پلیس آلمان بازداشت 11 از اتهام کودک آزاری حلقه

  • GUIDO KIRCHNER/DPA VIA AP During the investigation of serious sexual abuse of children, a police officer is standing in front of the arbour where the presumed main perpetrator placed parts of his server system, in Muenster, Germany. The investigators found hard disks and video cameras among other things.

    گیدو کیرشنر/DPA از طریق AP

    در طول بررسی جدی سوء استفاده جنسی از کودکان, یک افسر پلیس ایستاده است در مقابل arbour که در آن فرض اصلی مجرم قرار می گیرد قطعات از سیستم سرور در پنیر مونستر, آلمان. محققان هارد دیسک و دوربین های ویدئویی در میان چیزهای دیگر.

برلین >> پلیس آلمان از دستگیری 11 نفر مظنون به دست داشتن در سوء استفاده جنسی از حداقل سه فرزند در انتخابات گفت: امروز.

دادستان گفت: این گروه با استفاده از تکنولوژی پیشرفته ای برای رمزگذاری ارتباطات خود را و است که پلیس امن صدها ترابایت فیلم در طول حملات در غرب شهر مونستر (ابهامزدایی).

مظنون اصلی 27-year-old تکنسین کامپیوتر که نام نیست منتشر شده با توجه به قوانین حفظ حریم خصوصی است که به دو اعتقادات قبلی برای توزیع تصاویر از کودکان سوء استفاده جنسی, مقامات گفت. قربانیان شامل شریک زندگی خود را 10 ساله و پسر 5 ساله و 12 ساله.

قضات دستور داد هفت تن از متهمان از جمله تکنسین کامپیوتر و 45 ساله و مادر برگزار شد و در زندان در انتظار تحقیقات بیشتر است.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>