آلمان موافق است در $146B بسته محرک اقتصادی به اروپا و بیکاری افزایش

برلین >> آلمان حاکم بر توافق بر روی یک 130 میلیارد یورو ($146 میلیارد دلار) بسته محرک اقتصادی امروز به کمک پا زدن شروع اقتصاد است که مانند دیگران در سراسر جهان گرفته شده است یک ضربه سنگین از coronavirus بیماری همه گیر.

زیر 21 ساعت از مذاکرات بیش از دو روز آنگلا مرکل گفت: اعضای چپ-راست ائتلاف آمده بود تا با یک “جسورانه پاسخ” است که مصرف کننده افزایش هزینه های سرمایه گذاری در نوآوری و کاهش فشار مالی بر خانواده و دیگران است.

آلمان شروع به شل شدن coronavirus محدودیت مارس 20 حدود یک ماه پس از آنها معرفی شدند و تسهیل در جمع آوری سرعت پس از. اما اقتصاد وارد رکود اقتصادی در سه ماهه اول و رکود است که انتظار می رود به تعمیق در سه ماهه جاری.

نرخ بیکاری به 6.3% از 5.8% در ماه گذشته یک شکل است که می شده اند به طور قابل توجهی بالاتر آن را به حال شده است برای یک دولت برنامه ای است که اجازه شرکت ها برای کاهش ساعت و حقوق و دستمزد بیش از 7 میلیون کارمند در ازای نگه داشتن آنها را در.

“واضح است که همه از این نیاز به یک جسورانه پاسخ” مرکل به خبرنگاران در برلین. “این در مورد تامین امنیت شغل نگه داشتن اقتصاد در حال اجرا و یا گرفتن آن را دوباره رفتن.”

بسته محرک اقتصادی را اصلی مالیات بر ارزش افزوده, کاهش نرخ از 19 درصد به 16 درصد و کاهش نرخ از 7 درصد به 5 درصد برای شش ماه شروع ژوئیه 1.

بدهی مملو از شهرداری دریافت کمک مالی از دولت فدرال که شانه 120 میلیارد یورو بسته به طور کلی پوشش سال 2020 و 2021.

و خانواده ها را دریافت 300 یورو پرداخت برای هر کودک با حمایت بیشتر برای پدر و مادر تنها.

در میان ده ها تن از دیگر اقدامات دولت را گسترش کمک به بخش هایی که شده است به خصوص به شدت ضربه توسط pandemic, افزایش انگیزه های مالی برای برقی و خودروهای هیبریدی, صندوق توسعه مهد کودک و ببینید بیشتر سرمایه گذاری دولت در زمینه هایی مانند انرژی های تجدید پذیر, ذخیره سازی, محاسبات کوانتومی و دیجیتالی.

آلمان در حال حاضر ارائه شده است و در مجموع بیش از 1 تریلیون یورو کمک از طریق بسته های مختلف که شامل پول به جزر و مد در شرکت های کوچک و کارآفرینان فردی از طریق ویروس های مربوط به تعطیلی و به پمپ سرمایه به شرکت های بزرگتر که در آن مورد نیاز است.

بحران را از خط خارج دولت تعهد به نگه داشتن بودجه خود را متعادل طولانی در یک نقطه از غرور و افتخار است. پس از شش سال در سیاه و سفید آن است که قرض گرفتن 156 میلیارد یورو برای تامین مالی موجود نجات بسته و پوشش مورد انتظار کسری در مالیات بر درآمد.

اولاف شولز کشور گفت آلمان می تواند به افزایش هزینه های دولت “از آنجا که ما شده ایم مالی محتاطانه در سال های اخیر و می توانید در قرعه کشی پس انداز.”

پرسید که آیا یک خطر وجود دارد که آلمان را به شدت صرفه مصرف کنندگان ممکن است دولت اقدامات محرک اقتصادی به عنوان یک فرصت برای خرید ارزان, فرانسوی, اتومبیل, مرکل گفت: “ما علاقه آلمان به عنوان قوی اما در خاص است که اروپا نیز قوی به طور کلی.”

آلمان به شدت متکی بر صادرات و عقب نشینی توسط شرکای تجاری می تواند به اقتصاد صدمه دیده بد.

آمار و ارقام جدید منتشر شده امروز توسط سازمان آمار یوروستات نشان داد نرخ بیکاری در 19 کشور که با استفاده از یورو افزایش یافت و به رقم 7.3% در ماه آوریل اولین ماه کامل زمانی که همه گیر مستندات آمار قاره از 7.1 درصد در ماه مارس است.

اروپا و افزایش بیکاری شده است متوسط با استانداردهای بین المللی به دلیل کارفرمایان در حال ساخت استفاده گسترده از دولت حمایت کوتاه مدت کار برنامه های است که اجازه می دهد آنها را برای حفظ کارکنان در حقوق و دستمزد در حالی که آنها در انتظار بار بهتر است.

در آلمان به عنوان بزرگترین اقتصاد اروپا فدرال کار آژانس پرداخت حداقل 60 ٪ از حقوق و دستمزد کارکنان که در کاهش و یا به صفر ساعت.

در ایالات متحده که کمتر به صورت خودکار کردند برنامه از اروپا نرخ بیکاری پرورشی است برای تقریبا 15 درصد از 4 درصد قبل از بحران آمار و ارقام جدید با توجه سهشنبه انتظار می رود برای نشان دادن افزایش بیشتر نزدیک به 20 درصد است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>