گرجستان برطرف lockdown; ایالات متحده coronavirus عوارض عبور 50,000

ساوانا >> آرایشگاه ناخن سالن ورزشگاه و چند کسب و کارهای دیگر بازگشایی در گرجستان امروز به عنوان جمهوری خواه فرماندار کاسته یک ماه تعطیلی با وجود هشدارهای از کارشناسان بهداشت و درمان از پتانسیل موج جدید از coronavirus عفونت.

به عنوان برخی از مشتریان جرأت بازگشت به این سالن به تایید تعدادی از coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده به تصویب رسید 50,000, با توجه به یک چوب خط حساب وارد شده توسط جان هاپکینز از دولت آمار و ارقام.

حتی اگر محدود در دامنه reopenings در گرجستان و حداقل دو کشور دیگر مشخص نمادین نقطه عطف در بحث ایالات متحده و جهان — به عنوان به چگونه به سرعت رهبران سیاسی باید بلند از لحاظ اقتصادی آسیب رساندن مستند سفارشات.

با مرگ و میر و عفونت هنوز هم در حال افزایش در گرجستان, بسیاری از صاحبان کسب و کار برنامه ریزی شده به بسته باقی می ماند با وجود رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ را تضمین بیمارستان بازدید و موارد جدید را وارد کردن به اندازه کافی برای آرایشگران, تا تو, هنرمندان, ماساژ درمانگران و مربیان شخصی به بازگشت به کار با محدودیت.

کمپ جدول زمانی برای راه اندازی مجدد اقتصاد ثابت بیش از حد بلند پروازانه و حتی برای رئیس جمهور DonaldTrump که گفت او “به شدت مخالفت” با همکار جمهوری خواه طرح.

بدون سعی کردم-و-آزمایش طرح اقدام برای چگونه به جلو و کشورهای خارج از coronavirus مستند جهان است که از دیدن یک درهم آمیخته از روش. بازگشایی مدارس در یک کشور اقامت بسته در دیگران; ماسک صورت یک تعهد در اینجا یک توصیه ساده وجود دارد.

بچه ها هنوز هم حضور در تمرین فوتبال در سوئد در حالی که آنها حتی اجازه خارج در اسپانیا. در ایالات متحده آمریکا وزارت امور خارجه گرجستان, ورزشگاه, سالن مو و بولینگ کوچه ها داده می شد به بازگشایی امروز حتی به عنوان بیمارستانهای آمریکایی هنوز تقلا کردن با ویروس در مواقع اضطراری. در دیگر نقاط جهان, چشم انداز کوتاه کردن مو است که هنوز هم هفته دور.

هیچ ساده one-size-fits-all جواب. به عنوان دولت ها و دانشمندان اشتباه کردن در اطراف هنوز هم با بسیاری از ناشناختهها افراد در حال ترک را به طور بالقوه زندگی-موثر بر تصمیم گیری.

در فرانسه به عنوان مثال دولت ترک خانواده به تصمیم گیری که آیا برای حفظ کودکان در خانه و یا ارسال آنها را به کلاس که در سراسر کشور مستند در محل پس از 17 مارس شروع می شود کاسته ممکن است 11.

در اسپانیا صورت پدر و مادر به طور مشابه پیچیده تصمیم گیری: که آیا به اجازه دهید بچه ها خود را دریافت کنید اول هوای تازه در هفته زمانی که کشور شروع می شود و یکشنبه به سهولت ممنوعیت اجازه دادن به آنها در خارج است. حتی پس از آن آنها هنوز هم مجبور به رعایت یک “1-1-1” قانون: بیش از یک ساعت در روز در عرض چند دقیقه پیاده روی از خانه خود و با بیش از یک نظارت بزرگسالان.

“اولین روز رفتن به استرس زا اوا گفت:” <url> است که محدود با همسر و 7 ساله Ema در مادرید برای بیش از پنج هفته است. “ما در حال رفتن به هیستریک برای کودکان و نوجوانان به لمس هر چیزی و یا به لمس خود مواجه است.”

کاهش اسپانیا شیوع وحشتناک که کشته شدن بیش از 22,500 مردم ساخته شده و چشم انداز اجازه دادن به بچه ها امکان پذیر است. برای اولین بار امروز, اسپانیایی مقامات بهداشتی شمارش بیشتر مردم دوره نقاهت بعد از بیماری در طول 24 ساعت از عفونت های جدید.

ضروری به بازگشایی است و تا حد زیادی رانده اقتصاد با مستندات خونریزی شرکت ها و دولت خزانه از پول نقد. در یک روند دیده می شود در سراسر جهان حدود 26 میلیون آمریکایی را برای ثبت بیکاری کمک در پنج هفته هل دادن بیکاری به سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ دهه 1930 و بالا بردن ریسک بیش از چگونگی و زمانی که به سهولت خاموش شدن ناگهانی از کارخانجات و کسب و کارهای دیگر.

خاموش کردن هتل ها, رستوران ها, میله ها و کافه ها در آلمان قرار داده شده صندلی خالی در خیابان ها و میادین امروز به برجسته اقتصادی خود را رنج می برند. چشم انداز جرعه جرعه شراب در پاریس پیاده رو نیز هنوز دور: مقامات فرانسوی اعلام کرد که در رستوران ها و کافه ها نمی بازگشایی قبل از ماه ژوئن است.

برای بسیاری از جهان فقیر و بدون امنیت اجتماعی شبکه معطل ماندن در خانه یا صفحه اصلی-تحصیل بچه ها با کلاس های آنلاین در حال تجملات فراتر از آن برسد.

حتی در جهان, ثروتمندترین کشور, بازگشایی بیش از حد, بیش از حد سریع را افزایش می دهد امکان جدید عفونت خوشه که دوباره پایمال بیمارستان Icu.

ژاپن در ابتدا به نظر می رسید که کنترل آن شیوع رفتن پس از خوشه از عفونت. اما امروز, ژاپنی, کارشناسان پزشکی صادر استارک و هشدار داد که این کشور طب اورژانس منابع در حال رسیدن به نقطه شکستن در میان وخیم کمبود تجهیزات.

Coronavirus کشته شدن بیش از 190,000 مردم در سراسر جهان از جمله بیش از 100 ، 000 در اروپا و نزدیک به 50 ، 000 در ایالات متحده با توجه به شمارش شده توسط جان هاپکینز از دولت آمار و ارقام. این اعداد واقعی هستند بدون شک به مراتب بالاتر و موارد جدید در حال فزاینده در آفریقا و آمریکای لاتین به عنوان شیوع بیماری فروکش در برخی از مکان های که مورد اصابت قرار گرفتند پیش از آن.

در جوامع مسلمان این بیماری همه گیر است ریخته گری سایه بیش از ماه رمضان مشخص شده توسط روز ناشتا یک شب جشن و جمعی از نماز. ماه رمضان آغاز می شود برای جهان 1.8 میلیارد مسلمان با این هفته ماه جدید. بسیاری از رهبران مسلمان را بسته در مساجد و یا ممنوع جمعی شب دعا برای دفع عفونت.

برخی از فرمانداران ایالات متحده آغاز کرده اند شل شدن تا با وجود هشدارهای از مقامات بهداشتی است که ممکن است بیش از حد به زودی به انجام این کار بدون جرقه موج دوم از عفونت.

عمده بسته بندی گوشت می آمد گیاه در شمال کلرادو که بسته به دلیل شیوع که به کشته شدن چهار کارگر راه اندازی شد به بازگشایی امروز پس از یک هفته دو ضد عفونی حتی به عنوان برخی از سوال چگونه کارکنان می تواند به حفظ اجتماعی فاصله داخل مرکز.

در جبهه اقتصادی چند کارشناسان پیش بینی رکود به عنوان شدید به عنوان رکود بزرگ زمانی که بیکاری همچنان بالای 14 درصد از سال 1931 به سال 1940 در اوج در 25٪. اما بیکاری در نظر گرفته شده است به احتمال زیاد باقی می ماند بالا نیز به سال آینده و احتمالا فراتر از آن است و قطعا بالای 10% اوج 2008-09 رکود است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد شد برگزاری مراسم امروز به صورت یک لایحه ارائه نزدیک به 500 میلیارد دلار تزریق coronavirus صرف عجله جدید امداد رسانی به کارفرمایان و بیمارستان ها. لستر گزارش از Le Pecq فرانسه. آسوشیتد پرس خبرنگاران از سراسر جهان کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de