Geyserville بازداشت مرد به اتهام شکستن به کارخانه شراب سازی, سرقت ماشین با اسلحه در داخل

یک Geyserville مرد دستگیر شده بود روز شنبه پس از او گفته و شکست را به یک کارخانه شراب سازی به سرقت برده و یکی از بستگان ماشین که تا به حال دو اسلحه در تنه است.

کالین Curtis, 40, رزرو شد به Sonoma County زندان به اتهام جنایت به اتهام سرقت و خرابکاری و همچنین به عنوان برجسته تضمین برای عدم به نظر می رسد در دادگاه مربوط به مواد مخدر مورد سونوما شهرستان کلانتر دفتر در بیانیه ای گفت. او است که برگزار می شود در $35,000 وثیقه با توجه به این زندان ،

در 4:10 p. m. روز شنبه یک زن زندگی می کند که در 400 بلوک Westside جاده در هلدزبرگ دیدم یک مرد رویکرد بازگشت به خانه از طریق مفت دوربین او دسترسی از راه دور به خاطر او نبود کلانتر سخنگوی Misti چوب گفت. او گزارش داد و او را به عنوان مشکوک به کلانتر و ارائه عکس خود را. نمایندگان به رسمیت شناخته شده به عنوان کورتیس که آنها مواجه می شوند قبل از اینکه چوب نمی دانم که چگونه او می دانست.

چند ساعت بعد dispatchers دریافت گزارش از یک مرد قدم زدن در اطراف با یک چراغ قوه در یک کارخانه شراب سازی در 2300 جلوگیری از ماگنولیا رانندگی در هلدزبرگ است که نزدیک به خانه. نمایندگان جستجو منطقه اما پیدا نکردم مشکوک و یا هر گونه صدمه به اموال. در حالی که کلانتر سخنگویان کاهش یافته است به نام شراب سازی تنها یکی از این بلوک با توجه به نقشه های گوگل است که چشمه اب گرم اوج کارخانه شراب سازی اعلام کرد که در ماه دسامبر آن تعطیلی قریب الوقوع.

در روز سه شنبه کارخانه شراب سازی گزارش شکستن-در حدود 3:30 p. m., مقامات گفت. امنیت راهپیمایی نشان داد کورتیس در اموال با یک چراغ قوه و چه نمایندگان مشکوک بود اره برقی. او گفته شکست را به یک ساختمان ذخیره سازی و آسیب دیده, داخلی, دیوار, هر چند هیچ چیز به سرقت رفته بود. نمایندگان نیز شاهد Curtis رانده بود یک ماشین به نزدیکی نهر.

به عنوان نمایندگان رانندگی شد به کورتیس خانه آنها آموخته او به اتهام سرقت یک ماشین با اسلحه در داخل آن است. نمایندگان بعد از پیدا کورتیس و کشیده او را بیش از. اما زمانی که آنها شروع به جستجو خودرو به سرقت رفته کورتیس شروع به فریاد کوبیدن سر خود را در برابر ماشین گشت و لگد زدن به درب. پرسنل پزشکی مورد بررسی قرار Curtis قبل از اینکه او به زندان منتقل شده.

دو مسافر بودند در ماشین اما نمایندگان تعیین می شود نه درگیر شد در جرائم. نمایندگان در بر داشت دو اسلحه و بازگشت آنها و خودرو را به مالک ثبت شده است که مربوط به کورتیس و کاهش یافته است به ثبت نام فرم مورد نیاز است که اجازه داده اند نمایندگان به دستگیری کورتیس به ظن سرقت خودرو کلانتر سخنگوی ژوئن والنسیا گفت.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Chantelle لی در 707-521-5337 یا [email protected] در توییتر @ChantelleHLee.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>