Gabrielle Union فایل های شکایت علیه ان بی سی “امریکا است استعدادهای درخشان’

لس آنجلس >> Gabrielle Union شکایت امروز با ایالت کالیفرنیا در برابر NBC و تولید “america’s Got Talent” آخرین حرکت در مبارزه بر اتهامات او را که او از کار اخراج شد برای اعتراض به یک مجموعه محیط زیست است که تحمل نژادپرستی.

این شکایت با وزارت نمایشگاه اشتغال و مسکن می گوید اتحادیه بود مورد آزار و اذیت و تبعیض به دلیل نژاد و با تجربه تلافی گزارش این مشکلات است.

سند ميشمارد قبلا مسائل گزارش شده است که اتحادیه که سیاه کرده بود با نشان دادن پذیرش از جوک های نژادپرستانه و سخنان از قضات و به نقل از انتقاد او در مورد دریافت موهای او در طول دوست پسر سبزه خوابگاه.

“اتحادیه اروپا یک زن سیاه و سفید بود و تنها به خاطر ظاهر فیزیکی و تبعیض توسط NBC با توجه به این واقعیت است که موهای خود را متناسب نیست در تصویر سفید که NBC ظاهرا به دنبال انتقال به مخاطبان از AGT,” شکایت متحده و اضافه کرد که یک شبکه اجرایی و نشان می دهد تولید کننده “مطلع اتحادیه manager که موهایش بیش از حد وحشی” و که در آن نیاز به ‘باب روز پایین.'”

در این شکایت همچنین شامل جدید اتهامات که NBC, سرگرمی, رئیس پل Telegdy به نام اتحادیه عوامل به موضوع نامشخص تهدیدات مشترک از اطلاعات محرمانه در بحث با افراد مشهور است که نشان می دهد به دنبال به استخدام و به دنبال تضعیف بررسی اتحادیه مسائل.

“این ادعا که هر کسی که درگیر در این فرآیند تهدید خانم اتحادیه مطلقا نادرست” شبکه شرکت مادر NBCUniversal در بیانیه ای گفت. “ما در زمان خانم اتحادیه با نگرانی به طور جدی و درگیر خارج محقق که فراگیر فرهنگ تنوع در نشان می دهد.”

که در خارج از تحقیقات به سفارش شبکه و تولید کنندگان که نتایج اعلام شد, هفته گذشته, یافت, اتحادیه اتهامات بی اساس بود و تا به حال هیچ ارتباطی با تصمیم به رها کردن او به عنوان یک قاضی. بررسی اذعان نامشخص “مناطق که در آن گزارش فرآیندها می تواند بهبود یافته است.”

اتحادیه شناخته شده برای نقش خود در فیلم “آن را در” و “Bad Boys II” به نظر می رسد در استعداد ویترین برای یک فصل تا زمانی که او و همکار دانشجوی سال اول قاضی جولین هاف نمی خواست برای بازگشت.

اتحادیه وکیل برایان فریدمن می گوید: “نژادی قلدری” او موفق به دریافت غرفه در مقایسه با شبکه اظهارات اخیر مورد خشم و آزار و ایستاده با زندگی مهم است.

“هنگامی که Gabrielle Union مطلع NBC از لحاظ نژادی توهین آمیز رفتار در طول مداخله america’s Got Talent, NBC نیست ‘پایه’ در ‘خشم در اعمال نژادپرستی'” فریدمن در بیانیه ای گفت. “به جای NBC نمی مراقبت به اندازه کافی به هر دو بی درنگ بررسی خانم اتحادیه شکایت و یا حتی بخواهید ساعت به درگیر شدن. بلکه NBC ایستاده بود در برابر او و کارگردانی آن را “خشم” در خانم اتحادیه برای افشاگری اطلاعات در مورد نژاد توهین آمیز رفتار او با تجربه است.”

NBCUniversal بیانیه می گوید که این شرکت همچنان متعهد به ایجاد یک فراگیر و حمایت در محیط کار که در آن مردم در تمام زمینه ها با احترام رفتار شود.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>