگان قادر به استقرار نوار سنبله به غیر فعال کردن وسیله نقلیه خود را. هنوز هم او حاضر تکرار دستورات به خروج از اتومبیل خود نیاز به یک SWAT واحد برای پاسخ به انتشار اخبار گفت.

Vangelder قبلا به جرم رانندگی تحت تاثیر 2016 با توجه به انتشار اخبار.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Chantelle لی در 707-521-5337 یا [email protected] در توییتر @ChantelleHLee.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>