بد بو جمعه ها سری کنسرت در وقفه با توجه به جدید بی خانمان اردوگاه دیگر مسائل

تابستان محبوب سری کنسرت که کشیده شده هزاران نفر از مردم به هود عمارت خارج سانتا رزا در هر سال است به احتمال زیاد به حالت تعلیق در تابستان امسال تا حدودی با توجه به عدم اطمینان در مورد آینده لوس Guilicos بی خانمان پروژه مسکن نزدیکی سایت.

اما تغییرات صورت گرفته در اینده نزدیک در هر صورت با بازنشستگی از بد بو جمعه’ سازمان لیندا Pavlak و لایحه مایرز که راه اندازی شد جمع آوری کمک هفت سال پیش برای حفظ Sugarloaf ریج پارک دولت از بسته شدن.

Pavlak که کشتی با عوارض ناشی از سرطان و رفت به خانه اش در ایالت اوهایو در پاییز گذشته به نزدیکی خانواده و به تعامل با کارشناس خدمات پزشکی از کلینیک کلیولند.

زن و شوهر رزرو گروههای مرتب برای روشنایی سازمان داوطلبان و رهبری تنظیم و اشک را برای 12 یا 13 کنسرت, هر فصل, نقشه کشی, 600 تا 1000 شرکت کنندگان در هر نشان می دهد. نزدیک به 1500 نفر حضور داشتند عملکرد نهایی در ماه اوت در هود کوه در منطقه پارک و فضای باز حفظ خانه به کنسرت برای چهار سال گذشته است.

اما با بنیانگذاران پله عقب, Sonoma County منطقه ای پارک های پایه و کوچک آن کارکنان به دنبال شدند در یک مقیاس-پشت سری تابستان با یک نام جدید و یک کنترل برنامه, مدیر اجرایی, ملیسا کلی گفت.

“اگر شما به اطراف نگاه دیگر سری کنسرت هیچ کس نشانی از 14 هفته از سری کنسرت و دلایل خوبی وجود دارد که برای این که” کلی گفت.

سپس سونوما کانتی سرپرستان به دنبال یک سرپناه موقت سایت برای برخی از حدود 250 نفر بودند که پاک می شود از یک غیر قانونی غیر بهداشتی گاه در جو سه تظاهرات l دنباله رای به راه اندازی یک روستای کوچک خانه در لس Guilicos نوجوانان عدالت پردیس. فرد کابین مونتاژ شده بود در آسفالت بسیاری استفاده می شود برای سرریز پارکینگ در بد بو جمعه ها کنسرت.

جامعه جدید باز فقط بیش از یک هفته پیش قرار است به باقی می ماند در عملیات طریق آوریل 30. سپس توسط سرپرستان و امیدواریم که مدت های طولانی از گزینه های مسکن برای مردم است که باید نقل مکان کرد وجود دارد. این کنسرت باید به طور معمول اجرا ژوئن تا آگوست است.

اما کلی گفت سیالیت بی خانمان وضعیت مسکن ناشی از چالش های سرپرستان رو در پیدا کردن یک محل برای پناه ساخته است بی تدبیر به فرض مارس 30 تاریخ بسته شدن خواهد ایستادگی.

“این زمان از سال زمانی که ما به طور معمول شروع به کتاب گروهها و آماده شدن برای این رویداد اما ما نیست راحت رفتن و انجام آن” کلی گفت.

اگر نزدیک به تابستان به نظر می رسد این شهرستان در موقعیت نزدیک به این روستا در زمان “ما کار بر روی برنامه ریزی یک رویداد جدید در روح بد بو جمعه” کلی گفت.

در این میان بنیاد کارکنان معرفی سری کنسرت قرار بود وقفه با یک تصمیم رسمی انتظار از هیئت مدیره بنیاد در روز جمعه, او گفت:.

“من احساس می کنم این مهم است که می گویند ما در حال شکایت نیست و ما واقعا تشخیص آنچه به چالش کشیدن وضعیت این شهرستان و برای افرادی که درگیر” کلی گفت. “ما تطبیق خواهد شد و قبول هر شهرستان جهت است.”

اما یک شهرستان سخنگوی صحبت به نمایندگی از شهرستان مدیر شریل Bratton گفت: گسترش این مدت از لس Guilicos روستای “بود و نه یک گزینه روی میز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>