خشم غالب وایلدر در بسیار به کرات جلسه سنگین وزن

لاس وگاس — تایسون خشم ابداع خود را یک بار دیگر و بار دیگر او را یک قهرمان سنگین وزن.

The Gypsy King کاهش یافته است دئوتای وایلدر دو شنبه شب در خود عنوان سنگین وزن مسابقه برگشت تبدیل از بوکسور به ضر به عنوان برنده هنگامی که وایلدر گوشه ای پرتاب در حوله به عنوان او در یک ضرب و شتم در دور هفتم.

آن را خیره کننده چرخش برای یک جنگنده که از مواد مخدر و سوء استفاده از الکل به عنوان برنده برای بار دوم ساخته شده و حتی بیشتر تعجب آور است چرا که وایلدر بود ویرانگر ضر در اولین مبارزه خود در 14 ماه پیش.

“پادشاه بازگشت به تاج و تخت خود” اعلام خشم که مبارزه برای یک قرعه کشی با وایلدر در اولین مبارزه.

خشم کاهش یافته است وایلدر در دور سوم با دست راست که به نظر می رسید به پاها از قهرمان است. او قرار داده و او را دوباره در دور پنجم این بار با دست چپ به بدن است.

او نیز خون آلود وایلدر گوش و به نظر می رسید به خون خود شانه در یک صحنه عجیب و غریب در دور ششم. اگر که نیست به اندازه کافی سرگرم کننده برای شب او تلاش خود را برای رهبری جمعیت در یک singalong از “پای آمریکایی” پس از جنگ است. خشم می دانستم که تمام کلمات.

به پایان آمد در 1:39 هفتمین دور زمانی که داور کنی Bayless مبارزه را متوقف و پس از وایلدر گوشه ای پرتاب در حوله به عنوان او کوبیده در خنثی گوشه. خون ریختن از وایلدر گوش برای چند دور قبل از خشم رفت و در شانه ،

این اولین بار بود که از دست دادن برای وایلدر در 44 دعوا و آمد در 11th دفاع از عنوان او برنده در سال 2015.

“حتی بزرگترین از دست داده اند و دوباره” وایلدر گفت. “من هیچ عذر و بهانه. این چیزی است که بزرگ زمان بوکس مورد تمام شده است.”

دو جنگنده تحت قرارداد برای سومین مبارزه هر چند وایلدر می تواند انتخاب کردن از آن به عنوان بازنده. اگر مبارزه اتفاق می افتد خشم را بخشی بهتر از یک 60-40 کیف پول پیشنهاد داد.

خشم من کاین وایلدر تقریبا از باز کردن زنگ خود را با استفاده از واکسن برای کنترل اوایل راند. او برنده هر دور در کارت امتیازی از آسوشیتد پرس بود و در مجموع فرمان مبارزه با هنگامی که آن به پایان رسید.

بیرون رینگ پانچ آمار نشان خشم تسلط, نشان دادن او outlanding وایلدر 82-34 در مجموع مشت. خشم فرود آمد 58 قدرت مشت در کمتر از هفت دور مسابقه برگشت پس از فرود فقط 38 در اولین مبارزه وایلدر فرود آمد فقط 34 مشت همه مبارزه و فقط 18 عکس قدرت.

وایلدر به طور خلاصه در اعتراض به توقف به عنوان یک طرفدار خشم جمعیت 15,816 در MGM Grand hotel roared در لذت است. بسیار پیش بینی مبارزه با جلب کرد یک رکورد سنگین وزن $16.9 میلیون دروازه و مروج آن را باور فروخته شده به خوبی بر روی pay-per-view, بیش از حد.

“من آرزو می کنم من گوشه ای می خواهم که به من اجازه بیرون رفتن در من سپر” وایلدر گفت. “او آنچه او انجام داد. وجود دارد هیچ بهانه ای.”

وایلدر که در 6-پا-7 و 231 پوند کوچکتر بود مرد در حلقه به 6 پا-9, بریتیش, غول بود backpedaling کل مبارزه با تلاش برای گرفتن خشم در آینده با دست راست. اما او هرگز قادر به پرتاب آن به طور موثر و قادر به مقابله با خشم را ضربت با چیز تیز یا نه.

دو قضات به حال خشم برنده هر دور در حالی که سوم به وایلدر یکی دور. خشم تا به حال یک نقطه کسر برای گرفتن و هل دادن در دور پنجم.

“او رود و او واقعا نشان می دهد که قلب یک قهرمان است” خشم گفت. “او یک جنگجو او خواهد بود و او را یک قهرمان دوباره. اما پادشاه بازگشته است.”

خشم بود و فله به 273 پوند برای مسابقه برگشت تعهد به تغییر تاکتیک و تبدیل شدن به بزرگ ضر. او درست به کلام او مسلط اوایل با یک ضربت که متوقف وایلدر در آهنگ های خود را و سپس فرود ترکیبات به سر و بدن است.

خشم (30-0-1, 21 KO) آمد و به حلقه انجام شده در بالاترین نقطهء کشتی در یک تخت با تاج بر روی سر خود را. سپس او نشان داد که او واقعا کولی پادشاه به عنوان او ساخته شده آن را آسان شب در برابر یک جنگنده که رفته بود 12 سال بدون از دست دادن به عنوان یک حرفه ای.

برای وایلدر آن را خیره کننده برای پایان دادن به یک شکست نخورده علامت است که تا به حال دیده می شود او را دست کشیدن از 41 قبلی خود 43 مخالفان. اما خود ویرانگر دست راست هرگز یک عامل و خشم به نظر می رسید به از طریق آن راه رفتن. که بر خلاف اولین مبارزه خود در 14 سال پیش زمانی که وایلدر زدم خشم پایین دو بار در راه خود را به قرعه کشی.

هر دو جنگنده تضمین 5 میلیون دلار در مسابقه برگشت اما می تواند از $40 میلیون هر کدام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im