Geraldton مرد برنامه های بازنشستگی به جلو آورده

Geraldton نگهبان
A Geraldton man can retire to a life of caravanning on $20,000 a month after winning this year’s first “set for life” lottery.
آیکون دوربینیک Geraldton مرد بازنشسته می تواند به یک زندگی caravanning در $20,000 یک ماه پس از برنده شدن در این سال برای اولین بار “برای زندگی” قرعه کشی. اعتبار: Lotterywest/عرضه

یک Geraldton که وا اول “مجموعه ای برای زندگی” برنده برای سال 2020 گفت: او در حال حاضر می تواند “به نظاره نشست و استراحت” پس از تبدیل شدن به غنی تر به لحن از 20000 $در ماه برای 20 سال است.

در 60s او گفت که او برنامه ریزی شده به بازنشسته در ماه ژوئن را به ارمغان بیاورد که به جلو و همچنین خرید یک کاروان به جای یک campervan خود را آغاز ماجراهای سفر.

او خریداری بلیط قرعه کشی خود را آنلاین و گفت که او تا به حال با استفاده از همان تعداد به 30 سال و زمانی که برای زندگی آغاز شده و در سال 2015 او اضافه بازی به لیست بازی.

“من می خواهم برای زندگی مجموعه ای از آنجا که این ارزش بزرگ به عنوان بلیط خود را معتبر است به مدت هفت روز” او گفت:.

“من می توانم آن را باور نمی کند که من تو را دیدم همه از من شماره می آیند تا من برنامه ریزی بازنشستگی در سه ماه.

“من نمی دانم که چگونه من که قرار بود برای انجام آن فقط در حقوق بازنشستگی و فوق العاده کوچک من, اما در حال حاضر من نیاز به نگرانی نیست می توانید بازنشستگی زود هنگام خرید یک کاروان و سفر در سبک.”

Lotterywest سخنگوی هرمیون کلمن گفت: برای مجموعه زندگی بازی در حال تغییر بود.

“ما در حال تغییر بازی ماتریکس برای هفت شماره های برنده از 44 (آن هشت نفر از 37) که بدان معنی است که شانس برنده شدن یک جایزه بهبود یافته است,” او گفت:.

“در حال حاضر مجموعه ای برای زندگی بخش دو جایزه نشسته در حدود 6000 دلار اما تغییرات جدید را ببینید یک بخش جدید دو جایزه 5000 دلار در ماه برای یک سال است.”

بعدی شانس را به نفع خود بزرگ است که در روز پنجشنبه $40 میلیون Powerball jackpot.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de