گرجستان اولیه شروع می شود و با صف های طولانی رای گیری, ماشین, مشکلات

اگر چه جو بایدن در حال حاضر به اندازه کافی امن نمایندگان برای تبدیل شدن به حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری تعداد انگشت شماری از روز سه شنبه مسابقات خواهد شد تا رقابتی کنگره مسابقات در ماه نوامبر. در گرجستان هر دو طرف را انتخاب نامزد در 7th کنگره منطقه در آبی-روند آتلانتا و حومه و عمیق-قرمز 9 و 14 مناطق که در آن جمهوری خواه امتیازهای می گذاشت.

در نوادا خواهان را معرفی نامزدها را به چالش دموکراتیک امتیازهای در نوسان 3 و 4 منطقه. جمهوریخواهان در کارولینای جنوبی 1st منطقه خواهد خود را انتخاب کنید رقیب به Rep. جو کانینگهام متوسط دموکرات که برنده صندلی دو سال پیش و غرب ویرجینیا دموکرات ها را انتخاب کنید خود را نامزد به صورت دولتی جیم عدالت که در سمت چپ این حزب در سال 2017 برای تبدیل شدن به یک جمهوری خواه است. برخی از جورجیا و کارولینای جنوبی مسابقه می تواند سر به runoffs بعد از این تابستان.

رای دهندگان در جورجیا و کارولینای جنوبی باید تا نظرسنجی تعطیلی روز سه شنبه به نوبه خود غیابی اما حجم می تواند نیاز به روز به تعداد. رای دهندگان در نوادا و کارولینای جنوبی که در آن برگه های رای باید postmarked سه شنبه و داکوتای شمالی که در آن آنها باید مهر باطله تمبر پست در روز دوشنبه می تواند صبر کنید و حتی دیگر به دیدن نتایج.

“این یک مقدار زیادی از کار. ما به طور سنتی انجام بسیاری از فرد رای گیری هنوز بسیاری از رای گیری از طریق پست” گفت: Wayne Thorley, نوادا, معاون وزیر از دولت برای انتخابات است. در آماده سازی دولت تهیه تجهیزات جدید و راه اندازی یک ایالت رای دهندگان کمپین آموزش و کار بیشتر از نزدیک با خدمات پستی, او گفت:.

Clark County Nevada بزرگترین شهرستان و خانه های لاس وگاس از طریق پست و برگه های رای برای هر ثبت نام رای دهندگان تصمیم به خود جلب کرد که انتقاد پس از گزارش های پراکنده از آنچه در ظاهر به تنهایی یا دور انداخته برگه های رای در خارج از آپارتمان های پستی است. جمهوری خواه و رهبران حزب که مخالف تلاش ها برای گسترش پست الکترونیکی رای گیری گفت: این حوادث نشان داد خطر ابتلا به رای گیری تقلب شده است.

Thorley گفت: در مورد 250,000 رای بازگشت ایالت به عنوان undeliverable, دعوا که خیل از برگه های رای بوده است سمت چپ به تنهایی. پتانسیل برای تقلب کم است گفت: به دلیل امضای یک رای دهندگان پست الکترونیکی رای گیری بازی باید یک دولت در فایل.

هنوز کمیته ملی حزب جمهوری خواه است که نگه داشتن چشم و نزدیک در چندین ایالت از جمله ایالت نوادا. مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی جمع آوری کمک های مردمی کمیته که افزایش پول برای مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و RNC استخدام کرده است روز انتخابات داوطلبان و وکلا و ناظران در نوادا به RNC گفت. این حزب در زمین تیم و داوطلبان باید به نام و ارسال پیامک رای دهندگان در نوادا تشویق آنها را به رای گیری 1 میلیون رای دهنده تماس های RNC گفت.

نتایج انتخابات در نوادا در حال انتظار برای شروع آپلود آنلاین در 8:30 بعدازظهر..

در داکوتای شمالی کالیفرنیا ، داگ بورگوم امضا فرمان اجرایی در مارس اجازه می دهد شهرستانهای اجازه می دهد تا تمام رای دهندگان واجد شرایط برای رای دادن از طریق پست. ایالت نتایج انتخابات انتظار می رود به طور آنلاین منتشر شده پس از 8 بعد از ظهر مرکزی زمان.

تا کنون یک رکورد 196,100 رای-با-ایمیل آراء فرستاده شده اند و نزدیک به سه چهارم از کسانی که شده اند در بازگشت به انتخابات با توجه به داکوتای شمالی وزیر امور خارجه. تعداد آرا تا کنون بیش از است که در سال 2016 اولیه.

یک قاضی فدرال در ایالت داکوتای شمالی به تازگی به تصویب فرایند برای مقامات برای رسیدگی به آراء با امضا که نه مطابقت با کسانی که در فایل برای رای دهندگان برای اطمینان از رای گیری نیست را رد کرد و قبل از رای دهندگان اعلام می شود.

رای دهندگان در غرب ویرجینیا می تواند رأی گیری چهار راه های مختلف برای روز سه شنبه انتخابات: از طریق پست در فرد رأی گیری و الکترونیکی برای افراد با معلولیت های جسمی یا کسانی که در خارج از کشور و یا با ارتش دولت, مقامات گفت.

به دلیل همه گیر دولت گسترش استفاده از “بیماری بهانه ای” برای رای دهندگان را انتخاب کنید که برای رای دادن از طریق پست و از ترس از coronavirus. انتخابات باید شهریور روز انتخابات و دریافت با شروع از کرباس در ژوئن 15, دولت, مقامات گفت.

در صورتی که نظرسنجی از کارگران که نشان نمی دهد چرا که آنها بیمار هستند و یا ترس از coronavirus شهرستان کارمندان باید آماده یک جایگزین لیست نظرسنجی کارگران در حالت آماده به کار در روز انتخابات, وزیر امور خارجه, اندرو “مک” وارنر گفت. دولت کاهش تعداد نظرسنجی کارگران مورد نیاز برای حوزه های رأی گیری به عنوان چند به عنوان سه کارگر, او گفت:.

مقامات دولتی با تاخیر انتخابات در اصل برنامه ریزی شده برای 12 ماه مه به دلیل coronavirus. زمان اضافی که به آنها اجازه امن حفاظت فردی, تجهیزات ضد عفونی کننده دست, دستکش, Q-Tips است که رای دهندگان می توانید با استفاده از علامت خود را در برگه های رای در حوزه های رأی گیری ،

دولت در مسیر است برای مشارکت مشابه سال 2016 اولیه و در حدود نیمی از پیش بینی آراء حدود 250,000 شده بازیگران از طریق رای گیری اولیه و یا پست الکترونیکی-در برگه های رای وارنر روز دوشنبه گفت:. انتظار میرود که نتایج آنلاین شروع 7:30 p. m. به وقت شرق.

در کارولینای جنوبی دموکرات شکایت اجازه می دهد تا هر کسی برای رای دادن از طریق پست در روز سه شنبه اولیه به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر اما قبل از دادگاه عالی ایالت می تواند عمل قوه مقننه تصویب قانون گسترش پست الکترونیکی انتخابات به همه ثبت نام رای دهندگان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>