شکاف در آمازون coronavirus پاسخ سوخت انبار کارگران خواسته

سیاتل >> Jonathan Bailey, a 30-year-old آمازون انبار و کارمند در شهر نیویورک دارای یک سیستم برای حفاظت از خود را از coronavirus در محل کار. او می پوشد پزشکی ماسک با یک سربند بستن بیش از آن. هنگامی که او بازگشت به آپارتمان او سهام با او افسردگی خود را, ماسک, دستکش کار, نئون سبز آمازون ایمنی جلیقه و دیگر لباس ها را در یک پلاستیک زباله کیسه.

او برخی از آن واقعا کار می کند اما او آمار و ارقام آن را بهتر از هیچ چیز است.

“ما بسیار مراقب باشید” بیلی گفت. “ما در کانون آن است.”

که میلیون ها نفر از آمریکایی ها با توجه به دستور دولت برای سرپا ایستادن کردن سفارش غذا و دارو و کتاب و پازل تخته برای تحویل خانه, بسیاری از آمازون 400,000 انبار کارگران باقی ماند در تحقق خرد کردن خواسته های یک کشور به طور ناگهانی به کار و یادگیری از خانه. سفارشات آمازون مواد غذایی شده است تا آنجا که 50 برابر بیشتر از حالت عادی با توجه به یک فرد با دانش مستقیم از کسب و کار.

چالش این است که نگه داشتن مردم به اندازه کافی در این کار به پر کردن آن سفارشات با توجه به بیش از 30 آمازون انبار کارگران و فعلی و سابق شرکت کارکنان که در گفتگو با نیویورک تایمز. (بسیاری نخواست نامش فاش شود به این دلیل که آنها مجاز به صحبت علنی و ترس از دست دادن شغل خود.) برای همه از آن با تکنولوژی بالا پیچیدگی های آمازون وسیع e-commerce کسب و کار وابسته به ارتش از کارگران فعال در انبارها آنها در حال حاضر از ترس آلوده به coronavirus.

“هیچ یک از این آثار بدون کارکنان ما گفت:” جی کارنی ارشد شرکت معاون امور شرکت ها.

و کارکنان با انگیزه شده است به یاد آمازون از اهمیت خود را.

افزایش سفارشات در حال آزمایش محدودیت های آمازون vaunted سیستم توزیع و وادار کردن تغییرات به شرکت در ارتباط با کارکنان خود را. در حالی که آمازون کارگران هستند و نه اتحادیه بحران داده می شود در محل کار سازمان مانند بیلی غیر منتظره اهرم به تقاضای پرداخت بهتر, بهتر است بیمار را ترک کرده و بیش از یک صدا در چگونه این شرکت اجرا شده است.

توسط اواسط ماه مارس حضور در آمازون انبارها کاهش یافته بود تا آنجا که 30% به گفته یکی از کارکنان شرکت های درگیر در پاسخ. این هفته گروه کوچکی از کارکنان اعتراض به شرایط کار در میشیگان و نیویورک. ایالت نیویورک و شهر نیویورک مقامات همچنین گفت: آنها در حال بررسی این که آیا آمازون نادرست انتقام در برابر یک کارگر آن اخراج شده بودند درگیر در اعتراض.

آمازون گفت که آن را آتش کارکنان برای صحبت کردن در مورد شرایط محیط کار و که آن را تا به حال از کار اخراج کارگر, چرا که او در پرداخت قرنطینه و نقض اقدامات ایمنی با رفتن به اعتراض. اما در یک درز یادداشت پنج شنبه منتشر شده توسط معاون آمازون top وکیل به نام اخراج کارگر را غیر ملفوظ و در مورد یک استراتژی برای ساخت و او را به صورت کارگر و جنبش است.

دیوید Zapolsky کلی وکیل گفت که او تا به حال نا امید شده توسط آنچه که او به نام ایمنی نقض.

“من اجازه دهید احساسات من پیش نویس حرف های من و بهتر از من,” او گفت:.

سناتور. Sherrod قهوه ای از اوهایو و سنسور. باب منندز و Cory Booker, هر دو از نیوجرسی به تازگی نوشت: به آمازون اجرایی جف بزوس به ابراز نگرانی در مورد ایمنی انبار. سناتور همه دموکرات ها را محکوم Zapolsky اظهارات در اظهارات به بار.

“این مشکل نژادپرستانه و هیچ جایی در کشور ما” منندز گفت. “آمازون باید همه چیز آن را می توانید برای محافظت از خود کارگران به جای توهین به آنها.”

آمازون گفت که در زمان او ساخته شده نظرات Zapolsky آگاه بود که اخراج کارگر سیاه بود.

آمازون پاسخ به همه گیر است متفاوت از انبار به انبار. بیش از سال است که مرتب کردن بر اساس از استقلال اجازه داده است آمازون به nimbly تنظیم محلی به شرایط بازار است. در حال حاضر آن است که منجر به بی اعتمادی به عنوان کارگران دیدن برخی از امکانات نزدیک برای تمیز کردن در حالی که دیگران باز باقی می ماند.

پس از اولین کارگر در شهر نیویورک مرکز آموخته مارس 18 که او تا به حال آزمایش مثبت شرکت یاد شده از موارد در بیش از 50 امکانات دیگر از بیش از 500 این عمل در سراسر شهرستان.

در هفته های اخیر آمازون دارای افزایش دستمزد و اضافه قرنطینه ترک آن ارائه شده است اضافه کاری در دو پرداخت. آن گفت که تا به حال سه برابر شده آن مربوط به فراشی کارکنان. و آن را اضافه کرده است فضای بین بسیاری از ایستگاه های کاری. اما در گروه های خصوصی, گفتگو با مدیران و تظاهرات عمومی در برخی از کارگران ابراز هشدار در مورد ایمنی خود را.

کارنی گفت که این شرکت تا به حال بوده است با احتیاط در مورد گفتن کارگران در مورد موارد خارج از نگرانی های حریم خصوصی و چون یکی از آن اول به احتمال زیاد موارد یک کارمند شرکت در اروپا و معلوم نیست که این ویروس. او گفت: آمازون مدیریت نیازهای کارگران آن و بهترین آن می تواند در یک وضعیت که هیچ شرکت دارای یک راهکار.

“ما در حال هل دادن این قوانین جدید که ما بر روی آنها تصمیم بگیرند” کارنی گفت.

اما برخی از انبارها عمل کرده و با سرعت بیشتری در سیاست بیش از دیگران است.

“رعایت شده است باور نکردنی خوب است اما کامل نیست,” او گفت:.

در روز پنج شنبه, آمازون اعلام کرد که این امر حسابرسی انبار مطابق با قوانین.

علائم هشدار دهنده از چین و ایتالیا

برای آمازون مانند بسیاری از شرکت های آمریکایی و خطر coronavirus آغاز شده به عنوان یک مشکل در آن زنجیره تامین است. این شرکت نگران بود در مورد دستیابی به محصولاتی که در چین ساخته شده بودند و در اواسط ماه فوریه آن را با قرار دادن سفارشات بزرگتر از حد نرمال به ذخایر منابع.

اما Feb. 27 آمازون آموخته است که یک کارمند در اروپا که در حال سفر به میلان تا به حال قرارداد این ویروس. بلافاصله آن را متوقف و تمام غیر ضروری سفر از جمله در ایالات متحده آن را برای اولین بار شناخته شده عمده شرکت به حالت تعلیق در مسافرت داخلی.

در هفته اول ماه مارس آمازون گفت که دفتر مرکزی آن کارکنان به محل کار از خانه. انبار کارکنان بعدها ارائه نامحدود پرداخت نشده زمان به جای. کارگران به طور معمول خواهد بود پس از اخراج از دست رفته بیش از حد بسیاری از تغییرات پس کارنی گفت: این پیام است که مدیران امیدوار به انتقال با سیاست جدید بود: “شما نمی خواهد از دست دادن شغل خود را نگران نباشید.”

بسیاری از کارگران را در خانه بمانند, فقط به عنوان وحشت خرید مجموعه در برای اولین بار از ماسک و ضد عفونی کننده دست و سپس کاغذ توالت و در نهایت webcams. اریک هلر سابق آمازون مدیر ارشد که به توصیه علامت های تجاری عمده ای در Wunderman تامپسون تجارت گفت: مشتریان خود را دیدم کنسرو گوشت فروش افزایش 700%. مواد غذایی حیوان خانگی رفت تا 300%.

شرکت ها شروع به ارسال محصولات به restock انبار آمازون. اما با حضور و آیتم های بیشتر در آینده کارگران نمی تواند دوباره پر کردن منابع به اندازه کافی سریع. کامیون حمایت انتظار روز برای تخلیه شود. این شرکت ارائه شده شیفت بعد از, اضافی, تغییر, افزایش دستمزد $2 ساعت و پرداخت دو برابر نرخ ساعتی برای اضافه کاری. آن را در نهایت اعلام کرد که می خواهد استخدام 100,000 جدید کارگران.

در اواسط ماه مارس آمازون را متوقف جدید پذیرش محموله به آن انبارها که نمی شد برای اولویت محصولات مانند مراقبت های بهداشتی و لوازم کودک.

در مارس 16, Jeysson Manrique کارمند یک شرکت تحویل که قرارداد با آمازون از خواب بیدار شدم با تب. بدن خود را ached. او نام خود را به استاد راهنما می گویند او بیمار بود. Manrique, 29 خواسته شد تا متن یک تصویر از خود حرارت در دماسنج. او نمی تواند پیدا کردن یکی پس او رفت و در صورت تغییر در آمازون تسهیلات در نیویورک است.

آمازون گفت که بررسی وضعیت این شرکت پیمانکاری به دلیل سیاست نیاز به کارکنان به ماندن در خانه اگر آنها احساس بیمار.

دو روز بعد Manrique پدر-در-قانون — زندگی می کنند با هم در یک خانه با دیگر اعضای خانواده بود و مرتب سازی بسته در همان مرکز که خود را دکتر نامیده می شود به او بگویید که او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus. پدر او در قانون مشترک خود را از نتایج آزمون خود را با سرپرستان و به خانه رفت.

هنگامی که انبار بسته برای تمیز کردن او برای اولین بار برای عموم شناخته شده مورد داخل آمازون وسیع عملیات انبار در ایالات متحده است. Manrique پیوست و خود را پدر و دیگر اعضای خانواده در قرنطینه بدون جسارت برای تست.

در مارس 23, شایعات منتشر شده در نیویورک تسهیلات که کارمند دیگری تا به حال آزمایش مثبت است. ساعت بعد وجود دارد زمزمه از یک سوم است. این ساختمان تعطیل مارس 24 و 25 مارس برای تمیز کردن عمیق. این شرکت تا به حال نیز شروع آموزش انبارها به نگه داشتن کارکنان از هم جدا تلو تلو خوردن خود را واردان و لغو جلسات گروه در شروع شیفت.

برخی از کارگران گفت: آنها هنوز هم دست زدن به محصولات است که مفید بود اما به سختی حیاتی است. یک انبار کارمند ارسال شده یک عکس در رسانه های اجتماعی از حرکت جعبه های بزرگ از جمله قدرت چرخ جیپ که یک کودک می تواند سوار با هشتگهای #SoManyPingPongTables و #TreadmillsAreEssentialProductsApparently.

ایرا پولاک یک کارمند در شهر نیویورک مرکز است که سازمان دیگر کارگران گفت: داشتن مردم نشان می دهد تا به کشتی غیر ضروری موارد در معرض خطر جامعه است.

“آمازون به کسب درآمد از آن را به تماس خود را ضروری سرویس,” او گفت:.

“اولویت هستند اولویت” کارنی گفت. “ما در حال رفتن به کشتی یک لباس و یا یک میز پینگ پنگ در صورتی که رفتن به کم کردن سرعت در هر راه مصرف و یا خروج از اقلام ضروری.”

یک ‘به خصوص ناکافی’ پاسخ

زمانی که آمازون اعلام نامحدود مرخصی بدون حقوق آن نیز گفت: این امر پرداخت دو هفته از بیمار و هم برای “همه آمازون کارکنان مبتلا COVID-19 قرار داده و یا به قرنطینه.” روز جمعه یک روز پس از آن سؤالات از زمان مورد وضعیت آمازون در گفت و گو با صدور چک برای Manrique پدر در قانون است که خود را به پایان هفته دوم قرنطینه.

اسناد بازدید بار نشان می دهد که کارگران در سراسر کشور اعمال می شود برای ترک بدون یک تشخیص رسمی. کارگران گفت: آنها تا به حال سیستم ایمنی بدن شده و دستور به ماندن در خانه به دلیل تماس با کسی که بیمار بود اما باید مدارک مورد نیاز برای واجد شرایط برای پرداخت می شود ،

در تعدادی از موارد کارکنان به کار ادامه داد و پس از نشان دادن علائم اما قبل از آزمون برگشتم مثبت — زمانی که آنها خواهد بود واجد شرایط برای پرداخت را ترک کنند. یک نفر در نیویورک شروع به داشتن علائم مارس 18 اما متوقف نمی شود کار تا مارس 25, زمانی که او را به قرنطینه رفت این اسناد نشان می دهد.

آمازون گفت: کارگران هنوز هم می تواند استفاده از فضای مجاز: نامحدود پرداخت نشده و یا به طور منظم پرداخت می شود بیمار زمان اگر آنها تا به حال تعلق ساعت به اندازه کافی.

“مرخصی با حقوق مهم است,” گفت: دکتر دیوید مایکل سابق رئیس اداره ايمنی و بهداشت شغلی می آموزد که در دانشگاه جورج واشنگتن “از آنجا که شما نیاز به انجام همه چیز شما می توانید برای اطمینان حاصل شود که بالقوه بیمار کارگران ماندن در خانه را آلوده همکاران و دیگران ،

در مارس 25, وکلای کلی در 14 ایالت و واشنگتن دی سی در نامه ای به آمازون و گفت نیاز برای تست و یا رسمی قرنطینه شد “کافی به خصوص با توجه به این واقعیت از بحران بهداشت عمومی که در آن عدم دسترسی به COVID-19 تست شده است به طور گسترده ای گزارش شده است.”

دو روز بعد آمازون گسترش سیاست خود را.

اما پیام رسیده است همه. وب سایت داخلی برای کارکنان انبار شده است و دوشنبه یک کارمند انبار در جنوب خواست برای پرداخت پس از ترک کودک او را آزمایش مثبت است. در یک ایمیل بازدید بار کارمند گفته شد به پرداخت نشده زمان خاموش “را به عنوان شما منتظر نتایج آزمون.”

در حالی که آمازون می گوید نمی تواند تایید وضعیت آن اضافه شده که پاسخ را منعکس نمی کند سیاست خود را و است که هر کارمند مراقبت از کسی که با یک دکتر تشخیص داده مورد COVID-19 باید تا دو هفته پرداخت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>