بازی چالش هزینه پس از ویروس تاخیر

Postponing the Olympic Games for a year will have huge financial implications, organisers admit.
آیکون دوربینتعویق بازی های المپیک برای سال مالی بزرگ مفاهیم برگزارکنندگان اعتراف.

توکیو 2020 المپیک کمیته سازماندهی جمهور Yoshiro موری گفته بین المللی فدراسیون است که تصمیم گیری که اسلاک این لایحه برای به تعویق انداختن این بازی ها به سال آینده خواهد بود “چالش بزرگ”.

کمیته بین المللی المپیک (IOC) و دولت این هفته به تعویق افتاد تاریخ 24 ژوئیه-اوت 9 رویداد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس – اولین جمله تاخیر در بازی های مدرن’ 124 سال سابقه.

ژاپن سرمایه گذاری $US12 میلیارد دلار ($A19 میلیارد دلار) در اجرای بازی ها و رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ هشدار داده بود که قیمت افزایش می یابد بیشتر است.

“هزینه های اضافی است که بوجود می آیند از این به تعویق افتادن اجتناب ناپذیر است” موری نوشت: در نامه ای خطاب به 33 بین المللی فدراسیون های ورزشی را تشکیل می دهند که توکیو بازی برنامه.

“تصمیم گیری خواهد شد که تحمل این هزینه ها و چگونه از آن خواهد شد انجام می شود, خواهد بود یک چالش بزرگ است.”

موری نیز صادر پاره تحویل المپیک و پارالمپیک در سال آینده و نشان می دهد که انسان تا به حال “پیروزی بیش از coronavirus”.

توکیو 2020 سازماندهی کمیته راه اندازی یک نیروی کار به حل و فصل مسائل مرتبط به تعویق مانند مرور تاریخ برای بازی ها و تامین امنیت سالن.

بازی های المپیک یکی از بسیاری از رویدادهای ورزشی مهم که به تعویق افتاده است به حالت تعلیق و یا لغو با توجه به کوروناویروس.

Coronavirus عفونت در ژاپن در صعود به تقریبا 1700 با 52 مرگ و میر.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>