دریافت خلاق برای تناسب اندام خود را

الکساندر اسکاتPilbara اخبار

Iron Worx owners Ibrahim and Kate Nuska share their top 10 at home workouts
آیکون دوربینآهن Worx صاحبان ابراهیم و کیت Nuska به اشتراک گذاری خود را بالا 10 در خانه تمرینات اعتباری: عکس: سام جونز

با ورزشگاه بستن درهای خود را به دلیل coronavirus این Pilbara اخبار, صحبت مربیان در شمال غرب به پیدا کردن 10 ضروری تمرینات در خانه انجام دهید.

کار کردن در خانه می تواند دشوار است اما آهن Worx مالک ابراهیم Nuska گفت: آن ضروری بود برای پیدا کردن راه های جدید برای نگهداری مناسب و خلاق خود را با تمرینات.

Nuska گفت: خود را در ورزشگاه بود ارائه آنلاین تمرینات برای اعضای خود است.

“ما در حال تعامل با مشتریان ما در خصوصی ما, Facebook, صفحه لمس پایه با آنها بیشتر و تلاش برای نگه داشتن مردم مشغول,” او گفت:.

“ما از اجاره تجهیزات ما بنابراین ما اعضای فعلی می تواند در گرفتن barbells صفحات پاروزنان و هر روز ما ارسال رایگان در خانه تمرین ما عضو گروه است.”

Nuska گفت مهم است به استفاده از تخیل خود را هنگام انجام تمرینات از خانه.

“شما می توانید انجام تمرینات وزن بدن و شما می توانید خود را sit-ups هوا چمباتمه فشار یو پی اس و یا رفتن برای اجرا,” او گفت:.

“اگر شما نمی باید هر گونه تجهیزات کار کردن با یک کوله پشتی بر روی مسائل کتاب در آن است.

“شما می توانید با قرار دادن کوله پشتی و انجام lunges با آن را برای یک پیاده روی با آن اضافه مقاومت برای حفظ بدن خود را حدس زدن.”

یکی دیگر از راه های خوب به خودتان فشار با توجه به Nuska بود به اضافه کردن یک تایمر به روال تمرین خود را.

“اگر شما اضافه کردن یک تایمر و می گویند شما در حال رفتن به محل کار را برای 10 دقیقه و فشار به عنوان سخت به عنوان شما می توانید برای آن شما در حال رفتن به فشار خود را برای انجام مجموعه به عنوان بسیاری از شما می توانید در محدودیت زمانی که”

“داشتن که تایمر در پس زمینه یک انگیزه خوب به فشار محدودیت های خود را و خالی کردن مخزن شما.”

هوا squats — به طور کامل درگیر عضلات اصلی و قرار نیست فشار به زانوها بهتر است به چمباتمه زدن را به حداقل موازی. این به این معنی خود را از لگن و زانو به موازات یکدیگر است. اگر شما زانو مسائل و یا هیپ مسائل و سپس چمباتمه زدن به یک صندلی یا جعبه و مطمئن شوید که شما به طور کامل نشستن و فشار را از پاشنه به نگه داشتن فشار از مجروح امتیاز.

فشار یو پی اس — بهترین فشار برای حداکثر رشد است به مطمئن شوید که قفسه سینه خود را لمس زمین. این به این معنی قفسه سینه به طبقه و کامل تحریم از سلاح های خود را در فرمت کردن. اگر شما هنوز در تلاش برای دریافت خود را با فشار بالا بهترین مشاوره و چه کار کرده برای مشتریان است که به قفسه سینه به زمین بر روی زانو خود را. سپس از زانو فشار به تخته و معکوس به پایین رفتن.

Burpee — بله burpees من آنها را دوست دارم که درست است. آنها همه چیز را برای خود تمام بدن. درست burpee مانند فشار خود را تا قفسه سینه به زمین و سپس پرش پا در عقب راندن و رسیدن به بالای سر خود را و کف زدن. دوباره همان پوسته پوسته شدن نسخه به عنوان یک فشار بالا اما در مرحله و گام به گام به جای پرش در داخل و خارج.

تخته — می خواهید هسته ای خود را به قوی درگیر آن است. تخته های بزرگ هستند. به خود فشار تا موقعیت جز به جای داشتن سلاح های خود را قفل شده است و باید لمسي در کف نفس. فراموش نکنید که برای نفس کشیدن.

در حال اجرا — بله ما زندگی می کنند در گرمای اما در حال اجرا هنوز هم باید بخشی از روال است. آن را افزایش استقامت و کمک می کند تا کسانی که حداکثر آسانسور. در حال اجرا به نظر می رسد اساسی به اندازه کافی اما ناکارآمدی خود را در راه رفتن می تواند باعث شود شما به از آن متنفرم. بنابراین مطمئن شوید که قفسه سینه است تا نسیم تا حدی فرود بر روی پا و کفش است که اجازه می دهد پای خود را کمی ساز و بهار را به انجام سحر و جادو خود را.

پرش — هر کس را دوست دارد به پرش و ارزان طناب از Kmart را انجام دهد و یا حتی برخی از طناب. فکر می کنم پرش طناب برای قلب مانند ما به عنوان کودکان.

جعبه جهش — در حال حاضر بزرگترین پیشنهاد من برای یک جعبه پرش است اگر شما یک جعبه با استفاده از نیمکت خود را و یا یک نیمکت است که پایدار است. همیشه گام پایین. اگر شما دوباره بجای اول برگشتن جستن و پرش رو به عقب شما می توانید ضربه محکم و ناگهانی خود را آشیل و هیچ کس می خواهد ماه از بازیابی. اگر شما با اعتماد به نفس پرش به گام آن را به بالا و مطمئن شوید که شما پایه بلند در بالای صفحه.

Sit-ups — وجود دارد بسیاری از تغییرات از نشستن ، یکی که بازدید هسته ای به عمق آن است butterflying خود را سر تا پا با هم و زانو است. اگر آن را بیش از حد مقیاس به آنچه مناسب شما بهترین.

پیشرانه این خواهد شد ضربه خود را روی شانه های هسته ای و قدس است. با استفاده از یک کوله پشتی با شن و ماسه پر از کیسه در داخل و یا دمبل یا kettlebell قطره به front squat درست مثل هوایی خود را squat, از آنجا که شما ایستاده تا درایو کیسه/دمبل که شما برگزار می شود خود را در مقابل قفسه بالای سر خود را و به طور کامل گسترش دهد. همانطور که شما در بازگشت به پایین کیسه یا دمبل به عقب برمی گرداند به دندانه دار کردن موقعیت.

Tabata — 20 ثانیه در 10 ثانیه خاموش برای هشت دور. با استفاده از تمام ذکر شده در بالا, شما می توانید ایجاد یک Tabata برای گرفتن ضربان قلب. قطع اجرا خود را به یک شاتل اجرا به عقب و جلو. استفاده از یک تایمر مانند WOD Timer بوق برای هر فاصله. مخلوط آن را تا کنید و خلاق است.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>