‘جوانه متحرک’ حزب قبل مرگبار خانه سالمندان شیوع در واشنگتن

“عنوان شد شلوغ تر ما کمک کرد تا حرکت بیماران مبتلا به کرسی حرکت صندلی چرخدار به مکان بین جداول نگه داشتن درب ها تنظیم میز و صندلی به جای صندلی چرخدار گفت:” پت مک کالی. “ما تا به حال تماس بسیار نزدیک با بیماران متعدد.”

دو روز بعد زمانی که زن و شوهر وارد شده را برای یکی دیگر از بازدید آنها متوجه دلیل ماسک. یک عضو هیات گفت: آنها را در درب است که آنها را مجبور به پوشیدن آنهایی که خود را به خاطر یک “ویروس تنفسی” گسترش یافته بود.

آنها تبدیل به اطراف و به خانه رفت.

لری اسپنسر که 81 ساله و مادر در زندگی و مراقبت و گفت: او همچنین متوجه ماسک در سفر که همان روز شنبه و چگونه بسته بندی شده در محل شد.

“راهرو شلوغ شد با مردم است. محل وزوز شد,” او گفت:. “همه درها را به اتاق باز بود و من می توانید ببینید وجود دارد چند نفر در آن وجود دارد. فکر کردم که چگونه مردم در بالای هر یک از دیگر.”

اسپنسر گفت که آتش نشانان تا به حال فقط در بازدید از این محل بیش از حد وجود دارد و پرستاران دانشجویی به عنوان به خوبی.

یک نماینده اتحادیه برای کرکلند آتش نشانان گفت: این همه آتش نشان ها تست شده اند تا کنون دوباره منفی برای coronavirus اما آنها می خواهند تست بیشتر.

“ما در حال پخت و پز با هم و در کنار هم گفت:” اوان Hurley. “در واقع تلاش برای ردیابی این همه به کسانی که در معرض دشوار است.”

بتسی McCaughey صندلی از غیر انتفاعی کمیته کاهش مرگ و مير عفونت گفت که روز به روز, مردی گراس, حزب برگزار شد به خانه سالمندان انجام شده است باید بیشتر به حفاظت از ساکنان آن است.

“همه این امکانات, پرستاری نگه دارید و احزاب” او گفت:. “مسئله این است: ما شرکت کنندگان خواسته جلوتر از زمان, ‘چگونه شما احساس ؟ … آیا شما در سفر به یکی از coronavirus نقاط داغ? کسی در خانواده شما در سفر به یک نقطه داغ? وجود هر گونه بیماری در خانواده خود را?'”

McCaughey برآورد 380,000 خانه های پرستاری ساکنان مرگ در هر سال از عفونت حدود نیمی از آنها قابل پیشگیری است. او گفت: تنظیم کننده فدرال تا حد زیادی به سرزنش برای نگه داشتن خانه های پرستاری با استانداردهای همان بیمارستان. در حالی که ساکنان خانه های سالمندان ممکن است نیاز به تعامل اجتماعی از بیماران بیمارستان “آنها نباید به فدا کردن جان خود را برای آن” او گفت:.

دقیقا چگونه این ویروس ساخته شده راه خود را به خانه سالمندان یک راز باقی مانده است. یک نظریه این است که کسی که آلوده شد در خارج از کشور به ارمغان آورد آن را به واشنگتن دولت و تصویب آن به دیگران. معمولا در خانه های سالمندان بستری بیماران مبتلا به این ویروس را توسط بازدید کنندگان و یا کارکنان که بیمار هستند.

در حالی که مراقبت از زندگی به طور کلی دارای یک امتیاز خوب با فدرال مراکز مدیکر و مدیکید خدمات دولت بازرسان آوریل گذشته یافت عفونت-کنترل کمبود زیر دو آنفولانزا شیوع بیماری که مبتلا 17 ساکنان و کارکنان. زندگی مراقبت دلار جریمه شده بود 67,000. پیگیری و بازرسی در بر داشت که آن را به حال اصلاح مشکلات.

از جمعه, 69 ساکنان باقی مانده در زندگی مراقبت بعد از 15 گرفته شده بودند به بیمارستان در 24 ساعت گذشته. پادشاه شهرستان اجرایی داو کنستانتین گفت: دولت پیشنهاد کرده است برای کمک به خانواده ها مجموعه, مراقبت در منزل, اگر آنها می خواهند به حرکت خود عزیزان است.

Dr. Stephen C. Morris یک دانشگاه دانشکده پزشکی بهداشت عمومی متخصص که فرستاده شد به خانه سالمندان برای ارزیابی بیماران شنبه گفت که در میان این بحران کارکنان وجود دارد نیاز به کمک. “آنها نیاز به پرستاران که بهتر آموزش دیده است. آنها نیاز به پزشکان که بهتر روت,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de