گزارش تولید ناخالص داخلی برای نشان دادن آسیب دیده اقتصاد کشویی به رکود

واشنگتن >> اقتصاد ایالات متحده شروع سال 2020 سوارکاری تاج یک رکورد طولانی گسترش با هر انتظار است که آن 11th سال رشد خواهد بود و نه آخرین آن.

پس از آن اقتصاد screeched ناگهانی متوقف شد. و در حال حاضر آن را در سقوط آزاد.

روز چهارشنبه دولت را در ارائه یک نگاه اجمالی از چگونگی تاریک تصویر رشد کرده و چقدر بدتر از آن می تواند به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس inflicts ویرانگر آسیب. وزارت بازرگانی است که انتظار می رود به منظور برآورد که تولید ناخالص داخلی این وسیعترین سنج اقتصاد کاهش در نرخ سالانه از 5% یا بیشتر در ماه های ژانویه-مارس چهارم.

خواهد بود که بیشترین فصلنامه کاهش در تولید ناخالص داخلی پس از رکود بزرگ که به پایان رسید در سال 2009. و این امر می تواند اولین فصلنامه انقباض در مدت شش سال.

و در عین حال پیش بینی می گویند که خواهد شد تنها یک پیشرو از دور گریمر تولید ناخالص داخلی گزارش آمده برای این زمان از ماه آوریل تا ژوئن چهارم هنگامی که کسب و کار خاموش شدن ناگهانی و اخراج زده اند با نیروی ویرانگر. این دفتر بودجه کنگره برآورد کرده است که تولید ناخالص داخلی سقوط خواهد کرد در سه ماهه جاری توسط 40 ٪ نرخ سالانه. خواهد بود که توسط یک نفس حاشیه bleakest سه ماهه از جمله سوابق شدند برای اولین بار وارد در سال 1947.

فقط در چند هفته کسب و کار در سراسر این کشور را تعطیل و گذاشته شدن دهها میلیون نفر از کارگران است. کارخانه ها و فروشگاه ها توقیف. فروش خانه در حال سقوط است. خانواده ها در حال کاهش هزینه های. ضریب اطمینان مصرف کننده در حال غرق شدن است.

به عنوان اقتصاد اسلاید به آنچه به نظر می رسد مانند یک رکود اقتصادی شدید برخی از اقتصاددانان در حال برگزاری امید که بهبودی می رسند به سرعت و استوار پس از بحران بهداشت و درمان حل شده است — چه برخی از تماس V شکل بازیابی. به طور فزاینده ای هر چند تحلیلگران می گویند که آنها فکر می کنم اقتصاد را به مبارزه برای به دست آوردن حرکت خود را حتی پس از شیوع ویروسی فروکش کرده است.

بسیاری از آمریکایی ها نشان می دهد می تواند باقی می ماند بیش از حد ترس به سفر فروشگاه در فروشگاه ها یا رستوران ها و یا سالن های سینما در هر نقطه در نزدیکی آنجا که آنها استفاده می شود. علاوه بر این محلی و مقامات دولتی ممکن است همچنان ادامه یابد به دلایل بهداشتی چگونه بسیاری از مردم ممکن است جمع در چنین مکان هایی در هر زمان و در نتیجه ساختن آن دشوار برای بسیاری از کسب و کار برای زنده ماندن. این که چرا برخی از اقتصاددانان می گویند آسیب را از رکود می تواند باقی بماند به مراتب طولانی تر از برخی ممکن است فرض کنیم.

“رکود اقتصادی خواهد بود بدتر از یکی از ما از طریق رفت و از سال 2007 تا 2009 گفت:” آواز برنده Sohn, اقتصاد و کسب و کار استاد در Loyola Marymount University در لس آنجلس با اشاره به رکود که به نام رکود بزرگ به خاطر آن بود که بدترین رکود پس از رکود بزرگ دهه 1930 ،

نیز وجود دارد که از ترس coronavirus می تواند شعله ور شدن دوباره پس از راه اقتصاد است دوباره باز مجبور بازگشایی کسب و کار را تعطیل و دوباره.

“این ویروس انجام می شود مقدار زیادی از آسیب به اقتصاد و فقط آنقدر وجود عدم قطعیت در حال حاضر گفت:” علامت گذاری زندی اقتصاددان ارشد در مودی تجزیه و تحلیل ترافیک.

زندی گفت: او فکر کرد که اقتصاد می تواند رشد آن در ماه جولای-سپتامبر سه ماهه قبل در انگلیس در سه ماهه پایانی از سال 2020 و پس از آن به دست آوردن جای پای خود را در یک پایدار اساس در اواسط 2021 — فرض کنید که یک coronavirus واکسن آماده است برای استفاده از آن.

“من می خواهم مشخص این دوره به رفتن را از طریق ریگ روان تا زمانی که ما یک واکسن” زندی گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت طول می کشد یک rosier مشاهده. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: این هفته که او انتظار بزرگ “ظهور” در تولید ناخالص داخلی در سه ماهه سوم به دنبال یک “باور نکردنی سه ماهه چهارم و شما در حال رفتن به یک باور نکردنی در سال آینده.”

رئیس جمهور predicating ناظران سیاسی بر این استدلال که او ساخته شده است یک اقتصاد قدرتمند در طول سه سال گذشته و می توانید انجام دهید تا دوباره پس از بحران بهداشت و درمان حل شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>